Модний вісник
Изображение сайта

Макіяж осінь-зима 2013-2014

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Після перегляду найяскравіших колекцій сезону осінь-зима 2013-2014 стає абсолютно зрозуміло, що тенденції в світі макіяжа не дуже змінилися за минулий сезон. Більшість дизайнерів як і раніше проголошують стиль «ню», який передбачає природний макіяж і натуральні фарби. Основні must have в світі модного макіяжа — в сьогоднішній статті.

Макіяж осінь-зима 2013-2014

Цього року на New York Fashion Week були відмічені натовпи людей. Модні блоггери, зірки, моделі — всі вони прийшли побачити своїми очима нові тренди сезону. Основне, що відразу впадає в очі — це чорне підведення для повік. Воно підкреслює всі достоїнства жіночого погляду, а також екстравагантний стиль. А все тому, що більшість дизайнерів бачать образ міської дівчини по-різному. Наприклад, модний бренд Temperley London підкреслив верхню частину повік крупною лінією. Такого роду стрілки відразу ж впадають в очі, їх просто неможливо не відмітити.

Макіяж осінь-зима 2013-2014

Трохи складніші варіанти ми відмітили в колекції Altuzarra, стиліст бренду використовував яскраві тіні червоного і сірого кольору на додаток до крупних чорних стрілок на очах. Все це нагадує східний стиль, а яскраві образи втілюються в реальність завдяки відвертим рішенням. Модний бренд Badgley Mischka поєднує чорне підведення для повік з блідо-голубим кольором олівця для очей. При цьому, як правило, всі стилісти забарвлюють в чорний колір саме верхню повіку. А ось для нижніх повік все частіше використовуються незвичайні тіні.

Макіяж осінь-зима 2013-2014

Проте ця тенденція абсолютно не торкнулася модного бренду Julien Macdonald. Стиліст лейбла використовує чорний лайнер, як для верхнього, так і нижнього повіка. Ще один незвичайний макіяж був відмічений в колекції бренду Louise Gray.

Макіяж осінь-зима 2013-2014

Аби передати драматичний погляд стиліст лейбла використовував чорний олівець лише для нижнього повіка, причому замість звичної лінії на очах тут можна побачити найнатуральніші вії, намальовані олівцем. Кажучи про драматичний макіяж, неможливо не сказати про нову роботу Jean Piere Braganza. Цього року стиліст бренду створив виразний погляд завдяки димчастому макіяжу, використовуючи тіні типу сріблястий металік.

Макіяж осінь-зима 2013-2014

Тенденція Smokey eye, напевно, ніколи не покине модний подіум. Цього року відразу декілька лейблів підкреслили образ сучасної дівчини саме таким мейк-апом! Marc Jacobs вибрав класичний темно-сірий макіяж в стилі смокі-айс. А ось бренд Donna Karan показав драматичніший образ з темними тонами.

Макіяж осінь-зима 2013-2014

Свіжий колір обличчя, натуральний макіяж і природні фарби — як і раніше в моді. Багато дизайнерів не рекомендують цього року носити яскравий макіяж, аргументуючи це тим, що дівчина осіннього сезону — це ніжна особа, яка знаходиться в гармонії з природою. Натуральний макіяж був відмічений в колекції Ralph Lauren і Narciso Rodriguez.

Макіяж осінь-зима 2013-2014

Макіяж осінь-зима 2013-2014: нові тренди

У числі нових трендів можна відмітити незвичайний макіяж, який проголошує блідість головною тенденцією сезону. Аристократичні нотки, бліда шкіра і губи, все це нагадує кадри з фільму з примарами. Проте, подібний образ активно просувають John Rocha, Giles та ін. В той же час стилісти відзначають, що в 2013 навіть у 2014 в моді буде помада блідих відтінків, а ось тіні під такий макіяж слід підбирати з особливою завзятістю.

Макіяж осінь-зима 2013-2014

Так, найбільш відповідними варіантами є тіні коричневих і шоколадних кольорів. Супутня тенденція — металік. Тіні кольору металік багато стилістів активно поєднують з блідою шкірою і світлою помадою. Наприклад, в новій колекції House of Holland ми відмітили тіні для повік світло-коричневого кольору з характерним блиском.

Макіяж осінь-зима 2013-2014

Ще один тренд — оmbre. Нарешті ефект омбре добрався і до макіяжа. Цього року модно забарвлювати губи відразу в декілька відтінків, при цьому, як радять стилісти, кольори краще вибирати яскраві і насичені. Погляньте хоч би на колекцію Ohne Titela, де яскравий червоний колір сильно контрастує з помаранчевими нотами. Дивно, чи не так? Втім, приготуйтеся до того, що цією осінню в моді будуть яскраві кольори помади.

Макіяж осінь-зима 2013-2014

Багато брендів, включаючи Oscar de la Renta і Diane Von Furstenberg, роблять ставку на неонові фарби, такі як помаранчевий, фуксія і ін. Модний бренд Jason Wu також приєднується до тенденції, цього року в колекції був відмічений яскравий фіолетовий макіяж очей, який стиліст бренду рекомендує поєднувати зі світлими кольорами помади.

Макіяж осінь-зима 2013-2014 порадував яскравими трендами і незвичайними рішенням. В той же час дизайнери порахували необхідним зберегти тенденції минулого сезону, розбавляючи їх сучасними трендами.

Джерело fаshіоnblоggеr.ru

(Visited 25 times, 1 visits today)