Модний вісник
Изображение сайта

Чорні плаття 2014 — витончений ексклюзив

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Чорний колір, не дивлячись на очевидну суворість і брутальность, в шані у жінок і у фаворі у дизайнерів. Модні чорні плаття 2014 складають чи не кістяк більшості «свіжоспечених» колекцій. І багато які з них у прямому розумінні слова вийшов яскравими, навіть з врахуванням специфіки відтінку.

Розкішні по фактурі і вишукані по фасону чорні вбрання займають ключові позиції в підбірках вечірніх платтів 2014 . Так звана коктейльна мода теж не уникнула впливу цього тренду. А ось при створенні ділових моделей чорний колір тепер чомусь практично не використовується, поступившись місцем відтінкам сірого, коричневого, синього і так далі У наявності спроба перевести чорні плаття з розряду універсальних в розряд ексклюзивних.

Ralph Lauren, Zuhair Murad, Todd Lynn.

Винятковий шик

«Нічого, окрім чорного», — під таким девізом, мабуть, створювали свої моделі для колекцій 2014 Ralph Lauren, Zuhair Murad, Dolce & Gabbana, Versace і деякі інші бренди. Це в чомусь схоже на вчинок знаменитого скрипаля Паганіні: той зіграв прекрасний концерт на одній-єдиній струні, а дизайнери названих марок створюють модні шедеври в умовах повної монохромности.

Втілити в життя амбітні задуми авторитетних кутюрье допомагають експерименти з фактурами. М’який оксамит, ажурний гіпюр, блискучий і матовий шовк, ніжний шифон, делікатний муслін — кожна з цих тканин задає платтю певний характер. Особливих ефектів удається досягти за допомогою комбінування, коли різні деталі плаття виконуються з різних матеріалів, але єдність кольору при цьому зберігається.

Versace, Valentino, Ralph Lauren.

Готика в дизайні чорних платтів 2014

Популярність чорного кольору в моді 2014 роки відродила інтерес до платтів в готичному стилі . Вони виглядають не стільки жіночно, скільки провокаційно і зухвало. В Versace плаття готичного типу виконані з м’якої блискучої шкіри і привертають увагу відвертістю — асиметрією на одне плече, високими бічними розрізами і перфораціями, що імітують бахрому.
Готичне чорне плаття від Todd Lynn представлене глухим шкіряним ліфом без претензій на сексапільність і шовковим плісированим подолом, сполученим з пишною баскою.

Tibi, Oscar de la Renta, Dolce & Gabbana.

Новий погляд на маленьке чорне плаття

Раніше основна гідність маленького чорного плаття полягала в його універсальності. Підбираючи до однієї і тієї ж речі різне взуття, сумки, аксесуари і ювелірні прикраси, можна було вільно переводити її з розряду ділових в статус вечірніх або коктейльних і навпаки. У 2014 році від традиційних уявлень про маленьке чорне плаття залишається лише одне — лаконічний розмір. А в іншому ці моделі піддалися жорсткій ієрархії: напівпрозоре легке платтячко для вечірок, наприклад, абсолютно не підійде для виходу на роботу.

Roberto Cavalli, Lorenzo Riva, Valentino.

Цікаві трактування маленького чорного плаття від брендів Valentino і Roberto Cavalli. Перший пропонує стилізацію під сарафан, надітий поверх білої блузи, а другий доповнює його дрібним металевим декором, заниженою лінією талії і густою бахромою по краю подолу.

Jil Sander, PPQ, Vanessa Bruno.

На чорних платтях лаконічного крою деколи з’являються декоративні кольорові вставки або аплікації, як в PPQ, а це теж вельми нехарактерний для них елемент. В Vanessa Bruno всі натяки на універсальність виявилися буквально перекресленими однією деталлю — глибоким V-подібним вирізом, який дає зрозуміти, що це плаття зовсім не на кожен день. Відкриті плечі, як в Jil Sander, теж свідчать про тягу до «нарядності», а не до практичності.

Sоurcе mоdnое-plаtуе.ru

(Visited 74 times, 1 visits today)