Модний вісник
Изображение сайта

Модні зачіски 2015-2016: популярні стрижки та укладання

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  
Модні зачіски 2015

Часто питання «Яку зробити зачіску?» передбачає не просто спосіб укласти волосся (благо, що його можна взагалі розчесати на косий проділ і вже виглядати пристойно), а якусь нову, живу і свіжу ідею. Тому дівчата так активно шукають схеми зачісок і стежать за модою, яка періодично підкидає то дуже прості, то досить складні варіанти. Цим і прекрасні сучасні зачіски: деякі з них можна зробити за 5 хвилин, а на інші і 20 буде мало.

модні зачіски 2015

Якщо краса зачіски на середнє волосся залежить, більшою мірою, від перукаря, то власниці довгих локонів можуть цілком віддатися творчості. Пишні начісування і фігурні коси, прикраси і хитрі способи укладаннь так і просять поексперементуати. Довгі зачіски пістрявлять різноманітністю, причому, завдяки схемам і урокам майстерності, ви досить швидко зможете опанувати науку створення краси своїми руками.

Модні зачіски 2015

Стильні зачіски на середнє волосся, так само, як і довгі пасма, потребують правильних засобів фіксації. Прагніть не економити на лаках і пінках, адже дешеві засоби сильно сушать кератиновый шар. Середня зачіска передбачає використання, як мінімум, одного засобу, тому не забувайте влаштовувати «розвантажувальні дні» (креативні ідеї для яких ви теж знайдете в цій статті). Кращі зачіски 2015 вимагають кращих гребінців і щіток! Вибирайте інструменти з натуральних матеріалів: щетини, кісті, дерева.

Модні зачіски 2015

Бабетта, ракушка, бант, пучок — ось найбільш модні зачіски. Фото кожної з них ви зможете знайти нижче.

Зачіска бабетта

Цього року ретро з його пишнотою повертається в моду. Основістю зачіски бабетта є правильне начісування і лак, який не склеює пасма.

зачіска бабетта

Аби зробити зачіску бабетта, розділіть пасма на верхні і нижні. На верхніх знадобиться зробити інтенсивне начісування, яке ви потім закріпите фіксатором. Після цього пасма зачісуються назад і заколюються за допомогою невидимок.

як зробити зачіску бабетта, схема

Романтичніший варіант бабетти не передбачає настільки інтенсивного начісування. Заздалегідь накрутіть кінчики за допомогою плойки або бігудів. Зробіть прямий проділ. Пасма шириною 3-4 см підводьте від верхівки, злегка начісуйте і фіксуйте лаком; залежно від густини волосся потрібно буде обробити 4-6 пасм. Сколюєте готові локони на потилиці. Вільні пасма акуратно розчісуєте, фіксуєте лаком і розпускаєте по плечах. Така зачіска не залишить байдужим нікого.

Модні зачіски 2015

Власниці середнього волосся можуть зробити лаконічний варіант зачіски бабетта, випустивши лише чубок, який варто зачесати набік і укласти гелем або начесати і зафіксувати легку недбалість лаком.

зачіска бабетта

зачіска бабетта

Довгокосі красуні можуть сміливо випустити нижні пасма, завдяки чому зачіска отримає додатковий об’єм і шик. Пам’ятайте, що краще всього виглядають злегка завиті локони.

зачіска бабетта

зачіска бабетта

Зачіска боб

Тут все гранично просто — ваш перукар повинен вкласти душу в своє творіння, решта прийде само. Правильний боб допомагає зробити обличчя вужчим, відмінно підкреслює скули і очі.

зачіска боб

Розповідаючи про кращі зачіски 2015, ми рекомендуємо колорування (використання декількох кольорів або відтінків). Незмінно добре виглядає стрижка боб з косим проділом і легким начісуванням на потилиці. Кінці можна закруглювати за допомогою щітки або, навпаки, залишити геометрично рівними, злегка протягнутими. Прямі кінці вдало контрастують з круглою потилицею, для чого вам знадобиться фен, щітка і 15 хвилин часу.

зачіска боб

зачіска боб

Своєрідного ефекту можна добитися, укладаючи зачіску боб за допомогою гелю. «Мокре» волосся свідчить про безпосередність, азарті і жадання пригод.

зачіска боб

Зачіска в грецькому стилі

Роблячи зачіску в грецькому стилі прагніть не фіксувати пасма у потилиці, тоді вигляд не буде занадто «утягнутим» , а якщо решту волосся систематизувати (не важливо — за допомогою кіс або просто зачесавши на бік), то образ вийде продуманим і цілісним. Ці два принципи складають основу грецької зачіски.

грецькі зачіски

грецькі зачіски

Природною прикрасою зачіски в грецькому стилі є коса: заплетіть бічну французьку косу уздовж лініїї росту волосся, і ваша зачіска вражатимете своєю елегантністю. Для особливих випадків можна перевити вільно спадаючі пасма нитками перлів, стрічками, квітами, а можна зібрати їх в невисокий пучок або коси.

грецькі зачіски

грецькі зачіски

Зачіска каре

Ділове, романтичне, киберпанковое — це все про зачіску каре. Настрій залежить від укладання. Для ділового стилю довге каре варто розподілити на прямий проділ і злегка округлити нижню третину за допомогою фену і щітки.

зачіска каре

Киберпанк має на увазі стрижку каре із скромним негустим, рівно підстриженим чубком і рівними кінцями волосся.

зачіска каре

Французька романтика передбачає коротше каре і, обов’язково, густий чубок до лінії брів. Нижню третину і потилицю потрібно закруглювати.

зачіска каре

Обличчя зорово омолоджує середнє каре з чубком, відстриженим нижче за рівень брів. Лише не нехтуйте яскравим макіяжем для очей, інакше отримаєте важкий погляд спідлоба.

зачіска каре

Зачіска каскад

Об’єм, шарм і багаточисельні варіанти укладання — все це об’єднує зачіска каскад. Ця стрижка однаково прикрасить будь-яку довжину волосся. Абсолютно не обов’язково витягува пасма, якщо вони в’ються. Локони, обстрижені каскадом, дадуть чудовий мереживний об’єм.

зачіска каре

зачіска каскад

Першими помічниками при укладанні стануть все ті ж фен і щітка. Недбала скуйовджена зачіска у дусі восьмидесятих формується за допомогою мусу, а розпатлані, розгорнуті назовні пасма, довше триматимуться завдяки лаку. Головне, аби кінчики не злипалися, адже основні характеристики каскаду — об’єм і легка розпатланість.

зачіска каскад

зачіска каскад

Зачіска колосок

Преппі стиль, офісний образ, зручний варіант на літо — все це зачіска колосок. Укладання це буде актуальним до багатьох випадків, головне — правильно його подати.

зачіска колосок

зачіска колосок

Аби зробити зачіску колосок потрібно розділити волосся на прямий проділ. Задні пасма ще раз ділимо навпіл і перехрещуємо між собою: спочатку в межах однієї половини, потім — з іншою половиною так, щоб внутрішні пасма компонувалися з внутрішніми, а зовнішні — із зовнішніми. Можна не починати косу від верхівки: колоски можуть плестися від скронь і, будучи зафіксованими в потилиці, виглядати як грецький елемент.

зачіска колосок як зробити

Часто колосок виступає декоративним елементом, але власниці довгого волосся сповна можуть заплести все своє багатство в одну косу. Легка недбалість, джгути і обкручування пасмами сповна допустимі.

зачіска колосок

зачіска колосок

Зачіска бант

Мила і така проста, зачіска бант стане неординарною природною прикрасою довгого волосся. Абсолютно не обов’язково чіпляти шиньйон, якщо цю конструкцію ви зможете легко спорудити своїми руками.

зачіска бант

Аби зробити зачіску бант верхні пасма зачешіть назад і зафіксуйте щільною гумкою, пропустивши волосся не до кінця. У вас повинен утворитися пучок заввишки близько 12-15 см. Цей пучок ділим тонким гребінцем навпіл, розводячи пасма подалі. Тепер вам потрібно проявити особливу акуратність: звисаючий хвіст (ви ж пам’ятаєте, що пасмо не пропускають крізь гумку цілком) захоплюємо і у напрямку до себе закручуємо його довкола гумки. Особлива міра майстерності полягає в тому, аби рівно укласти пасмочку — вона повинна нагадувати гладку середину банта. Підтягніть. Зафіксуйте лаком. Готово!

зачіска бант

Банти можуть бути не лише на потилиці — фактично, ви можете зробити їх скрізь, де є досить довгі і широкі пасма, наприклад, в скронь або на верхівці. Цей декоративний елемент відмінно виглядає з розпущеним, злегка завитим волоссям. Прихильниці японського стилю можуть зібрати нижній шар волосся за допомогою все тієї ж гумки.

зачіска бант

зачіска бант

зачіска бант

зачіска бант

Зачіска пучок

Пучок — зачіска, яку інколи можна сплутати з бабеттою. Але вони схожі лише на перший погляд. По-перше, зачіска пучок в меншій мірі несе на собі наліт ретро. По-друге, це укладання не передбачає обов’язкове начісування. Пучок може бути незмінним супутником філологічної діви або запеклої кар’єристки, стильної пані або кокетливої дівчини.

зачіска пучок

зачіска пучок

зачіска пучок

зачіска пучок

Для того, щоб зробити зачіску пучок, зберіть волосся на потилиці за допомогою гумки. Розпряміть пасма довкола гумки, і справа в капелюсі!

як зробити зачіску пучок, схема

Аби було зручніше, краще брати широку м’яку гумку. За допомогою «зайвих» пасм ви можете сформувати джгут або кіску, які створять красиве оформлення. Зачіску пучок також можна різноманітити за допомогою шпильок.

зачіска пучок

Зачіска з пов’язкою або обідком

Зачіски з обідком традиційно є фаворитками літа: вони дозволяють прибрати волосся від обличчя і зберегти романтичний образ з його довгими розпущеними локонами. Обшиті бісером стрічки як не можна краще підійдуть до свята, а всілякі обідки — до будь-якого образу, від повсякденного до елегантного.

зачіска з обідком і пов'язкою

зачіска з обідком і пов'язкою

зачіска з обідком і пов'язкою

зачіска з обідком і пов'язкою

Зачіска ракушка

Ракушка або твіст — прекрасний варіант для елегантного образу. Сучасні зачіски допускають не лише класику, гладку і бездоганну, але також легку недбалість і пасма, що вибиваються.

зачіска ракушка

зачіска ракушка

зачіска ракушка

зачіска ракушка

зачіска ракушка

зачіска ракушка

Для того, щоб зробити зачіску ракушка, озбройтеся мусом, лаком і дрібним гребінцем. Сухе або злегка вологе волосся обробіть мусом, зберіть на потилиці в джгут, скручуючи пасма усередину. Заколіть отриману конструкцію невидимками (власниці довгого волосся можуть приколоти «зайві» пасма уздовж зовнішнього краю) і обробіть лаком.

зачіска ракушка

Якщо ви любите фантазійні зачіски, заздалегідь зробіть невелике начісування від коріння.

зачіска ракушка

Зачіска водопад

Така зачіска ніжною дугою огинає голову, створюючи романтичний флер. Зачіска водопад добре виходить на довгому прямому волоссі, але також буде дуже красиво виглядати і з м’якими локонами.

зачіска водопад

зачіска водопад

зачіска водопад

зачіска водопад

зачіска водопад

Як зробити зачіску водопад? Починайте формувати її від скронь. Для цього візьміть два пасма зверху, а третє підхоплюйте знизу, перекладаючи його вгору. Перше, скроневе, пасмо стане основою для всього водопаду — його ви протягуєте уподовж, переплітаючи з верхнім і нижнім по периметру голови. При цьому абсолютно не обов’язково робити часте плетіння — вільна «кіска» стане кращою прикрасою ювелірно виконаної задумки. Декілька водопадів створять ефект складного плетіння і ваша зачіска заслужить на масу похвал!

зачіска водопад як зробити

Високі зачіски

Основа високих зачісок — об’єм, але не від потилиці, а від центральної частини голови. Підводьте пасма від кореня, фіксуйте їх лаком і сколюйте невидимками або сталевими шпильками.

високі зачіски

високі зачіски

Висока зачіска — традиційний атрибут вечірнього виходу, тому її можна і потрібно прикрашати додатковими елементами: косами, стрічками, низкою перлин. Довгий чубок можна зачесати в напрямі, протилежному основному, після чого кінчики волосся заховати, підколовши невидимками. Короткий чубок просто укладається в основне начісування.

високі зачіски

високі зачіски

Як бачите, сучасні модні зачіски поєднують в собі ретро і нові технології, простоту і ювелірне плетіння. Головне, що навчитися цьому так само просто, як і зробити вдалий макіяж.

Джерело fchаnnеl.ru

(Visited 22 314 times, 1 visits today)