Модний вісник
Изображение сайта

Плаття до першого причастя

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Перше причастя дитини вважається наступним по важливості після обряду хрещення подією в житті католицької сім’ї. І вибір вбрання для торжества стає для батьків головним болем, адже дівчинці належить бути схожою на маленьку наречену: біле плаття, вінок з квітів або навіть фата.

Де ж взяти таке вбрання для дівчинки? Тут є декілька варіантів.

Варіант 1. Спеціалізовані інтернет-магазини, в яких можна купити таке плаття. До того ж там ви знайдете різні аксесуари — вихідне взуття, накидки, рукавички, носові хустки, сумочки, запрошення на торжество. Особливість всіх західних магазинів — так звана ірландська колекція платтів і аксесуарів, коли до вбрання можна додати білі трьохлистники.

Варіант 2. Деякі сім’ї, не знайшовши відповідного фасону, шиють плаття в ательє.

Варіант 3. А у країнах з невеликою кількістю католицького населення, до яких можна віднести Росію та Україну , із складної ситуації незрідка виходять за допомогою місцевого приходу. Майже в кожній католицькій общині є недоторканний запас білих платтів різних фасонів і розмірів. Можливість узяти в храмі вбрання напрокат зводить батьківські витрати до мінімуму. У таких випадках межа між багатством і бідністю — а церемонія хочеш не хочеш демонструє достаток сім’ї — зникає.
Пропоную переглянути типові (і нетипові) моделі суконь для першого причастя.

Плаття до першого причастя — фотомікс

Плаття до першого причастя Плаття до першого причастяПлаття до першого причастя Плаття до першого причастя Плаття до першого причастя Плаття до першого причастя Плаття до першого причастя Плаття до першого причастя Плаття до першого причастя Плаття до першого причастя Плаття до першого причастяПлаття до першого причастяПлаття до першого причастяПлаття до першого причастя Плаття до першого причастя Плаття до першого причастя Плаття до першого причастя Плаття до першого причастя Плаття до першого причастя Плаття до першого причастя Плаття до першого причастяПлаття до першого причастяПлаття до першого причастяПлаття до першого причастя Плаття до першого причастя Плаття до першого причастя Плаття до першого причастя Плаття до першого причастя

(Visited 4 875 times, 1 visits today)