Модний вісник
Изображение сайта

Модні блузи 2015 весна-літо: основні тенденції

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Весняні моделі завжди здаються одночасно далекими і обнадійливими, майже як світло в кінці тунелю. Після зимової аскези легкий характер образів (нехай навіть і ділових) допомагає зітхнути вільніше і приміряти на себе те, від чого ми встигли відвикнути за холодні місяці.

Karolina Zmarlak4

Стильні блузи весна-літо 2015, як цього слід було б чекати, не будуть схожі одна на одну, проте основні тенденції ми все-таки змогли виділити.

Прозорість

Що, перш за все, відрізняє весняні і літні колекції від зимових? Правильно, інтригуюча відвертість. Модні блузи 2015 це, перш за все, напівпрозорі тканини. Зверніть увагу на те, що сітка поступово здає позиції, залишаючи за собою, більшою мірою, декоративну функцію (як в Veronique Leroy). Дизайнери все частіше вибирають такі тканини, як шифон і креп-сатин. Чому? Читайте далі.

Veronique Leroy

Текучість

Діловий лук 2015 — це не накрохмалені комірці і брюки зі стрілками. Навпаки, ознакою стилю стають вільні форми, струмуючі речі і деталі, що «говорять». Текуча тканина здатна подарувати новий характер навіть строгій мінімалістичній блузі (Jil Sander).

Jil Sander3

Чим більше, тим краще

Багатошаровість — глобальний тренд 2015 року. Зазвичай до літа подіум прагне скоротити кількість тканини, але зараз мова піде про виключення. Блузи весна-літо 2015 привертатимуть погляд всілякими декоративними елементами, включаючи багатошарові нашивання від Chanel, рюші і шийні банти. Останні можуть бути витримані в стилі сімдесятих, як в Moschino, або виглядати нарочито помітними, як в Kate Spade New York. А ось мереживо піде в тінь (доведеться тимчасово забути про провокаційні вставки), залишивши наостанок такі багатошарові моделі, як в Issa.

Chanel1 Moschino2 Kate Spade New York1Rodarte3

Майже унісекс

На іншій чаші терезів, як це часто буває, знаходяться строгі моделі, які цілком можна було б назвати сестрами чоловічих сорочок. Блузи весна-літо 2015 можуть «вижити» без декору. Це доводять роботи Karolina Zmarlak, Jacquemus, ICB2.

Karolina Zmarlak2 Jacquemus2 ICB2

Палітра

Всі відтінки молочного — ось до чого тяжіють блузи 2015. Фото колекцій роблять особливий акцент на поєднаннях білого з білим і білого з чорним, при тому, що верх майже завжди залишається монохромним.

Daks3 Francesco Scognamiglio2 Hellessy2 Issa2 Valentin Yudashkin1

З іншого боку, колекції в етнічному стилі (Paul&Joe, Just Cavalli) можуть дозволити собі багатство кольорів. В цьому випадку перевага віддається натуральній гаммі: кольорам землі або тропічного моря. Модні блузи (весна 2015) вочевидь прагнуть до простоти і природності.

Paul & Joe1 Just Cavalli3

Що ще потрібно знати про актуальні блузи?

— рукав тяжіє до «ліхтарика» (нехай навіть це буде подовжена версія)

— ґудзики гранично прості, їх не видно ні на перший, ні на третій погляд

— на зміну екстрадовгим моделям прийшли короткі, до талії, і середні — до стегон

— стають актуальні моделі з відкритими плечима, якщо вам хочеться додати образу витончену беззахисність, слід вибирати саме такий фасон блузи.

(Visited 38 times, 1 visits today)