Модний вісник
Изображение сайта

Модні кольори осінь-зима 2016-2017

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Прагнення до спокою, сили і оптимізму було виражене в кольоровій палітрі 2016 року, основу якої становило сімейство блакитних відтінків.
У союзі з базовими земляними відтінками, буйство модних яскравих кольорів також опинилось в осінніх колекціях. Виходячи за межі гендерних відмінностей, ці несподівано яскраві і модні кольори осінь-зима 2016-2017 цілеспрямовано відходять від класичних осінніх відтінків.
Небесно-блакитний втілив постійність, подібно до блакитних небес, які завжди над нами. Сірі відтінки дарували почуття стабільності, червоні тони надавали упевненості і теплоти, тоді як гарячий пурпурово-рожевий і пряний гірчично-жовтий запрошували доторкнутися до незвичайного.

Новинка! Берег річки Pantone 17-4028

Підкреслюючи важливість блакитного кольору, новий блакитний відтінок під номером PANTONE 17-4028 «Берег річки» зайняв безперечну першість в осінніх колекціях.
Холодний і заспокійливий, сильний і стійкий, він демонструє витончену вібрацію і досвідченість. Все ще на межі захвату. Підтримує почуття постійності.

Модні кольори осінь-зима 2016 2017

Новинка! Повітряний блакитний Pantone Airy Blue 14-4122

Піднесена натура відтінку «Повітряний блакитний» будить почуття легкості і свободи.
Дизайнери шукають абсолютну легкість в світі конфліктів і складнощів. Блакитні тони можна відмітити майже в половині колекцій. Цей відтінок схожий з відтінком Serenity.

Модні кольори осінь-зима 2016 2017

Новинка! Шагренева шкіра Sharkskine Pantone 17-3914

Не дивлячись на те, що це — один з ключових відтінків, йому все-таки вдається зберігати нейтралітет із «сусідами» по палітрі.
Поєднується майже зі всіма осінніми кольорами, яскравими і приглушеними. Зі всієї палітри цей колір в найбільшій мірі може бути базовим відтінком в гардеробі. Демонструє практичність крізь призму надійності і сучасності.

Модні кольори осінь-зима 2016 2017

Модні кольори осінь-зима 2016-2017: «Червона Зоря»

На тлі кістяка кольорів осінньої палітри 2016 року, цей відтінок додає довгоочікуваного драйву.
Насичений червоний є теплим, плотським і від того приємним оку. Колір можна порівняти зі свіжою кров’ю, оживлюючою палітру. Захоплюючий і динамічний колір викликає безумовну довіру.

Модні кольори осінь-зима 2016 2017

Теплий Сірий

«Теплий Сірий» — приємний і доступний нейтральний відтінок, який поєднується з будь-яким з 10 тонів осіннього сезону 2016 року.
Привносить заспокоєння і постійність. Природний і земний, що викликає довіру. Злегка відхиляється від основної палітри осені 2016. Поза часом.

Модні кольори осінь-зима 2016 2017

Старий кедр

Подібно до відтінку «Повітряний блакитний», цей колір співзвучний з відтінком «Рожевий кварц».
Осінні і зимові варіації рожевого кольору ми звикли використовувати у весняному гардеробі. Це трішки ускладнений запилений рожевий тон. Поширює довкола себе тепло і гостинність.

Модні кольори осінь-зима 2016 2017

Новинка! Пишний луг

Відтінок «Пишний луг» нагадує про свіжу рослинність і листя.
Багатий і елегантний, яскравий і позбавлений простоти. Цей відтінок демонструє франтівство і глибину кольору, яка підносить вас над природними зеленими відтінками. Змінює текстуру тканини, роблячи її елегантнішою, незалежно від сезону тієї чи іншої колекції.

Модні кольори осінь-зима 2016 2017

Новинка! Пряна гірчиця

Елегантно відтіняючи інші кольори в палітрі, пряний гірчичний тон слугує екзотичною приправою.
Додає дзвінкості наявним флюїдам. Цього сезону жовтий колір пікантніший і яскравіший, ніж у попередніх. Несподіваний і незвичайний. Проявляється в абстрактних і геометричних принтах, які застосовують дизайнери.

Модні кольори осінь-зима 2016 2017

Гончарна глина

Відтінок «Гончарна глина» більшою мірою глибокий і багатогранний.
Півтони цегельного в помаранчевому відтінку надають почуття приземленості, що є ні чим іншим, як прагненням до осілого життя. Нейтральний земний відтінок для осінньої і зимової палітри. Воістину матеріальний відтінок з міцною основою.

Модні кольори осінь-зима 2016 2017

Новинка! Ваблячий

Ваблячий відтінок говорить про розмиття меж гендерних відмінностей.
Добре виглядає в союзі з яскравими кольорами. Несподіваний колір для осінньої палітри. Багатогранний, може поєднуватися з рожевим і червоним. Яскравий, багатий фіолетовий колір з нальотом витонченого рожевого. Повертає модні акценти до витоків.

(Visited 639 times, 1 visits today)