Модний вісник
Изображение сайта

Колорування волосся 2016: фото і нюанси фарбування

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Омбре і балаяж — основні тенденції, яким підкоряється колорування 2016. Фото знаменитостей, втім, послужать доказом, що з’явилося чимало додаткової техніки фарбування, яка теж обіцяє бути цікавою.

embedded_babylights_hair_highlights

Цікаво, що модним є як світле, так і темне колорування: провідні майстри в 2016 році прагнуть створити максимально природний стиль. «Максимально природний», до речі, це не однотонний — погляньте, як грають на світлі незабарвлені локони.

Отже, модне колорування — фото і основні моменти:

Babylights або мікроколорування волосся 2016

Мабуть, найсвіжіший тренд у світі перукарського мистецтва. Це таке колорування, яке нагадує відблиски сонця у волоссі немовляти. Втім, як би поетично не звучав опис, нас цікавить практика.

babylights

У випадку з бебілайтс, забарвлюються дуже тонкі пасма, причому не повністю, а окремими секціями. Відповідно, час в перукарні росте в рази, але збільшується і тривалість ефекту — від 8 до 14 тижнів.

babylights2 babylights56 babylights1

Як стверджує експерт L’Oreal Paris, Карі Хілл, можна робити це колорування на темне волосся. Весь секрет полягає в тому, аби підібрати світліший відтінок і дещо збільшити тривалість дії пігменту.

Сомбре

embedded_soft_ombre_hair_color_sombre

Тим, хто віддає перевагу природним акцентам, також сподобається фарбування сомбре. Це варіант колорування волосся (близький до омбре), який передбачає м’який перехід від темного до світлого.

f7999e984d36faf67833577aa3318b44 (2)

Таким чином, там, де в омбре буде різкий перехід від каштанового або темно-русявого до світлого, в сомбре буде плавне перетікання у світліший відтінок. Якщо ж вас цікавить темне колорування волос, то воно здійснюватиметься у декілька етапів.

sombre1 sombre sombre2 sombre3

Відблиски

Колорування на світле волосся можна робити за допомогою відблисків. Якщо порівнювати їх з бебілайтсом, то відблиски будуть яскравішими і рідшими — неначе на пасмо направили промінець світла. Зазвичай відблиски наносяться на середню частину пасм. Найкраще вони виглядають із кучерявим каре.

splashlights splashlights3 splashlights1 splashlights2 2862db37f725f0782cbcedd5a639beef182d24df29f60481219ab76891b92fff

Зручно те, що таке колорування — світле, тобто його завжди можна змінити на омбре.

Балаяж

Цю техніку зробили популярною знаменитості, включаючи Джесіку Бів і Сару Джесіку Паркер. Балаяж — відмінний варіант, коли потрібно колорування на русяве волосся або на темні пасма. Головна технічна відмінність — використання тонкого пензля, яким роблять горизонтальні короткі рухи.

balayage balayage2 balayage3

Фарбування балаяж надає відразу декілька переваг: по-перше, кольорові пасма можна формувати прямо від кореня, по-друге, за бажанням, використовується до 4 відтінків, по-третє, цей різновид колорування носиться від 10 тижнів. Втім, як би ми не описували балаяж, фото все одно передасть ідею краще.

balayage1 balayage6666

Що робити, якщо виник вибір? Перукарі стверджують, що омбре більше личить власницям гладкого волосся, а епізодичне тонування — кучерявим. Особливо красивим є балаяж на темному волоссі: використання техніки «язиків полум’я» дозволяє створити по-справжньому фантастичні зачіски.

Омбре

Фарбування омбре не квапиться здавати свої позиції і сповна може дістати визнання як найпопулярніше колорування волосся 2016.

embedded_ombre_2

Експерти-стилісти рекомендують обирати його для теплої пори року, тоді як для зимових місяців радять сомбре.

ombre ombre2 ombre1 ombre3 ombre4

Омбре на темне волосся добре підходить дівчатам із графичною стрижкою. Як ми вже відмічали вище, ця техніка найкраще виглядає на гладких об’ємних пасмах. Проте і кучерявим дівчатам можна спробувати світле і темне омбре. Приклади омбре на волоссі можна побачити в таких знаменитостей, як Олівія Уайльд, Кейт Бекінсейл і Джесіка Альба.

Брондірування

embedded_balayage_hair_coloring

Для тих, хто не вирішив — бути блондинкою або брюнеткою, придумали брондірування. Світле колорування на темне волосся ввела в моду Жізель Бюндхен, після чого воно стало популярним в широких колах.

bronde3 bronde bronde2 bronde1 bronde4

Чим гарна ця техніка? По-перше, тим, що світлі пасма роблять шевелюру об’ємнішою. По-друге, тим, що вона личить майже будь-якому тону обличчя.

Шамбре

Як тільки не трактують шамбре: і темне колорування на темне волосся, і різноколірне брондірування, і ще один варіант омбре на волоссі. Фото, тим часом, демонструють нам, що йдеться про фарбування, в якому поступово використовується більше 2 відтінків. Відповідно, мають рацію всі.

embedded_blonde_balayage_hair_color

Назва техніки пішла від сорочки-шамбре, в плетінні якої перетиналися нитки різних відтінків (зазвичай: блакитного, ясно-блакитного і темно-блакитного). Так само відбувається і з волоссям: наприклад, русяве колорування розбавляють синіми або фіолетовими мазками, створюючи яскраві акценти.

chambre chambre1 e7baaf275fd0897aeaadd138d09f1c15 b9722bb16f73335af89aa8fc209e7bbf

Втім, що б ви не обрали: строкате шамбре або колорування на русяве волосся, сміливий балаяж або омбре на темне волосся — пам’ятайте, що акуратність має бути перш за все. Аби колірне рішення вам підійшло, ретельно обирайте тон і уважно стежте, аби пасма були забарвлені наскрізь.

(Visited 21 855 times, 1 visits today)