Модний вісник
Изображение сайта

Ефективні вправи для збільшення грудей

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Вправи для збільшення грудей Груди відвіку вважалися символом жіночої привабливості. Проте, на жаль, серед жінок, напевно, знайдеться немало тих, хто не задоволені розміром свого бюста.

Факти

В середньому жіночі груди важать — 125-400 гр. Цікаво, що, якщо жінка набирає 1 кг, то вага їх збільшується на 20 гр. Якщо набрати вагу 5-10 кг, то Ваші груди збільшаться як мінімум на один розмір. Проте при цьому (якщо не займатися фізичними вправами), буде більш обвислою.

Вправи для збільшення грудей

Багато хто вирішується на операцію у пластичного хірурга, інші посилено поїдають капусту, наївно вважаючи, що це рано чи пізно приведе до бажаного результату.

Але головна проблема на шляху до краси елементарна. Це звичайна людська лінь. Ми зітхаємо, виявивши у себе на животі зайві складки, і, мовчки заздримо подрузі, яка «від природи» має осину талію. А цілком можливо, що ця сама подруга давно здолала лінь і посилено робить зарядку щодня.

Досягнути красивих форм грудей, збільшити її розмір — можна, причому, не удаючись до послуг пластичного хірурга. Звичайно, змінити кординально розмір і форму грудей за допомогою одних вправ неможливо. Але поліпшити ситуацію вам під силу! Посилено працюючи над м’язовою тканиною, яка розташована під бюстом, можна додати грудям спокусливі форми.

Як часто потрібно виконувати вправи для збільшення грудей?

Знадобиться Ваше терпіння! Виконувати вправи потрібно регулярно. Лише тоді Ви зможете насолодитися результатом.

Вправи по збільшенню грудей не задіюють тканини самого бюста, оскільки жіночі груди складаються лише з жирової і молочної тканини, впливати на яких за допомогою вправ не вийде. Але, розвиваючи мускульну тканину, розташовану під нею, можна зробити бюст більш пружним і збільшити його.
Ефект від регулярних вправ настане не раніше ніж через місяць — півтора.

Краще всього займатися в тренажерному залі. Проте, можна добитися непоганих результатів і займаючись в домашніх умовах.

Вправа № 1

Виконується лежачи на животі. Ноги прямі. Зігніть руки в ліктях, долоні покладіть на підлогу. Потім , спираючись на долоні, підніміть верхню частину тулуба до тих пір, поки руки не будуть прямі. Обличчя в кінцевій точці руху повинне дивитися вгору. Затримайтеся в такому положенні на 15-20 секунд. Щодня потрібно виконувати вправу мінімум 10 разів.

Вправа № 2

Звичайні віджимання. Намагайтеся, аби Ваші груди у кінцевій точці знаходилися як можна ближче до підлоги. Під час вправи тіло має бути прямим. Виконавши один підхід, поміняйте положення рук . Регулярно виконуйте мінімум 10-15 віджимань.

Вправи для збільшення грудей Вправи для збільшення грудей

Вправа № 3

Для виконання знадобиться 2 гантелі. Ляжіть на спину на підлогу, ноги зігніть в колінах, В кожну руку візьміть по гантелі, витягніть руки верх, а потім знову опустіть до грудей. Щодня потрібно повторювати цю вправу мінімум 15 разів.

Вправи для збільшення грудей

Вправи для збільшення грудей Вправа для збільшення грудей № 4

Нахили корпусу. Сядьте на підлогу, ноги витягніть вперед, потім нахиляйте корпус спочатку до однієї ноги, потім до другої, а потім попереду себе. Прагніть нахилитися якнайнижче. Утримуйте тіло в положенні нахилу не менше 20-30 секунд.

Вправа № 5

Знадобляться дві книги однакової ваги або гантелі. Встаньте прямо, ноги — на ширині плечей. Підніміть руки перед собою, долонями вгору. У долонях — гантелі (книги), повільно розводьте свої руки в сторони (на рівні грудей), при цьому одночасно піднімайтеся на носочки. Потім повільно зводіть руки, опускаючись при цьому на повну стопу.

Вправа № 6

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Стискуйте долоні, при цьому зігніть руки в лікті, руки на рівні грудей паралельно підлозі. Сильно давіть однією долонею на іншу. При цьому основний тиск повинен доводитися на основу долонь. Затримайтеся в такому положенні, прагнучи як можна сильніше давити на долоні, мінімум на 20 секунд. Щодня повторюйте цю вправу мінімум 10 раз.

Дуже корисні для грудей вправи по зведенню-розведенню рук в сторони, вгору, вниз. Можна виконувати вправи, як з гантелями, так і без них. Якщо Ви не використовуєте гантелі, прагніть напружувати руки так, як ніби у Ваших руках гантеля.

Виконуючи ці нехитрі вправи, Ви зробите Ваші груди більш пружними, підтягнутими і навіть збільшите її розмір. Зрозуміло, що груди не стануть на три розміри більше, але те, що вони стануть пружними і об’єм грудей збільшиться на пару сантиметрів, це точно!

Sоurcе оnа-znаеt.ru

(Visited 32 times, 1 visits today)