Модний вісник
Изображение сайта

Модні пляжні туніки 2014

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Туніка — одина з найпопулярніших предметів одягу для пляжного одягу. Довгі, короткі, асиметричні, абсолютно прозорі, — кожен сезон міняються тенденції, але комфорт і спокусливість пляжної туніки як і раніше залишаються незмінні. У нових колекціях пляжних тунік 2014 дизайнери пропонують цілий ряд цікавих моделей, від скромних і романтичних до екстравагантних.

Модні пляжні туніки 2014

Agua Bendita, CM Cia.Maritima (2,3), Naila, Caffe Swimwear

Довгі пляжні туніки знов повертаються в моду. В основному, дизайнери пропонують моделі найпростішого, прямішого фасону. Серед актуальних деталей — глибокі вирізи з боків, куліска на поясі, V-подібний виріз і асиметричний поділ.

Модні пляжні туніки 2014

Aqua Di Lara, Vix Paula Hermanny, Zingara, Caffe Swimwear, Luli Fama

Короткі туніки не втрачають своєї актуальності. У моді як прості пляжні туніки-накидки, так і складніші приталені фасони з довгими вільними рукавами. Найбільш популярний глибокий V-подібний виріз, деякі дизайнери пропонують моделі з асиметричним декольте на одне плече.

Модні пляжні туніки 2014

Vix Paula Hermanny (1,5), Luli Fama (2,3), Naila

У списку матеріалів для модних пляжних тунік 2014 практично всі можливі варіанти: легкі, струмуючі тканини, у тому числі з блиском, шовк, трикотаж, шифон і інші напівпрозорі тканини. Як і раніше дуже актуальні в’язані, плетені і туніки з мережива.

Модні пляжні туніки 2014

L*Space By Monica Wise, Maaji, Luli Fama, Vix Paula Hermanny, Nanette Lepore

Пляжні туніки з комбінацією різних фактур матеріалів в колекціях зустрічаються досить рідко. У якості декору дизайнери використовують мереживо, плетені і в’язані вставки, бахрому, контрастний кант, традиційну вишивку і аплікації на горловині.

Модні пляжні туніки 2014

A.Che Swimwear, Gottex, Manglar, CM Cia.Maritima, Caffe Swimwear, Vix Paula Hermanny

Пляжні туніки з тканини з яскравим принтом стали безумовним трендом сезону, серед малюнків — екзотичні пейзажі, тварини і квіти, ікат і леопардовий малюнок, смужки та інші графічні принти. Найпопулярніші кольори для однотонних тунік — білий, чорний і карамелеві пастелі, наприклад, блакитний і рожевий. Деякі дизайнери як і раніше пропонують моделі, виконані в стилі колірних блоків.

По матеріалам vеrystylіsh.ru

(Visited 45 times, 1 visits today)