Модний вісник
Изображение сайта

Біле плаття на випускний: свято без фальсифікацій

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Надівати біле плаття на випускний вечір у більшості сучасних дівчат якось не прийнято. Можливо, тому, що багато хто остерігається почути в свою адресу жартики з приводу зборів в ЗАГС. Але знаходяться панночки, які свідомо прагнуть блиснути на шкільному святі в образі нареченої. Найчастіше в числі мотивів перше кохання і бажання «утерти ніс» подругам.

Само по собі біле плаття для випускного вечора сповна має право на існування. Але для того, щоб не стати об’єктом всіляких жартиків і колючостей, потрібно уникати його можливої схожості з вінчальним вбранням. Хай краще орієнтиром для вас стануть білі літні плаття , до яких такі небайдужі сучасні дизайнери.

Хоча, з іншого боку, в його дизайні можуть бути використані ті ж тренди, які давно прижилися у весільній моді. Наприклад, якщо запало в душу яке-небудь весільне плаття з мереживними рукавами , то чом би не використовувати цей елемент при створенні випускного вбрання?

У стилістів із цього приводу є чіткі рекомендації: білий колір в концепції плаття на випускний доречний, коли воно виконане в коктейльному жанрі.

Довгі і пишні плаття на випускний хороші лише в кольорових варіаціях, у тому числі і максимально світлих, але білому колір при такому фасоні не використовувати. В такого свята, як випускний вечір, є своя краса і своя чарівність, і не потрібно його перетворювати на «фальсифікацію» весілля.

Коктейльні тренди в дизайні білого плаття на випускний

Майбутнім випускницям, закоханим в білий колір, потрібно засвоїти одну просту річ: будь-яке біле плаття за умовчанням асоціюватиметься з образом нареченої. І, якщо ви вже так хочете продемонструвати світу власну неповторність, то слід не копіювати цей образ, а навпаки, прагнути піти від нього якнайдалі.

Красиво буде виглядати в білому кольорі плаття з корсетом — витончене кольорове шнурування, вишивка або мереживна вставка на самому корсеті стане колоритною «плямою». А спідниця на цій моделі хай буде пишною і короткою — адже зараз актуальні плаття з спідницею-«тюльпан» або легкими багатошаровими «пачками». Повним дівчатам такий варіант не підійде, зате для струнких це, мабуть, одна з кращих знахідок.

Можна вибрати біле коктейльне плаття на одне плече , віддавши перевагу облягаючому силуету і середній довжині. Вдалим рішенням стане і варіація на тему грецького стилю, причому в цьому випадку навіть довжина не має особливого значення — вона може змінюватися в діапазоні від міні до максі.

Білі плаття на випускний з кольоровим декором

Життєрадісно і свіжо виглядатиме випускне вбрання білого кольору, прикрашене кольоровими принтами. Варто звернути увагу на плаття в горошок і особливо на моделі з білосніжним фоном. Завжди актуальні квіткові принти, тому що один їх вигляд навіває думки про свято і гарний настрій.

Напевно ефектними буде поєднання білого фону з доповненнями яскраво-червоного і радикально чорного кольорів. Це може бути по-дівочі кокетливий бант на талії, вишивка, аплікація, мереживна вставка, волан. Цікава комбінація кольорового ліфа на платті з білою спідницею і білими рукавами.

Однотонному білосніжному платтю можна надати свіжого і нестандартного вигляду за рахунок яскравих аксесуарів — широкого поясу, легковажного шарфика, довгих і тонких рукавичок, підібраних в тон взуття і клатча.

Sоurcе mоdnое-plаtуе.ru

(Visited 211 times, 1 visits today)