Модний вісник
Изображение сайта

Мода для повних весна-літо 2014 (фото)

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Світ звикає до пишних форм і показів дизайнерського одягу для повних на світових тижнях моди. Колекції жіночого одягу для повних весна-літо 2014 пістрявлять яскравими фарбами, пропонують безліч ефектних образів. У моді жіночність, сексуальність і сміливість.

Мода для повних весна-літо 2014

Boohoo, Elena Miro, Monif C, Asos Curve (4,5)

Напівпрозорі матеріали: сітка, мереживо, шифон і оригінальні вирізи як і раніше на вершині. Ці елементи дозволяють скоректувати силует і розставити акценти на найпривабливіших частинах тіла. Дизайнери використовують їх в будь-яких моделях одягу для повних, від вечірніх платтів до футболок .

Мода для повних весна-літо 2014

Penningtons (1,6), IGIGI, Calvin Klein (Келвін Клейн), JIBRI

Кокетливі волани, складки, плісе і баски популярні літом 2014. З їх допомогою створюють додатковий об’єм, вигідно підкреслюючи жіночний силует. Декоративна строчка імітує складки на тканині.

Мода для повних весна-літо 2014

Boohoo, Mango, Elena Miro, Asos plus size brands (4,5)

Модним принтом став квітковий малюнок. Яскраві, монохромні, ніжні, — цією весною і літом вибирайте будь-який різновид цього принта. Для повної фігури бажаниим є середній або крупний малюнок.

Мода для повних весна-літо 2014

Asos plus size brands, JIBRI, Asos Curve, Monif C, Boohoo

Проста геометрія завоювала почесне місце в списку модних трендів. У колекціях для повних весна-літо 2014 зустрічається горошок, смужки, двобарвна клітинка «собаче ікло» і геометричні композиції.

Мода для повних весна-літо 2014

Asos Curve, Boohoo, Monif C, IGIGI, Asos plus size brands

У моді абстрактний малюнок, у тому числі принт-калейдоскоп, абстрактний принт з яскравими і навіть неоновими кольорами. Ця смілива тенденція підійде для товариської і яскравої натури, яка звикла бути в центрі уваги.

Мода для повних весна-літо 2014

Asos plus size brands (1,3), Monif C, IGIGI, Tadashi Shoji Plus Size

Серед модних колірних тенденцій — контраст чорного і білого кольорів. Таке рішення актуальне як для окремих елементів костюма, так і будь-якого принта в стилі колірних блоків.

Мода для повних весна-літо 2014

Asos Curve, Calvin Klein (Келвін Клейн), Boohoo, Asos plus size brands, Monif C

Колірні блоки широко застосовуються в одязі для повних. Окрім контрастних поєднань кольорів, в ходу вставки з тканини з принтом.

Мода для повних весна-літо 2014

Penningtons, Asos Curve (2-5)

Верхній одяг для повних всілякий: короткі пальта, класичні плащи-тренч і байкерські куртки , у тому числі з асиметричною застібкою. Багато хто в своїх колекціях пропонує комбіновані моделі пальта, поєднання шкіри і шерсті.

Мода для повних весна-літо 2014

Ann Nahari, IGIGI, Monif C, Asos plus size brands, Asos Curve

Довжина платтів для повних весна-літо 2014: від максі до міні. Популярні фасони — плаття-сорочки, трапецієвидний і а-силует, прямі і плаття-футляри.

Мода для повних весна-літо 2014

Mango (1,2), Asos Curve (3,4), Penningtons

Денім і тканина шамбре популярні в новому сезоні. У моді джинси для повних відтінку індиго, що не виключає чорні і кольорові, у тому числі з декоративними дірками. Окрім джинсів, в колекціях з цих тканин одяг від платтів до піджаків.

Мода для повних весна-літо 2014

Ann Nahari, Asos Curve, Boohoo (3,4), Asos plus size brands

Популярні моделі одягу для повних — туніки , подовжені блузи, футболки і майки «навипуск» залишаються модним елементом гардероба. Їх дизайн в новому сезоні відрізняється жіночністю і гламуром: у моді згладжені лінії, драпіровки, асиметрія і принти .

Мода для повних весна-літо 2014

Penningtons, Asos Curve, Asos plus size brands, JIBRI, Mango

Окрім традиційних брюк, дизайнери радять звернути свою увагу на модні комбінезони і легінси . Для легінсів в новому сезоні характерні принти, тканини, що імітують шкіру. Зустрічається оригінальний, креативний крій.

Мода для повних весна-літо 2014

Calvin Klein (Келвін Клейн), Mango, Monif C, Asos plus size brands, Asos Curve

Для створення модного ділового образу , повним дівчатам і жінкам дизайнери радять плаття і спідниці у стилі колірних блоків, традиційні костюми і комплекти з тканини з принтом, комбінезони і жіночні блузи. У офісі доречний контраст чорного і білого.

Мода для повних весна-літо 2014

Asos Curve, Boohoo, Monif C, IGIGI, Tadashi Shoji Plus Size

Характерні елементи вечірніх платтів для повних — скульптурні силуети, асиметрія і драпіровки, вставки з напівпрозорих тканин, вишивка різноколірними кристалами і пайєтками. Для вечірніх образів сезону доречна елегантність, матові тканини і насичені, благородні відтінки: синій кобальт, червоний, бордо, чорний.

Мода для повних весна-літо 2014

Asos Curve, Monif C (2,3), Sorella Swim (4,5)

На дизайн купальників для повних 2014 зробили свій вплив багато тенденцій сезону. У моді екзотичні, квіткові, геометричні і абстрактні принти, контраст чорного і білого, скульптурні ретро-силуети і оригінальні вирізи. Популярні суцільні купальники і танкіні, купальники із спідничками.

(Visited 238 times, 1 visits today)