Модний вісник
Изображение сайта

Модні жіночі брюки осінь-зима 2014-2015: блиск та елегантність

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Жіночі брюки 2014-2015 створені під девізом «Блиск? Шик? Ну а як же!». Підтвердити це припущення легко: уявіть собі кожну з моделей з подіуму на якомусь світському заході. Упевнені, що у вас добре вийде.

top

Буде просто визначити провідні тренди, яким підпорядковані модні брюки 2014. Фото з показів дозволяють легко систематизувати побачене.

Тканини

Родзинка сезону — блискучі тканини металевих відтінків або з легким мерехтінням (Balenciaga, Costello Tagliapietra, Giorgio Armani). Зважаючи на велику кількість вільних моделей (на подіум повертаються брюки-труби) у фокусі будуть легкі тканини нейтральних тонів. І, звичайно, твід всіх відтінків сірого, адже без нього сезон осінь-зима просто не може відбутися.

Giorgio Armani

Giorgio Armani

Costello Tagliapietra

Costello Tagliapietra

Balenciaga

Balenciaga

Довжина

Скільки б ні було цікавих брюк завдовжки до середини каблука, фавориткою сезону залишається довжина 7/8. Що вже поробиш, якщо вона більш виразніша, чим інші, і ідеально личить для будь-яких форм: прямих, завужених, брюк-галіфе та скінні.

Victor Alfaro

Victor Alfaro

J.Crew

J.Crew

Just Cavalli

Just Cavalli

Marchesa Voyage

Marchesa Voyage

Ширина

Модні оглядачі не втомлюються дискутувати про те, яку ширину вважати найбільш актуальною цього сезону. З одного боку, не можна заперечувати інтересу, який викликають завужені брюки, — жіночі покази більшості популярних брендів включали хоч би одну таку модель. Для вузьких моделей дизайнери підбирають яскравіші кольори (Fausto Puglisi, Kate Spade New York).

Fausto Puglisi

Fausto Puglisi

Kate Spade New York

Kate Spade New York

З іншого боку, в модний світ буквально увірвалися ультраширокі брюки, що інколи «маскуються» під спідниці (Emporio Armani, Victor Alfaro).

Victor Alfaro

Victor Alfaro

Emporio Armani

Emporio Armani

Висота

І завужені, і широкі брюки цього сезону «заточені» під високу посадку. Це найефективніший спосіб зробити модель більш жіночною і витриманою. Незрідка висока посадка додатково обіграється за допомогою поясу (Marc by Marc Jacobs, Jonathan Simkhai, Givenchy, Milly).

Givenchy

Givenchy

Jonathan Simkhai

Jonathan Simkhai

Marc by Marc Jacobs

Marc by Marc Jacobs

Milly

Milly

Окремим рядком

Шкіряні брюки осінь-зима 2014/2015 підкоряються всім перерахованим трендам. Їх буде дуже багато, і різноманітність рішень порадує любительок рішучих ансамблів. Окрім цілісних моделей потрібно згадати роботи Haider Ackerman, поєднуючі декілька матеріалів.

Haider Ackermann

Haider Ackermann

Philipp Plein

Philipp Plein

Yang Li

Yang Li

Emilio Pucci

Emilio Pucci

Класичні жіночі брюки представлені удосталь, але в по-зимовому скупій колірній гаммі. Моделі із стрілкою будуть ідеальним рішенням — нейтральним, дозволяючим утримувати строгий образ або розвивати верхню частину ансамблю.

Douglas Hannant

Douglas Hannant

Lisa Perry

Lisa Perry

Lisa Perry

Lisa Perry

Hermes

Hermes

Karen Walker

Karen Walker

ПВХ або шифонові — такими теж можуть бути модні жіночі брюки. Фото Louis Vuitton показують нам концепцію глянцю, тоді як Emanuel Ungaro представляє романтизм.

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Emanuel Ungaro

Emanuel Ungaro

Спортивні брюки як і раніше в моді. Julien David і ряд інших дизайнерів демонструють нам розслаблені моделі з красивою лінією драпіровки і коректованою довжиною.

Julien David

Julien David

Модні жіночі брюки осінь-зима 2014-2015 охоплюють таку кількість напрямків (від гранжа до шестидесятих, від романтики до рок), що просто чудуєшся. Проте навіть в цій різноманітності є свої аутсайдери: карго, асиметрія, лампаси. Відкладіть їх до наступного сезону.

(Visited 105 times, 1 visits today)