Модний вісник
Изображение сайта

Мереживні плаття

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

На території Мексики з давніх часів жінки майя носили уіпіль, що являло собою біле плаття вільного крою з кольоровими узорами. Французькій королеві Анні Бретонській, яка жила в XV столітті, вдалося вразити аристократичну знать дивним весільним платтям. Сьогодні з обкладинок журналів і екранів телевізорів на глядачів дивляться моделі, одягнені в елегантні плаття з елегантними складками. Що загального у цих жінок, відстань між якими розділяється тисячами кілометрів і століттями? Мереживо! Неперевершені мереживні плаття!

Мереживна тканина

Мереживні плаття по праву можна назвати шедевром мистецтва. Цей виріб зшивається з мережива, в основному, ручної роботи. Наскільки популярні вони сьогодні? Досить поглянути на подіуми світових знаменитостей в індустрії модельєрів одягу.

Ніжні, витончені, моделі таких платтів здатні вигідно підкреслювати стрункість жіночих ніг і прекрасно виглядають з взуттям на високому каблуці . Одним з достоїнств цього одягу є їх оригінальність і неповторність. Їх можна порівняти з іскристим коктейлем, що складається з оригінальних узорів, витіюватих форм, хитромудрих малюнків. Недивно, що одна з причин популярності цього вбрання — його здатність підкреслити неординарність та створити грайливий настрій.

Тканина для мереживного плаття

У платтях використовуються легкі і вельми дорогі тканини, наприклад: шовк, шифон, атлас, тафта, але головна роль в таких платтях відводиться саме мереживу.

Дуже оригінально прикрашають плаття мереживні рукави або мереживна спина. Плаття прикрашаються як об’ємними і величними узорами, витонченими бавовняними аплікаціями.

Колір мереживного плаття

Важливо також відзначити, що, як в древні часи, так і сьогодні, особлива увага приділяється монохромним мереживним платтям. Судіть самі: чорні, білі, сірі, фіолетові, жовті, кремові і, звичайно, червоні тони.

Чи не здатні вони додати жінці особливу красу і неповторність? Що стосується самого малюнка, то їм може прикрашатися не все плаття, а, наприклад, лише ліф, рукав або спина.

Куди надіти мереживне плаття?

У народі говорять: «Кожному покупцеві — свій товар, а в кожного товару є своє призначення». А яке призначення мереживних платтів? Вони є прикрасою для жінок, переважно, в літній період часу.

Проте, залежно від вибраного фасону, таке вбрання може служити різним цілям. Це може бути і прогулянка по місту, і відвідини культурних закладів, і відвідини ресторану, кафе, а також пляжу.

Окрім цього, ділові леді обов’язково зможуть знайти собі плаття з мережива або плаття зі вставками з мереживних аплікацій для роботи в своїх офісах.

Такі плаття дуже вигідно прикрашають свою власницю. У робочій обстановці такі плаття вельми точно поєднують в собі строгість і інтелігентність ділової жінки, а також нагадують про її м’яку, ніжну жіночу натуру.

І, нарешті, саме гідне і неповторне місце мереживам в одіянні прекрасної половини людства — це весільне вбрання.

Наші предки у всі часи і в різних країнах саме на весільному торжестві по-особливому захоплювалися вбраннями, прикрашеними мереживами. По суті, мереживне весільне плаття — це одвічна класика весільної моди. Не дивно, що на виробництво мереживного весільного плаття для чарівної нареченої доводилося витрачати цілу купу грошей.

З чим носити мереживні плаття?

А з чим мереживні плаття можна носити? Їх фасон, форма і колірна гамма вже є ознакою самодостатності, не слід захаращувати красу зайвими аксесуарами. Лаконічна сумка, непомітна біжутерія і елегантне взуття буває достатньою для збереження прекрасного стилю. Плаття з мереживом — це симфонія краси, що прийшла до нас крізь століття.

Мереживні плаття фото

Мереживні плаття на подіумах фото

Чорні мереживні плаття фото

Білі мереживні плаття

Короткі мереживні плаття фото

Довгі мереживні плаття

Джерело thе-drеss.ru

(Visited 2 830 times, 1 visits today)