Модний вісник
Изображение сайта

Чоловічі стрижки 2015: фото та ідеї

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

2015 рік — відмінний привід для того, щоб змінити стиль. Ми ж, зі свого боку, нагадаємо прописну істину: зміна стилю не обмежується одним гардеробом. І, навпаки, навіть стара двійка може виглядати по-новому, якщо її володар кардинально поміняв стрижку.

several2-350x550

Зарубіжні стилісти наполягають на тому, що обличчя міняє укладання. Отже зараз саме час спробувати щось нове, можливо, не змінюючи довжину.

Довге волосся і хвилі

Чоловічі довгі стрижки можуть з’явитися абсолютно в іншому світлі, якщо ви укладете пасма м’якими хвилями. Таке укладання доступне навіть тим, хто не може похвалитися завитками у дусі грецьких статуй.

1

Вимийте голову і промокніть волосся. Після цього нанесіть спрей, до складу якого входить морська сіль. Після цього дістаньте фен з дифузером і ретельно обробіть пасма, формуючи завитки. Пам’ятайте, що диффузор потрібно тримати як можна ближче до коріння, а фен слід обертати дуже повільно. Це допоможе зробити міцний завиток. Аби зачіска не стирчала на всі боки, сушіть волосся на мінімумі.

Чоловіча модельна стрижка зазвичай дозволяє зробити зачіску оригінальнішою. Наприклад, сформувати м’які хвилі і направити їх в різні боки. Для цього нам знадобиться плойка для волосся. Прагніть не намотувати пасма дуже щільно. Якщо результат вам сподобається, але необхідність щодня користуватися плойкою лякає, задумайтеся про біозавивку. Це — більш «економний» варіант порівняно з повсякденним укладанням. Проте врахуйте, що з перманентом чоловічі стрижки на середнє волосся (і довгі теж) виглядатимуть коротшими.

2

Отже, завитки готові. Тепер нанесемо невелику кількість стайлера (Hed від Fudge, Easy Rider/Night Rider від Kevin Murphy або L’Oreal’s Deviation Paste), дещо підведемо пасма від коріння і розгладимо їх за допомогою щітки. Зверніть увагу, що довге хвилясте волосся гармонує з бічним проділом, а середню і коротку довжину в 2015 році прийнято укладати назад. Кінчики зазвичай закруглюються вниз за допомогою щітки, але якщо вам імпонує образ молодої поп-зірки, то можна обробити кінці стайлером і укласти вгору.

Середнє волосся і завитки

Модні чоловічі стрижки 2015 тяжіють до середньої довжини. Втім, враховуючи «кучерявий» тренд, це і до кращого. Найбільшою популярністю може похвалитися чоловіча стрижка з поголеними скронями, яка дозволяє створювати цікаві контрасти, не ризикуючи маскулинністю.

3

Хвилясті чоловічі зачіски на середнє волосся створюються за допомогою плойки або стайлера. В цьому випадку варто намотувати пасмо туго, аби вийшов об’ємний щільний завиток (він ідеально контрастуватиме з короткими скронями і потилицею).

4

У якості фіксатора можна використовувати такі продукти, як Fudge Liquid Skrewd або Bumble & Bumble Holding Foam. Після того, як укладете зачіску, не забудьте закріпити результат (підійдуть Bumble & Bumble Curl Conscious Defining Cream, Kevin Murphy Easy Rider або Fudge Ends). Пам’ятайте, що чоловіча стрижка з поголеною скронею любить чітко обкреслений завиток, тоді як середні чоловічі стрижки (у тому числі, і «під горщик») допускають легку безладність. Є в ній щось темпераментно-італійське.

Довге волосся і його «прямота»

Як ви відмітили, довге волосся святкує тріумфальне повернення. Всі ці модні стрижки (чоловічі, 2015), фото яких прикрашають перукарські журнали, просто-таки рекламують пасма до плечей або нижче. Втім, якщо ви і так планували відпустити волосся, то цей тренд буде вам лише на руку.

5
Консерваторів може трохи збентежити мода на кучеряве (нехай навіть не від природи) волосся. Проте квапимося завірити — природність теж буде в ціні. Чоловічі стрижки 2015, фото яких ви побачите нижче, стануть кращим доказом того, наскільки цікавими можуть бути рівні пасма.

Навіть якщо вам не вистачає терпіння для того, щоб відростити хвіст, не турбуйтеся — довжина трошки нижче середньої теж зажадана. Кваліфікований стиліст пояснить, як за допомогою такої зачіски підкреслити достоїнства вашого обличчя. Втім, вже зараз ви можете узяти на замітку зачіски з ефектом мокрого волосся. Залежно від того, чи вирішите ви закруглювати кінці щіткою чи ні, результати вийдуть різними.

Модні чоловічі зачіски 2015 привертають увагу за рахунок підкресленої розкутості та невимушеності. Укладання волосок до волоска сьогодні, швидше, відлякує, чим викликає інтерес. Ось чому багато хто вважає за краще просто вимити голову увечері і дати волоссю висохнути природним чином. У стислі терміни того ж ефекту можна добитися за допомогою засобів Kevin Murphy Undressed або Fudge Ends і фену.

6

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні час, то відмовтеся від температурного стресу для шевелюри. Нанесіть на вологі пасма живильний склад (наприклад, L’Oreal Mythic Oil або Moroccan Oil) і дайте їм висохнути самостійно. В результаті ви отримаєте не просто стильне укладання, але і сяюче волосся.

Тим, хто вважає за краще збирати волосся, рекомендуємо робити пучок на потилиці: у модному світі він змінив коси і хвости.
Пам’ятайте, що наскільки б стильними не були довгі чоловічі стрижки 2015, основний секрет полягає в тому, аби доглядати волосся (не забувайте про зволоження і усунення кінців, що січуться).

Стрижки і чоловічі зачіски на коротке волосся

Короткі чоловічі стрижки зовсім не опинилися в аутсайді. Просто (навіть порівняно з 2014 роком) вони дещо видозмінилися. Так, тепер актуальні довші скроні , що позбавяють обличчя від зайвої жорсткості.

7

Чоловічі стрижки на коротке волосся підкреслюють лінію скул, а актуальне для 2015 року укладання максимально відкриває лоб.

8

Не загубиться на fashion-просторах і напівбокс стрижка, фото (чоловіча мода активно просуває поєднання напівбоксу і іспанської борідки) якої час від часу спливатимуть в актуальних виданнях. Проте, якщо ви є давнім шанувальником цієї стрижки, то відмітите, що верх став довший.

Підводячи підсумки

Так:

Скуйовджені кінчики

Косий проділ (навіть короткі зачіски чоловічі)

Легка хвиля

Ні:

Яскраво виражений чубок (чоловічі зачіски з чубком передбачають, що він зливатиметься з основними пасмами)

Незграбні («квадратні») форми

Ультракороткі стрижки з подвійною чуприною на потилиці (аби позбутися цієї «напасті» просто дещо відростіть волосся).

Чоловічі стрижки 2015 (відео)

Стрижка чоловіча машинкою (відео)

Як бачите, актуальні стрижки і чоловічі зачіски 2015 важко назвати складними і хитромудрими. Вся справа в техніці і догляді за шевелюрою: природне укладання і здоровий блиск стали наймоднішими трендами сезону.

Чоловічі молодіжні стрижки дещо «відросли», явивши світу довгі скроні і характерну для теплих країв розпатланість. Короткі чоловічі стрижки, фото яких можна ще раз проглянути вище, позбулися чубка і підвелися від коріння. Середня довжина стала пластичнішою, з ухилом в завитки, а стильні чоловічі стрижки на довге волосся якось раптово стали дуже простими і практичними.

(Visited 867 times, 1 visits today)