Модний вісник
Изображение сайта

Модні тенденції весна-літо 2014

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Що готує нам мода весна-літо 2014? Настав час дізнатися про це. Пропонуємо вам 10 ключових тенденцій моди сезону весна-літо 2014. Наш огляд складений на основі ретельного аналізу більше 200 колекцій Resort (мода 2014 весна-літо) і представлений найбільш популярними тенденціями, відміченими одночасно в колекціях різних дизайнерів.

Мода весна-літо 2014 на тканину

Серед найбільш популярних тканин весни та літа 2014 можна відзначити деним. Велика кількість джинсових вбрань, навіть у тих дизайнерів, чиї колекції в минулих сезонах відрізнялися його відсутністю, наводить на думку про зліт моди на джинсовий одяг.

Принти весна-літо 2014.

Одкровенням 2014 стає фотопринт пейзажної тематики. Декілька культових дизайнерів, ніби змагаючись один з одним, піднесли на суд публіки плаття, плащі, спідниці і жакети з фотопринтами, на яких зображені всілякі пейзажі.

Пейзажний принт весна-літо 2014

Особливо порадувала колекція британського дизайнера грецького походження Mary Katrantzou.

Mary Katrantzou весна-літо 2014

Пейзажний принт від Mary Katrantzou

Модна текстура весна-літо 2014.

Все частіше квіти на платтях можна побачити не лише у вигляді малюнків на тканині, але і виконані у вигляді аплікацій і самостійних предметів декору.

Мода на квітковий декор весна-літо 2014

Ручна робота завжди помітна і не виходить з моди.

Мода на квіткові аплікації весни і літа 2014

Модний колір весна-літо 2014.

Тотально сині вбрання — доля колекцій минулих років. У моді багата палітра синіх відтінків, що поєднуються з пронизливою бірюзою, білосніжним кольором і приглушеним ліловим.

модний колір 2014 весна-літо

Синій колір в моді 2014 Синій колір в моді весна-літо 2014

Модний колорблокінг весни і літа 2014 .

Контрастні поєднання були в моді завжди. Змінюються лише переваги кутюрье на колірні поєднання. Мода 2014 Весна і Літо вибирає контрастний симбіоз синього і зеленого.

Модний колорблокінг  весни-літа 2014

неонового і чорного.

Неоновий і чорний - модний колорблокінг  весна-літо 2014

пісочного і бірюзового.,

модний колір 2014 весна-літо yellow

зеленого і помаранчевого.,

moda vesna 2014 colorbloking yellow green2

а також зворушливий союз рожевої пастелі і відтінку топленого молока

moda vesna 2014 colorbloking pastel

Мода Весна-лето на речі.

Весінньо-літня мода на аксесуари.

Хустка, чалма, косинка — що вибрати, кожна модниця вирішить сама. Але всі дизайнери, що представили свої пре-коллекції весінньо-літнього сезону, погоджуються на думці, що влітку 2014 без головного убору в циганському або східному стилі нам не обійтися.

Модні хустки навесні 2014

Таким чином, підводячи підсумки огляду на тему «Мода 2014: весна-літо» можна сказати, що майбутній сезон готує нам немало яскравих фарб і чітких ліній. Геть безформні балахони і полон бандажних платтів! У моді жіночна природність, без неохайної багатошаровості, в моді свіжість і грація, без вульгарності і нарочитого гламуру!

По матеріалам аllmоdа.nеt

(Visited 62 times, 1 visits today)