Модний вісник
Изображение сайта

Модні жіночі топи весна 2013

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

С приходом тепла дівчата із задоволенням знімають теплі светри, піджаки, водолазки і надівають легкі топи. Тому ми розглянемо найцікавіші моделі такого вбрання для сезону весна-літо 2013, які підготували відомі модні будинки.

Які фасони, матеріали і тканини для цього одягу будуть найпопулярнішими? І з чим краще всього носити і поєднувати модні жіночі топи весною і літом 2013?

Топи жіночі весна літо 2013: різноманітність фасонів

Почнемо розглядати такий предмет жіночого гардероба в традиційному його розумінні. Топом називають «верхню частину жіночого одягу без рукавів, який відкриває живіт» або «літню вільну невелику маечку невеликого об’єму». І, дійсно, такі топи на весну-літо часто прикрашали багатьох дівчат під час показів модних колекцій, причому в різних інтерпретаціях. В першу чергу, це топи без рукавів, які допоможуть підкреслити всю красу стрункого стану їх власниць. Це і короткі топи на бретелях, які привертають увагу своїми хитромудрими переплетеннями бретелей.

модні топи весна 2013

А також топи, які формою дійсно нагадуватимуть майку. Але кожен модний будинок привніс в це жіноче вбрання щось своє. Так Олександр Вонг (Alexander Wang) використовував волосінь, аби з’єднати його частини. А Бенд оф Аутсайдерс (Band of Outsiders) цікаво поєднує манеру виконання у вигляді ниток і узору, що змальовує віконце.

модні топи літо 2013

Традиційний жіночий топ в сезоні весна-літо 2013 може видозмінювати свої форми. То він дивує своїм багатошаровим складом з різних фактур, то примушує погляд скользити по асиметричних лініях низу або напрямам бретелей. То інтригує наявністю і незвичайним розміщенням застібок.

модні жіночі топи весна 2013

Асиметрія в сезоні, що настає, знову виходить на виток своєї популярності. Модним фасоном жіночого топа в періоді весна-літо 2013 також буде вбрання на одне плече.

топи з однією бретеллю літо 2013

Короткі топи жіночі цього літа відкриватимуть і руки, і плечі. Цікаві моделі такого вбрання можна відшукати в багатьох колекціях. Бренд Зеро і Марія Корнеджо (Zero + Maria Cornejo) вирішив забезпечити літній топ блискавкою посередині, який з вигляду нагадує корсаж. Гайлс (Giles) зупинив свій вибір на безпрограшному фасоні з чорної шкіри. А Костюм Нешнл (Costume National) прикрасили стриману, але при цьому вельми ефектну модель топа розрізом знизу.

модні жіночі топи літо 2013

Топи жіночі 2013: вибираємо вбрання улюбленої фактури

Трикотажні топи 2013 відрізняються багатою колірною гаммою, цікавим виконанням у візерунчастих плетіннях ниток. Жіночі топи з блискучих фактур цікаво мерехтітимуть під променями весняного і літнього сонця. Часто такі вбрання є учасниками вечірньої і клубної моди.

трикотажні топи 2013

Нарядними і при цьому по-справжньому літніми є шифонові топи для жінок. А прихильницям багатих фактур припадуть до душі топи з шовку, які в 2013 відрізнятимуться від інших вбрань цікавими узорами на літню тематику. Впокорюють своєю ніжністю ажурні топи для дівчат, які можуть бути виконані з мережива, в’язки або доповнені ніжною вишивкою на прозорій тканині.

шовкові топи літо 2013

Хутро літу не перешкода. Це доводить такий бренд, як VPL, підготувавши цікаві білі жіночі топи з ангори і прикрасивши їх незвичайними формами бретелей і вирізами з боків. А дизайнер модного будинку Версус (Versus) вирішив показати, що літній топ може стати дійсно оригінальною і незвичайною річчю, виконавши його з різноколірних пластмасових ланцюгів.

хутряні топи весна 2013

З чим носити жіночі топи в 2013 році

Багато модних будинків створили цілі літні комплекти в однаковій манері, в яких бере участь топ. Це і поєднання такого вбрання з брюками, спідницями різних фасонів і довжини, а також з шортами.

з чим носити топ в 2013 році

Інші ж показують, що модні жіночі топи 2013 дозволяють дівчатам експериментувати зі своїм ансамблями і по-різному подавати цей елемент гардероба. Наприклад, прозорий топ з сіточки можна надівати поверх іншого одягу, у тому числі і зверху на плаття. Вільні топи прикрасять комплекти з водолазкою або футболкою з рукавом. Або пограйте з поєднанням контрастних тонів різних елементів багатошарового ансамблю.

модні топи 2013

Підготувавши різні варіанти метри подіумів ще раз довели, що це не лише необхідні речі для спекотного літа, але і цікаві, модні і деколи незвичайні вбрання.

Джерело оz-lаdу.ru

(Visited 49 times, 1 visits today)