Модний вісник
Изображение сайта

Модний колір волосся 2013-2014 які відтінки волосся будуть в моді, фото

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

modnyi-cvet-volos-1Який модний колір волосся 2013-2014 цього разу підкорить вершини хіт — парадів? Чоловічу стать у всі часи притягувало доглянуте, розкішне і красиве волосся! Не останню роль в іміджі грає колір волосся, тому якщо ти задалася метою поміняти своє амплуа, то зміна відтінку волосся — твій шлях до досконалості. Який модний колір волосся 2013-2014 вибрати?

Самий трендовый колір волосся 2013-2014

Модний колір волосся — це те, що подобається тобі самій, і в яких відтінках ти відчуваєш себе карколомною. Зараз складно кого-небудь здивувати незвичайним або ексцентричним відтінком волосся. Тому вибери для себе саме ту колірну гамму, яка зможе виділити тебе з сірої маси, а тим часом підкреслити всі достоїнства і піднести їх в потрібному світлі.

Знову набирають оберти натуральні, медові і русяві відтінки. Втім, вони ніколи і не виходили з моди, але торік про них необачно не згадували в глянці. Під такі сонячні і життєрадісні відтінки волосся 2013-2014 дуже легко підбирати вбрання, будь то робочі будні або довгождане романтичне побачення.

modnyi-cvet-volos-2

cvet-volos-2013-2014 2

Стилісти переконані, що наймоднішим кольором волосся вважається вугільний — чорний. Цей колір — ідеальний варіант для активних панночок, які йдуть в ногу з часом і не уявляють свого життя без змін, пов’язаних з іміджем. Цей готичний відтінок волосся був зажаданим торік, проте особливе визнання він отримає саме в цьому.

Стилісти не обійшли увагою і такий аристократичний, м’який і вишуканий відтінок, як шоколадний. Якщо ти хочеш трохи розбавити цей модний колір волосся 2014, то за бажання можна виконати технологію мелірування, при цьому використовуй відразу декілька відтінків шоколадного, аби зачіска вийшла об’ємною, контрастною і незвичайною.

modnyi-cvet-volos-4

модний колір волосся

Модні подіуми Мілана буквально заполонила інноваційна технологія фарбування волосся, при якій кінчики набагато світліші, ніж саме коріння, при цьому відтінок має бути незвичайним — жовтим, фіолетовим, ліловим. Пік популярності доводиться на весну — літо 2013. Саме так повинна виглядати дівчина Літа, на думку великих і неповторних стилістів.

Світлі відтінки: модні кольори волосся 2013-2014

modnyi-cvet-volos-3

Особливу славу і почесне місце в рейтингу наймоднішого кольору волосся отримав той самий блонді. Такий модний колір волосся додає образу пікантності і незвичності.

Найголовнішою причиною, по якій варто змінити колір волосся на модний блондинистий, — він завжди залишається в тренді, навіть не дивлячись на перебіг часу і новаторські віяння капризної пані моди.

модні кольори волосся 2013-2014

Набирає оберти холодний, але не позбавлений привабливості — попелястий відтінок волосся, який знайшов своє визнання вже багато років тому і міцно утримує позиції. Він прекрасно підкреслить фарфоровий або загорілий відтінок шкіри, при цьому грамотно розставляючи акценти.

Якщо напередодні літа ти бажаєш виглядати вишукано, грайливо і кокетливо, то золотистий і фатальний пшеничний — якраз те, що тобі згодиться, аби цього літа виглядати на всі 100!

Бесбашенним, активним і оптимістичним дівчатам стилісти рекомендують придивитися до цього вогненного, зухвалого і принадного модного кольору волосся 2013-2014 — рудого, якому і вручається пальма першості за особливі заслуги.

Доведена і ефективність цього відтінку: підвищена увага з боку брутальных чоловіків, посмішки і завзяте відношення у тебе вже в кишені.

modnyi-cvet-volos-6

Модні яскраві кольори волосся 2013-2014

Такі незвичайні кольори волосся для найрішучіших, креативних і стильних! Що тут говорити, фото скажуть за себе…

модний колір волосся 2013-2014 яскравий фото

модний колір волосся 2013-2013 фото

Який модний колір волосся 2013-2014 ти вже вибрала для себе?

«Якщо твоє волосся густе і довге — спробуй для себе найнесподіваніший відтінок волосся, наприклад, модний пастельно-фіолетовий… По-перше, це виділятиме тебе з натовпу, по-друге, зміна іміджу ще нікому не нашкодила, по-третє — хто сказав що колір волосся повинен обмежуватися блондом, чорним і каштановим? До того ж, тут буде доречна цитата: «Якщо я буду така як всі, тоді хто-ж буде такий як я?» 😉

(Visited 61 times, 1 visits today)