Модний вісник
Изображение сайта

Пишні укладання знаменитостей: зачіски зірок

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Майлі Сайрус

Довжина і колір абсолютно «Майліни», але, на жаль, все пізнається в порівнянні і сьогоднішня її коротка стрижка з платиновим блондом на тлі цієї пишної зачіски з русявими кольором блякне. Навіщо було міняти стрижку якщо все було настільки чудово?.

Пишна зачіска

Ріта Ора

Молода співачка Ріта Ора щодуху намагається знайти свій власний стиль. Зрозуміло, що це важко, адже всі зовнішні образи давно зайняті іншими знаменитими дівчатами, але Ріта не здається і правильно робить. Яскравий одяг став її коником, а пишні зачіски вірним супутником.

Пишна зачіска

Лана Дель Рей

Ні на кого не схожа Лана Дель Рей для виступів вибирає зачіску а-ля Емі Уайнхаус. Але навіть з такої позиції вона залишається індивідуальністю і від Еми в ній хіба що «вулик» на голові.

Пишна зачіска

Шеріл Коул

На шоу X Factor Шеріл Коул похвалилася своїм пишним укладанням. Волосся у неї справді класне, тому з ним можна робити будь-які зачіски і всі вони виглядатимуть на ура».

Пишна зачіска

Сара Джесіка Паркер

Для багатьох Сара Джесіка — іконя стилю, але ж для свого віку вона і справді одягається шикарно! Смаку цій 47-річної актриси залишається лише позаздрити, але її зачісці цього разу позаздрити неможливо. Не личить.

Пишна зачіска

Енн Хетеуей

Ретро-стиль Енн Хетеуей дозволяє робити їй багато зачісок: бабетту, легкі хвилі і ось такий ось начісування. Виглядає Енн прекрасно, але мені все-таки подобається її природна краса, як у фільмах «Кохання і інші ліки» і «Один день».

Пишна зачіска

Ембер Ле Бон

Модель Ембер Ле Бон успішно рекламує Pantene.

Пишна зачіска

Бейонсе

Діва Бейонсе обожнює об’ємні укладання, хоча з її ідеальною формою обличчя їй личать не лише вони.

Пишна зачіска

Дрю Беррімор

З такою зачіскою в цій розкішній жінці не відразу взнаєш дівчину, яка колись зловживала наркотиками і алкоголем. Час зробив її красивіше, але боюся, що, наприклад, з Ліндсі Лохан такого вже не станеться. Та не лікується і не приймає жодних спроб аби виглядати краще (останні фото тому підтвердження).

Пишна зачіска

Гвен Стефані

Гвен Стефані без червоної помади це нонсенс, але незвично бачити її і з таким укладанням. На фестивалі Канна вона обеззброювала поглядом і високою зачіскою, що відкриває обличчя.

Пишна зачіска

Крістен Стюарт

Крістен Стюарт варто повчитися у своїх колег, оскільки її зачіска на тлі інших виглядає жалюгідною подібністю високого пишного укладання. Молодо-зелено.

Пишна зачіска

АннаЛінн МакКорд

АннаЛінн МакКорд і її величезна копиця волосся. Нагадує лева.

Пишна зачіска

Дженніфер Лопес

Дженніфер Лопес прибула на «Оскар» в платті рожевого кольору і з кучериками на голові. Образ молодого дівчати не дає їй спокою який рік.

Пишна зачіска

(Visited 45 times, 1 visits today)