Модний вісник
Изображение сайта

Модні принти осінь-зима 2013-2014

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Сьогодні ми обговоримо ТОП-7 модних принтів осені 2013 року. Яким малюнкам віддають перевагу дизайнери на тканинах для своїх творінь нинішньою осінню ? Про це і піде мова в нашій статті!

Гусяча лапка

Стриманий чорно-білий принт, був незвичайно популярним в середині 20 століття. Нинішньою осінню культові бренди модного одягу вирішили нагадати про класичне забарвлення у власних осінніх колекціях.

4

Орнамент

Складні узори, що складаються зі всіляких малюнків в абсолютно неймовірних поєднаннях залучають творчих натур. Восени і зимою дизайнери рекомендують одягатися у вбрання з подібним принтом, щоб розбавити нудьгу і підняти настрій.
Модні принти осінь зима 2013 2014

Акварель

Плавні лінії, розмиті контури, переплетення різних відтінків — все це нагадує акварельні етюди. Саме такі забарвлення були присутні на показах.

Модні акварельні принти  осені  2013 року

Пейзажний принт

Досить незвичайним виявився ще один тренд осені 2013 року — вбрання з тканини з принтом, що зображає природу. На осінньо-зимових показах переважали творіння з деревами, чагарниками а також картини лісу, залитого сонячними променями.

Модні принти із зображенням пейзажів

Флора в орнаментах

Модний в минулому сезоні принт пейслі поступився першістю всіляким орнаментальним принтам, що змальовують всілякі рослини. Переплетення листя і суцвіть знайшло віддзеркалення в осінньо-зимових колекціях багатьох люксовых брендів модного одягу.

Орнаментальна флора в принтах  осені  2013 року

Портрет

Принти з фотопортретами отримали небувалу популярність нинішньою осінню . Пропонуємо переглянути найбільш вдалі варіанти.

Модні принти  осені  2013 року

Макропринт у футуристичном стилі

Небувалий розмах серед макропринтів в стилі футуристичного фентезі відмічений на показах модних дизайнерів.

МакроПринти в одязі 2013 2014

Леопард, клітинка , квіти і смужки — все це також було присутньо на показах сезону осінь-зима 2013 2014. Проте найбільш незвичайні малюнки ми постаралися продемонструвати нашим читачам повною мірою!

По матеріалам аllmоdа.nеt

(Visited 18 times, 1 visits today)