Модний вісник
Изображение сайта

Купальники для повних 2014

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Багато загальних тенденцій пляжної моди знайшли своє віддзеркалення в колекціях купальників для повних 2014. Окрім унікальних технологій крою, які допомагають зробити силует стрункіше, дизайнери пропонують повним дівчатам і жінкам насичені відтінки, яскраві принти і контрастні поєднання кольорів, оригінальний крій і жіночні деталі.

Купальники для повних 2014

Anita Comfort, Robyn Lawley, Monif C., Rosa Faia, Sorella Swim

Серед моделей суцільних купальників для повних можна зустріти традиційні закриті моделі на широких бретелях, купальники з оригінальними вирізами і асиметричним дизайном декольте, моделі з бюст’є без бретелей, а також з рукавами, у тому числі декоративними.

Купальники для повних 2014

Robyn Lawley (1,3), Anita Comfort, Monif C., Sorella Swim

Роздільні купальники для повних також як і раніше в моді. У багатьох моделях реалізована модна тенденція трусиків із завищеною лінією талії, що дуже до речі для корекції силуету. Яскравій натурі можна порадити звернути увагу на цікаві моделі з незвичайними вирізами або стилізацією, наприклад, верху у вигляді укороченого топа.

Купальники для повних 2014

Always 4 Me, Elomi Swimwear, Monif C., Sorella Swim, Delta Burke

Купальники із спідничкою і танкіні з подовженим розкльошеним топом — класика пляжної моди для повних. Завдяки моді на жіночність в стилі ретро, такі моделі в новому сезоні як ніколи актуальні. Топ танкіні може бути приталеним, мати силует «бебі-долл» або щільно облягати фігуру.

Купальники для повних 2014

Sorella Swim, Robyn Lawley, Rosa Faia, Monif C. (4,5)

Як і раніше в моді купальники для повних з драпіровками, особливо цікаво виглядають такі моделі, виконані з тканини з блиском. Також в моді романтичні волани м’якої скульптурної форми по лінії декольте і довга бахрома.

Купальники для повних 2014

Sorella Swim, Anita Comfort, Robyn Lawley, Always 4 Me, Elomi Swimwear

У новому сезоні не варто обмежувати себе у виборі кольору. Прекрасною альтернативою завжди популярному чорному купальнику можуть стати моделі білого кольору і яскравих, насичених відтінків червоного, бордо, рожевого, синього і зеленого. Не бійтеся експериментувати, модні купальники для повних в стилі колірних блоків здатні створити самий сонячний настрій і зорово скоректувати пропорції фігури.

Купальники для повних 2014

Always 4 Me, Anita Comfort, Delta Burke, Robyn Lawley (4,5)

Яскраві принти — безумовні фаворити пляжного сезону, серед модних купальників для повних 2014 представлена вся різноманітність актуальних малюнків. Найпопулярніші з них — екзотичні квіти, геометричний і абстрактний малюнок, анімалістичний і принт-калейдоскоп. Поєднання однотонної і тканини з принтом також дозволяє зробити силует стрункіше і правильно розставити акценти.

По матеріалам vеrуstуlіsh.ru

(Visited 80 times, 1 visits today)