Модний вісник
Изображение сайта

Чоловічі черевики осінь 2013

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

У колекціях чоловічих черевик осінь 2013 поєднується класична елегантність і прагнення до оригінального, індивідуального дизайну. Виконання багатьох моделей нових колекцій дозволяє використовувати їх як аксесуар не лише до повсякденного одягу, але і до ділового костюма.

Чоловічі черевики осінь 2013

Louis Vuitton (Луі Віттон), Gucci (Гуччі), Dior Homme (Діор Омме), Emporio Armani (Эмпоріо Армані)

У моді чоловічі черевики з шнуруванням, пряжкою і гладкі, на гумці або блискавці. Підошва осінніх черевик може бути гладкою або рифленою з каблуком і без, як і раніше актуальна невелика платформа.

Чоловічі черевики осінь 2013

Corneliani, Dsquared 2 (Дісквеад), Emporio Armani (Эмпоріо Армані), Vivienne Westwood (Вів’єн Вествуд)

Черевики з декоративною перфорацією зберігають за собою позицію модного тренду, в новому сезоні переважніша повна перфорація.

Чоловічі черевики осінь 2013

Hermes (Хермес), Costume National (Костюм Нешнл), Iceberg (Айсберг), Versace (Версаче)

Серед модного декору чоловічих черевик осінь 2013 ремінці, блискавки, а також декоративне шнурування з джгута або капелюшної гумки.

Чоловічі черевики осінь 2013

Jil Sander (Джил Сандер), Gucci (Гуччі), Emporio Armani (Эмпоріо Армані) (3,4)

Матеріалам з яскравою і оригінальною фактурою в новому сезоні приділяється особлива увага. Для чоловічих черевик актуальна гладка, лакована і шкіра крокодила, замша, нубук, різні матеріали з ворсом і рельєфним малюнком.

Чоловічі черевики осінь 2013

Dsquared 2 (Дісквеад), Jil Sander (Джил Сандер), Hermes (Хермес), Dior Homme (Діор Омме)

Окрім традиційних для чоловічого взуття, чорного, гірчичного і бежевого кольорів, в моді шоколадний, захисний, червоний, бордовий і смарагдовий, відтінки синього кобальту, темного чорнила і металік. Як і раніше актуальний дизайн в стилі колірних блоків, контрастні поєднання кольорів і ефект поношеності.

Джерело vеrуstуlіsh.ru

(Visited 16 times, 1 visits today)