Модний вісник
Изображение сайта

Модні спідниці весна-літо 2016: огляд головних тенденцій

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Приємно дивують модні спідниці весна-літо 2016: фото з показів демонструють велике стилістичне розмаїття навіть у межах однієї колекції. Загальний настрій подіуму — ностальгічний. Не в сенсі важкої туги за минулим, а, швидше, у звичці озиратися назад, згадувати про хороше і пєднувати це хороше зі всім тим, що надає нам сучасність. У результаті виходять, наприклад, актуальні тканини, укладені в характерний для нью-луку силует із високою талією і летючим подолом (Carolina Herrera, Ralph Lauren, Tomas Maier).


Carolina Herrera

Carolina Herrera


Ralph Lauren

Ralph Lauren


Tomas Maier

Tomas Maier

Розрізи

Настільки ж рішучий і сміливий, як і глибокий виріз в актуальних блузах, високий розріз продовжує переможний хід подіумом. Майже всі модні моделі спідниць 2016 (Altuzarra, Jenny Packham, Protagonist) в тій чи іншій мірі фокусують увагу на лінії стегна.


Altuzarra

Altuzarra


Jenny-Packham

Jenny-Packham


Protagonist

Protagonist

Асиметрія

Асиметрія 2016 дуже близька до попередньої тенденції. Навесні і влітку цей прийом використовуватиметься не у пошуках нової геометричної концепції, а у якості альтернативи розрізу. Тренд представлений в Cushnie et Ochs, Freya Dalsjo і інших.


Cushnie et Ochs

Cushnie et Ochs


Freya Dalsjo

Freya Dalsjo

Напівпрозорість

На зміну повної відвертості прийшла таємничість, особлива магія мережива і інших напівпрозорих матеріалів. Як правило, такі модні спідниці 2016 року витримані в ахроматичній гаммі (Camilla and Marc).


Camilla and Marc

Camilla and Marc

Драпірування

Розмаїття драпірувань наводить на думки про романтику і танцюючу ходу, особливо, коли мова заходить про напівпрозорі спідниці Agnona або Ida Sjostedt.


Agnona

Agnona


Ida Sjostedt

Ida Sjostedt

Оригінально виглядає поєднання м’яких складок із популярними 2016 року воланами (Anna K).


Anna K

Anna K

Інколи не встигаєш устежити, що первинно: ніжна тканина з відблиском або драпірування (Fausto Puglisi, Peter Pilotto). Крім того, знову і знову дизайнери представляють плісировані спідниці до коліна і нижче (J. Crew).


Fausto Puglisi

Fausto Puglisi


Peter Pilotto

Peter Pilotto

>

Помітна прямота

Згадуючи модні фасони спідниць 2016, хочеться зробити акцент на олівцях і вузьких максі з підкресленою лінією поясу (Badgley Mischka, Dolce&Gabbana). Втім, прихильників міні цей тренд теж торкнеться (Mother of Pearl).


Badgley Mischka

Badgley Mischka


Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana


Mother of Pearl

Mother of Pearl

Свято природи

Модні спідниці весна-літо 2016 пістрявлять ботанічними принтами. Проте новий сезон відрізняє перехід від конкретики до алюзії. Гарними прикладами ненав’язливого рослинного візерунка є роботи Alexis Mabille, Barbara Bui.


Alexis Mabille

Alexis Mabille


Barbara Bui

Barbara Bui

Мерехтіння і блиск

У колекціях спідниць весна-літо 2016 часто зустрічалися речі відтінку металік або, хоча б, декор, що підкреслює гру світла (Les Copains, Мах Mara). Наступного сезону, здається, на нас чекає тріумфальне повернення пайеток.


Les Copains

Les Copains


Мах Mara

Мах Mara

Денім

Декілька несподіваний хід зробили бренди, що пропонують модні довгі спідниці весна-літо 2016 з деніма. Не зовсім звичайна довжина, нарочито недбалий кант і широкий поділ в Creatures of Comfort, Paul&Joe, See by Chloe викликає асоціації із богемним стилем шістдесятих.


Creatures of Comfort

Creatures of Comfort


Paul & Joe

Paul & Joe


See by Chloe

See by Chloe

Шкіра

Маст-хевом цієї весни стане пряма шкіряна спідниця з помітними елементами: великими накладними кишенями, контрастними гудзиками або ефектними колірними блоками (Carven,Coach). Якщо раніше дизайнери прагнули всіляко підкреслювати м’якість матеріалу, то тепер, навпаки, в кращих рокерських традиціях 80-90-х віддають перевагу нарочито прямим силуетам.


Carven

Carven


Coach

Coach

Колірні рішення

На самому початку ми не даремно торкнулися теми ностальгії, адже модні спідниці 2016 року багато що узяли від знакових стилів минулого століття. Так, в провідних брендів зустрічаються спогади про вільний стиль хіппі (Altuzarra, Diane von Furstenberg) з їх майже ефірною строкатістю і мрійливістю.


Altuzarra

Altuzarra


Diane von Furstenberg

Diane von Furstenberg

Крім того, як ви, напевно, встигли помітити, мода багато в чому благоволить до натуральних кольорів: всіх відтінків коричневого, жовтого, зеленого. Модні спідниці весни 2016 з коричневої замші (Bally, Pam&Gela) обіцяють стати писком сезону.


Pam & Gela

Pam & Gela


Bally

Bally

Не відстають і модні спідниці літа 2016, пошиті з легких матеріалів: бавовни або льону (Michael Kors).


Michael Kors

Michael Kors

Подіуми розкривають все багатство відтінків синього: від блакитного до кольору морської глибини, від бірюзового до волошкового. Інколи одна річ може поєднувати в собі відразу декілька тонів, як, наприклад, модні спідниці годе 2016 від Peter Pilotto.


Peter Pilotto

Peter Pilotto

Жіноча мода також не обходиться без акцентуючих яскравих відтінків. Навесні і влітку 2016 року цю роль виконує рожевий, червоний, яскраво-червоний — загалом, всі ті кольори, які прийнято асоціювати з коханням, пристрастю і жіночою енергією. Приклади дивимося в Blumarine, Fendi, Isa Arfen, Jonathan Saunders.


Blumarine

Blumarine


Fendi

Fendi


Jonathan Saunders

Jonathan Saunders

(Visited 184 times, 1 visits today)