Модний вісник
Изображение сайта

Модні жіночі стрижки 2016: гарячі новинки з показів

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

У фокусі моди — жінка-експериментатор, що знає свій стиль, але готова змінитися у будь-який момент. Можливо, це призвело до переможного повернення “піксі” у всіх формах і геометричних модних стрижок 2016. Жіночі покази відомих брендів не відкривають чогось кардинально нового, але нібито пробуджують нас і нагадують, що розворушитися ніколи не пізно.


19562401651_b58b263090_h

З тієї ж причини важко сказати, що всі стильні жіночі стрижки 2016 позбавлені симетрії, але можна з упевненістю стверджувати, що будь-яку з них можна в декілька взмахів щіткою змінити на асиметричну. Найкраще це видно на фото Atelier Versace, Ashley Williams, Dries Van Noten.


Ashley+Williams2

Atelier Versace 1


img-2

Стрижки на короткому волоссі 2016

Зарубіжні оглядачі називають “найсміливішим ходом цього року” ультракороткі стрижки в стилі Etro, Elie Saab або Adam Katz. Невеличкий “їжачок” натурального волосся дивним чином лягатиме на більшість образів.


Elie Saab

Etro

Le-21eme-Adam-Katz-Sinding-

Знову і знову можна говорити про “піксі” з обов’язковими текстурованими кінчиками. Багато коротких жіночих стрижок 2016 базуються на ній і не даремно, адже вона невибаглива, але багато чого надає: підкреслює скули, візуально збільшує очі, приховує дрібні недоліки. Bottega Veneta, Angelo Marani, Burberry Prorsum, Drome, Fashion East, Petite Coif і багато інших гучних імен визнали за потрібне обіграти цей стиль.


Bottega+Veneta1

Angelo+Marani

Burberry+Prorsum

Drome

Fashion+East

Petite-Coif

Приклад модного блоггера Дарини Камалової показує, що “піксі” гармонійно виглядає з новими експериментальними кольорами.


thecablook-darya-kamalova-fashion-blog-street-haircut

Жіночі стрижки на середньому волоссі 2016

Відчувається, що Будинки моди переглянули оформлення такої популярної форми, як “боб”. Сьогодні він більш сповнений японською лаконічністю (Maison Margiela, Stella McCartney, Chanel). Він став коротшим, відкрив шию і зробив образ крихкішим (Atelier Versace).


Maison Margiela1

Maison Margiela2

Maison Margiela3

Stella+McCartney

Chanel

Абсолютно іншого звучання надає довжина до плечей. З таким “запасом” можна формувати цікаві образи від вінтажних (Gucci) до футуристичних (Guo Pei). Трішки нижче на вас також чекають цікаві жіночі стрижки на середньому волоссі: фото покажуть, як довжина виглядає на дрібних і крупних кучерях, адже доки ми говорили лише про прямі від природи пасма.


Gucci2

Guo Pei

Якщо ж вас не захлеснуло бажання змін, обирайте перевірене часом каре з пишним чубочком а-ля Тейлор Свіфт.


Shag

Для тонкого волосся, що тяжчає від щонайменшої вологості, пропонується текстурований варіант стрижки, який часто доповнюється висвітленими акцентами.


Untamed-Petals-Favorite-Haircut-The-Medium-Bob-1

Kate Spade1

Жіночі стрижки 2016 на довгому волоссі

На якийсь час можна забути про каскад для довгого волосся: у цьому матчі лідерство залишається за рівномірною довжиною і неодмінно окресленими кінчиками (Sophie Theallet, Elie Saab).


Sophie Theallet1

Elie+Saab

Тим, хто разом з Elisabetta Franchi і Givenchy тяжіє до року і гранжу, слід додати об’єму на скронях і на верхівці. Схожого ефекту досягають і за допомогою контрастів.


Elisabetta+Franchi

Givenchy1

Givenchy2

Модні жіночі стрижки з чубочком 2016

Спостерігачі за тенденціями розподілилися на два табори: одні свідчать про популярність коротких чубків, інші стверджують, що сучасна мода в буквальному розумінні закриває нам очі. Здається, мають рацію обидві сторони. Жіночі стрижки з чубочком 2016 для невеликого об’єму (Atsushi Nakashima або образ Марсиі Килгор) підіймають лінію до першої третини лоба.


Atsushi+Nakashima1

blog-marcia-kilgore

А ось образи з водоспадом волосся (Emanuel Ungaro) або природною безладністю (Baja East) розраховані на довгий чубочок. Інколи довгий настільки, що погляд важко зловити.


Emanuel+Ungaro3

Baja+East1

Модні жіночі стрижки 2016 для кучерявого волосся

Оскільки світ моди тягнеться до натурального, немає нічого кращого, ніж підтримувати натуральну “хмару” кучериків. Стрижка повинна відштовхуватися від природної форми, дещо обрамляючи природні дані (Akris, Trapezoid Afro).


Akris+Fall+2016+Details+3TntFZMELGcx

Trapezoid-Afro

Власницям м’яких хвиль варто спробувати себе в грайливому стилі “гамін” (Kate Spade, Jenny).


Kate Spade2

Genny Full Length 1

Genny Full Length 2

Genny Full Length 3

Об’єм на потилиці більше не зберігають, завдяки чому з’являється деяка легкість і грайливість. Звертаємо увагу, що чубочок зберігає свій природний малюнок (Lanvin).


Lanvin1

Lanvin2

Якщо ви запланували новий імідж, то знайте, що 2016 — відмінний рік, аби:

  • скоротити довжину;
  • спробувати стрижку машинкою;
  • перестати вирівнювати кучері і змиритися з тим, що надала природа;
  • відгородитися від світу чубочком;
  • комбінувати вінтаж і футуризм.
(Visited 1 237 times, 1 visits today)