Модний вісник
Изображение сайта

Красиві і модні блузи осінь-зима 2015-2016

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Привабливість блузи полягає у якісній і дорогій тканині. У літні місяці характерні прозорі тканини і летючі силуети, але хто сказав, що це лише влітку? Глянсовий блиск атласу, його приголомшлива гладкість переливається і приводить у захват і взимку. Не менш розкішно виглядають тафта, шифон, шовк, вуаль, газ, мережива, гіпюр, органза, етамін.

Аби майбутнього сезону не розгубитися і не купувати новинки стихійно, передивіться уважно колекції найвідоміших дизайнерів, які ми вам запропонували.

Перш за все, ознайомившись із безліччю колекцій, ми прийшли до висновку, що осінь-зима 2015 -2016 буде з романтичним настроєм. Це стверджують колекції Andrew Gn, Bora Aksu, Elisabetta Franchi, Philosophy, PPQ, Zimmermann. Тут ви побачите свої улюблені волани, рюші і бантики, мережку, гіпюр, мережива і бахрому.

Колірна палітра різнобарвна, але все-таки, в цьому стилі білосніжна тканина грає провідну роль. Прозорі мереживні тканини і білий гіпюр — це саме ті тканини, які виглядають в романтичних блузах осінньо-зимового сезону вельми актуально. Адже сніжинки і крижані узори на вікнах, — це не що інше, як білосніжний гіпюр і мережива. Проте перераховані колекції — це далеко не всі, дизайнери яких обернули свій погляд на романтичний стиль.

модні блузи осінь-зима 2015-2016

Фото зверху — Andrew Gn, Bora Aksu Фото знизу — Elisabetta Franchi, Emilio Pucci

модні блузи осінь-зима 2015-2016

модні блузи осінь-зима 2015-2016

Oscar de la Renta, PHILOSOPHYPPQ, Balmain

блузи 2015-2016

Звичайно, блуза в цьому стилі — це вбрання для вечірнього виходу або для романтичної зустрічі.

Дизайнери пропонують нам залишатися жіночними і привабливими і в офісі, на своєму робочому місці, лише трішки змінити розкішний образ на лаконічніший. Наприклад, біла блуза і краватка додадуть образу виразності, зберігаючи при цьому вашу жіночну чарівливість, а простий крій і висока якість тканини будуть доречними завжди. Тут головне у мистецтві поєднувати всі предмети одягу, і, можливо, небанально, а по-новому. Це і відрізняє стильну жінку від звичайної модниці.

модні блузи

Carven, IcebergJeffrey Dodd, Kate Spade

модні блузи

Мода осінь-зима 2015-2016

Temperley London, TodsTory Burch, Lela Rose

Мода осінь-зима 2015-2016

Простий крій можна компенсувати яскравими тканинами і колірними поєднаннями. Розкішні квіти розпускаються на тканинах осінньо-зимової колекції, ніби зовсім не боячись морозів, що настають. Яскраві блузи миттєво пііймуть настрій, навіть в зимові холоди.

Красиві і модні блузи осінь-зима 2015-2016

Nanette Lepore, MSGM

Красиві і модні блузи осінь-зима 2015-2016

Oscar de la Renta, PhilosophyShoshanna Clover Canyon

Красиві і модні блузи осінь-зима 2015-2016

І, нарешті, найпростіший крій — чоловіча сорочка. Вона актуальна на всі часи. Але і тут, додайте крапельку своєї жіночої чарівливості. Тим, для кого комфорт і зручність понад усе, такі моделі знайти не важко.

Блузи 2015-2016 фото

Iceberg, KaelenSonia Rykiel, Wendy Nichol

Блузи 2015-2016 фото

Дизайнери придумують всілякі моделі, що дають нам шанс на новий імідж, вибір залишається за вами.

(Visited 86 times, 1 visits today)