Модний вісник
Изображение сайта

Макіяж для карих очей: фото, відео

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Макіяж для карих очей передбачає величезну кількість можливостей, які можна використовувати для того, щоб по-справжньому виділити дзеркала своєї душі. У виборі кольорів ми сфокусуємося на тих, які змусять ваші очі сяяти і додадуть їм додатковий блиск: їх можна використовувати як для денного, так і для вечірнього макіяжа.

макіяж для карих очей

Одним з чарівних фокусів професійних візажистів є використання тіней з легким блиском і золотистим відтінком — вони заставляють карі очі виглядати зовсім по-іншому. На тлі такого контрасту очі по-справжньому виділяються, але, в той же час, нейтральна гамма таких тіней дозволяє використовувати їх для денного виходу. У поєднанні з темним підведенням і тушшю золотисті тони створюють ще різкіший контраст.

макіяж для карих очей

*****Які шиммери підійдуть:

Bobbi Brown Metallic Eye Shadow відтінку Champagne Quartz. Шиммер кольору шампанська з рожевим відтінком. Його легко змішувати з іншими тінями. Добре тримається на очах. Ціна — близько 20 доларів.

макіяж для карих очей

DuWop Eyes Eyeshadow Set відтінку Rose.Просто хороший колір для повсякденного використання. Ціна — близько 32 доларів.

макіяж для карих очей

Estee Lauder Double Wear відтінку Pink Blush. Тіні кремової текстури, які довго тримаються на очах. Ціна — близько 18 доларів.

макіяж для карих очей

Створюємо красивий макіяж для карих очей

Не варто обмежувати макіяж для карих очей виключно нейтральними відтінками. Хороший контраст допоможуть створити рожевий і сливовий, а їх теплі відтінки змусять карі очі світити незвичайним теплом. Ось три варіанти робочих відтінків, які допоможуть створити привабливий макіяж для карих очей брюнеток і шатенок.

Гамма перша: неон і яскравий рожевий. Вечірній макіяж для карих очей — незвичайний і грайливий.

макіяж для карих очей

Гамма друга: Нейтральний денний макіяж для карих очей.

макіяж для карих очей

Гамма третя: темно-фіолітові відтінки. Ще один рецепт вечірнього макіяжа для карих очей: використання глибокого сливового кольору для смокі-айз або окремих акцентів.

макіяж для карих очей

Зелений на службі в карого

Кароокі дівчата можуть дозволити собі достатньо вільно поводитися з відтінками зеленого. Особливо виграшно виглядатимуть хакі і темно-зелений. Їх поєднання з коричневим обумовлене самою природою.

макіяж для карих очей

Провідні візажисти використовують відтінки зеленого, аби оживити карі очі і додати їм грайливості. Макіяж денний для карих очей добре створювати на основі спокійніших відтінків, а вечірній — на базі яскравої зелені і неону. Останні два добре також використовувати для фантазійного макіяжу. Ризикова натура може спробувати шиммер Eye Ice in Goddess від Scott Barnes, який легко наноситься і зачаровує сяянням.

макіяж для карих очей

Яскравий макіяж для карих очей

Блакитні тіні, особливо яскравих тонів, створюють очевидний контраст із спокійним кольором очей. Цей контраст змусить їх світитися спокійним м’яким світлом. Макіяж для карих очей брюнеток базується на темніших відтінках, світловолосим і світлошкірим дівчатам краще вибрати аквамарин або неон.

макіяж для карих очей

яскравий макіяж для карих очей

Звичайно, карий колір очей вважається найпоширенішим, але пам’ятайте, що правильно підібрані тіні можуть перетворити колір з буденно-коричневого в магнетичний шоколадний. Не бійтеся експериментувати до тих пір, поки не знайдете свій власний рецепт красивого макіяжа для карих очей.

Модний макіяж для карих очей (фото)

модний макіяж для карих очей

модний макіяж для карих очей

модний макіяж для карих очей

макіяж для карих очей 2013

макіяж для карих очей 2013

макіяж для карих очей 2013

макіяж для карих очей 2013

красивий макіяж для карих очей

красивий макіяж для карих очей

красивий макіяж для карих очей

красивий макіяж для карих очей

макіяж для карих очей

красивий макіяж для карих очей

красивий макіяж для карих очей

Макіяж для світло-карих очей

Горіховий, світло-коричневий, болотний, зелений — як тільки не називають ваш колір очей. Добре, що підібрати для нього макіяж набагато простіше, ніж придумати однозначну назву.

макіяж для карих очей

Очі світло-карого кольору володіють своєю власною магією — умінням швидко міняти відтінок залежно від освітлення і настрою власниці. По суті, світло-карий колір очей є сумішшю декількох основних кольорів: зеленого, карого, янтарного і, рідше, сірого. Відповідно, при виборі макіяжа можна спиратися на рекомендації для кожного з них.

макіяж для світло-карих очей

Краще всього очі світло-карого кольору виглядають тоді, коли їх не перенавантажують додатковою колористикою тіней, підведення або олівця. Ще одна особливість полягає в тому, що протягом дня відтінок ваших очей може мінятися, а, означає, для повсякденного макіяжа потрібно підбирати найбільш гнучкі тони.

Поради з макіяжа для очей світло-карого кольору

1. Ви є власницею світло-карих очей із зеленим відтінком? У деякі моменти важко визначити, якого саме кольору ваша райдужка, правда? В такому разі, врахуйте, що перша заповідь макіяжа для ваших очей — не підбирати тіні яскравіше, ніж ваш природний колір. Зупиніть вибір на бежевих, рожевих, золотистих тонах. Якщо вибраний колір виявився дуже темним, можна нанести поверх лелітки — вони візуально освітлять базу. Особливу глибину очам додадуть світло-бузкові тіні.

макіяж для карих очей

2. Ви є власницею зелених очей з карим відтінком? Не дивлячись на те, що колір ваших очей так непросто називається, підібрати для нього макіяж найлегше. За основу беремо макіяж для карих очей, алітони підбираємо посвітліше. Золотисті відблиски райдужки можна обіграти за допомогою леліток. Можна відштовхуватися від макіяжу для ясно-зелених очей, але брати більш насичені відтінки. Для зелених очей не заборонені контрасти: їх обіграють за допомогою світлих тіней і темного підведення. У вашу «робочу» палетку повинні входити золотий, мідний і бронзовий кольори.

денний  макіяж для карих очей

3. Є власницею жовто-карих очей? Такі очі можна було б сміливо назвати зеленими, коли б не невловимий відтінок карого або золотистого. В цьому випадку краще віддати перевагу рожевому, лілово-рожевому і зеленому кольорам. Якщо ваша райдужка забарвлена в інтенсивний колір, тоді ви можете використовувати косметику відтінку хакі, яка виглядає неординарно. Елегантний образ формується за допомогою ягідних відтінків. І головний бонус — ви можете носити декілька відтінків зеленого одночасно. Експериментуйте!

макіяж для карих очей 2013

4. Ви є власницею світло-карих очей з сірим відтінком? Сірий — хороший колір для експериментів, але ваш — в рази краще. Добре буде виглядати шиммер відтінку олова. Світлі відтінки лілового уздовж лінії повік теж виглядатимуть прекрасно, особливо, якщо їх відтіняти рожевим. А ще сіро-зелені очі дозволяють вигідно використовувати ясно-блакитні і сіро-блакитні тіні (повірте, це — велика рідкість). В більшості випадків для макіяжу для сіро-зелених очей використовуються хайлайтер бежевого відтінку, але ви можете зробити очі виразними за допомогою сріблястого або кольору слонової кісті.

макіяж для карих очей

Якщо ви лише починаєте підбирати макіяж для очей світло-карого кольору, то вибирайте палетку, в чиїй назві фігурує слово «hazel». Починайте наносити тіні легкими рухами, не змішуючи. Можна додати трохи води на пензлик — це зробить відтінок інтенсивнішим.

Врахуйте, що використання тіней для очей світло-карого кольору (якого б відтінку вони не були) обов’язково передбачає використання туші. Перевагу варто віддати чорній або коричневій.

Модний макіяж для світло-карих очей (фото)

макіяж для карих очей

макіяж для карих очей

макіяж для карих очей

макіяж для карих очей

макіяж для карих очей

вечірній макіяж для карих очей

макіяж для карих очей

макіяж для карих очей

вечірній макіяж для карих очей

макіяж для карих очей

вечірній макіяж для карих очей

макіяж для карих очей

макіяж для карих очей

макіяж для карих очей

Кращий макіяж для карих очей (рецепти зірок)

Вважаєте карі очі невиразними? Пора покінчити з цією помилкою! Карий колір очей, насправді, найгнучкіший і найчуйніший в контексті макіяжу. Крім того, жоден інший колір райдужки не представлений в такій кількості відтінків.

Все ще не вірите в чудеса карих очей? Тоді прислухайтеся до нью-йорского стиліста Тіни Тернбоу (до речі, теж кароокої красуні), що стверджує, що власницям карих очей в макіяжі дозволено все. Звичайно, вона закликає дотримувати міру. «Не залучайте увагу до самого макіяжу; працюйте з кольором, аби відтіняти карі очі», відзначає вона.

макіяж знаменитостей

Втім, як ми вже говорили, карі очі представлені в масі відтінків, і для кожного можна знайти свій секрет макіяжу. Найпростіше розкривати ці секрети, дивлячись на знаменитостей. Якого б кольору не були ваші очі — відтінку гіркого шоколаду (як у Єви Лонгорії) або золотисто-карими (як в Бейонсе) — для них знайдеться актуальна порада візажиста, який змусить ваш колір буквально притягувати погляди.

Макіяж від Дженніфер Лопес

макіяж для карих очей

На думку, Тернбоу, на світло-карих очах добре виглядає смокі-айз. Головне пам’ятати, що макіяж для карих очей має бути виконаним в теплих тонах, наприклад, в шоколадному, золотистому, медово-жовтому і карамелевому. Вони зможуть підкреслити теплоту світло-карих очей.

Макіяж від Кім Кардашян

Макіяж від Ким Кардашьян

Якщо ви, як і Кардашян, брюнетка з темно-карими очима, спробуйте піти від зворотного, оформивши макіяж для карих очей в холодних відтінках — наприклад, сріблястому або сірому. Тіні відтінку металік і шиммери візуально підсвітять темні очі.

Макіяж від Лейтон Містер

макіяж для карих очей

Привернути увагу до темних, майже чорних очам — таких, як в Містер — можна за допомогою рум’ян. Тернбоу радить наносити рум’яна на саму опуклу частину щік, аби підкреслити і підсилити колір очей. Для цього візажист рекомендує рожеві відтінки, що світяться, наприклад, золотистий персик (Tarte Cheek Stain від FlowerChild). Вони змусять очі сяяти.

Макіяж від Джесіки Альби

макіяж для карих очей

Яскрава губна помада також допоможе вигідно подати шоколадний колір очей, як у Джесіки Альби. Він як би направляє увагу вище. Проте, помічає Тернбоу, не забудьте переконатися, що тут макіяж для карих очей зведений до мінімуму, аби обличчя не ділилося навпіл.

Макіяж від Бейонсе Ноулз

макіяж для карих очей

Тепло-карі очі Ноулз знаходяться в центрі уваги завдяки її прекрасно збалансованому макіяжу. Якщо ви вибираєте акцент на очах, то на губах має бути помада відтінку нюд. Отже, якщо ви використовуєте губну помаду нейтральних відтінків, то відмовтеся від тіней для очей пастельних тонів — вони зроблять ваші карі очі непомітними.

Макіяж від Наталі Портман

макіяж для карих очей

Довгі об’ємні вії Наталі Портман автоматично подають у вигідному світлі її очі. Темно-синя туш на нижніх віях, як вважає Тернбоу, допоможе відобразити колір райдужки. Вибираючи колір туші, орієнтуйтеся на тон свого волосся: якщо воно темне, зупиніться на чорній, якщо ж ви є власницею волосся кольору коньяку, міді або золота, то використовуйте коричневу або синю.

Макіяж від Ніколь Річи

макіяж для карих очей

Інколи колір рятує колір. В даному випадку основну роль грають бузкові тіні, але, взагалі, їх можна легко замінити темно-синіми, фіолітовими або смарагдово зеленими (або олівцем того ж кольору). Такі відтінки підкреслять білизну очей, яка, у свою чергу, вигідно подасть колір райдужки. Аби макіяж для карих очей виглядав природним, використовуйте підведення або тіні, які на тон-два світліше за ваші очі.

Макіяж від Єви Лонгорії Паркер

макіяж для карих очей

Якщо ви — власниця темно-карих, майже чорних очей, уникайте інтенсивного макіяжа. Він може створити ефект чорної діри. Також Тернбоу рекомендує утримуватися від однорідних відтінків темно-коричневого. Замість них краще використовувати кремові і золотисті тони. А золотисті сережки, як у Єви Лонгорії, підкреслять золотистий відтінок тіней, змусивши очі сяяти.

Макіяж від Синді Кроуфорд

макіяж для карих очей

Врахуйте, що привернути увагу до очей можна не лише обігруючи їх колір, але і вигідно подаючи їх форму. Так, макіяж для широко розставлених очей має на увазі, що тіні і підведення наноситимуть на внутрішні куточки, аби зробити їх візуально ближче. Якщо ж у вас близько поставлені очі, нанесіть на зовнішні куточки тіні-шиммер, аби зорово збільшити відстань.

Макіяж від Шеней Граймс

макіяж для карих очей

У макіяжі для карих очей надзвичайно важливий баланс темного і світлого, він визначає форму ваших очей. Аби подати у вигідному світлі мигдалеподібні очі, як в Граймс, нанесіть і розтушуйте чорний олівець в нижніх повік від середини ока до зовнішніх куточків. Потім нанесіть шиммер на внутрішні куточки, аби візуально підсвітити їх і створити контраст.

Виходить, що карі очі відкривають нам величезне поле для експериментів. І, чим більше ми захоплюватимемося цими експериментами, тим більші глибини відкриватимемо в своїх власних очах.
Джерело: макияж для карих глаз

Макіяж для карих очей (відео-уроки)

(Visited 765 times, 1 visits today)