Модний вісник
Изображение сайта

Модний манікюр 2014

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Манікюр за останні десятиліття став невід’ємною частиною образу стильної сучасної дівчини. Звичайно, як і в одязі, взутті, аксесуарах, стрижках і зачісках, так і в моді на манікюр відбуваються зміни з сезону в сезон, які гідні окремої уваги. Манікюр 2014 який він, на що звернути увагу?

На сьогоднішній день дизайнери-стилісти представили настільки обширний вибір кольорів і відтінків лаків, які будуть актуальні в новому сезоні, що просто очі розбігаються. А якщо говорити про технології і техніку декорування нігтів, то актуальними будуть стільки варіантів, що навіть найвередливіша модниця знайде ідеальний для себе варіант.

Манікюр 2014: дорогу пастельним тонам

Слід зазначити, що в 2014 році продовжать займати лідируючі позиції лаки пастельних тонів: білого, перламутрового, ясно кавового, тілесного, прозорого. Дана колірна гамма ідеально личить для щоденного використання, оскільки пастельні кольори не помітні і не акцентують на себе увагу.

Якщо ви хочете створити ніжний але просто однотонні кольори вам вже набридли, можна на білому або ж бежевому лаку створити мереживні малюнки, використовуючи спеціальні трафарети, наклейки, темніших, контрастніших кольорів. Для доповнення, удосконалення образу, доцільно декорувати малюнок маленькими стразами.

Найголовніше не переборщити, пам’ятайте , що багато — це не завжди красиво і модно.

Колір металік в манікюрі 2014

Наймодніше — це добре забуте старе. Думаю з даним виразом важко не погодитися. Ще декілька сезонів назад всі модниці фарбували нігті блискучими лаками кольору металік. Проте дана тенденція якось вже дуже швидко забулася. І точно також швидкими темпами знову зайняла вершину олимпу. Так, та саме лаки кольору металік будуть одними з наймодніших і актуальніших в новому сезоні.

Рекомендується використовувати такі кольори, як срібний, золотий, бронзовий і інші всілякі блискучі відтінки.

Аби не виглядати дуже помітно, або навіть вульгарно, необхідно дотримуватися простого, нескладного правила. Отже, якщо ви нафарбували нігті яскравим, насиченим лаком кольору металік, тоді слідує або повністю відмовитися від всіляких кілець і браслетів, або ж звести їх кількість до мінімуму. Яскраві нігті самі по собі служать прекрасною прикрасою, а біжутерія буде вже зайвою. У тому ж випадку, якщо нанесений на нігті лак є дещо прозорим, з помірним сяянням, тоді прикраси будуть навіть доречними.

Ще важливо відзначити, що дані кольори гармонійно виглядають далеко не на всіх типах нігтів. Стилісти рекомендують удаватися до кольору металік дівчатам, які володіють досить довгими нігтями квадратної форми. На коротких круглих або напівкруглих нігтях дана колірна гамма втрачає всю свою красу, свою досконалість.

Манікюр 2014: матові лаки знову в моді

У новому 2014 році скаженою популярністю користуватимуться матові лаки. Причому не важливий колір лаку. Це може бути як яскраві насичені непрозорі кольори, так і ніжні, світлої колірної гамми.

Аби матовий лак виглядав ідеально на нігтях, необхідно знати, що він як жоден інший підкреслює всі недоліки, вади. Саме тому нігті слідує заздалегідь добре підпиляти, відшліфувати, прибрати всі нерівності.

Сатинові лаки в манікюрі 2014

Нарівні з матовими лаками в майбутньому сезоні будуть популярні і так звані сатинові лаки. Вони по структурі схожі на матові, проте мають деяку відмінність — їм властивий легкий, ненав’язливий перелив і блиск.

Дані лаки відрізняються досить цікавою і унікальною основою. Адже залежно від освітлення, попадання світла, колір плавно переходить в іншій, наприклад, сірий або фіолетовий переливається в рожевий, жовтий або зеленуватий відтінок. Виглядає даний манікюр дуже модно, незвично і стильно.

Модний манікюр 2014: ультраяскраві кольори

Окреме місце на вершині слави ось вже декілька сезонів підряд займають яскраві, насичені лаки. Стилісти рекомендують модницям звернути свою увагу на такі кольори: салатовий, яскраво рожевий, жовтий, синій, блакитний, бірюзовий, кораловою, фіолетовий, бордовий. Причому дані рекомендації не для дівчат -підлітків, а призначені для стильних, ділових жінок.

Якщо ви хочете поекспериментувати з ультраяскравими кольорами, але не наважуєтесь виглядати занадто помітно, спробуйте розбавити колір темними горизонтальними, вертикальними, косими смужками або клітинкою. Це додасть манікюру строгішого вигляду.

Загалом, колірна модна палітра манікюру 2014 роки настільки всіляка, що всі зможуть з легкістю вибрати для себе щось індивідуальне, вишукане, красиве і цікаве.

Використано матеріали lаdуеlеnа.ru

(Visited 376 times, 1 visits today)