Модний вісник
Изображение сайта

Плаття на Новий рік 2014 — кольори успіху для року Коня

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Для багатьох модниць підготовка до святкування Нового року просто немислима без покупки нового плаття. Вони вірять в те, що це забезпечить їм успіх і благополуччя на триста шістдесят п’ять днів вперед. При виборі новорічних платтів 2014 року нам варто спиратися на критерії, пов’язані із знаком Коня, згідно популярному східному календарю.

Кінь 2014 року символізує стихію дерева і синьо-зелену колірну гамму. А це означає, що самими відповідними платтями для святкової ночі будуть зелені, сині, смарагдові, блакитні, бузкові, фіолетові і особливо бірюзові.

фото платтів на Новий рік 2014

Carolina Herrera, Monique Lhullier, Oscar de la Renta.

Відтінки морських хвиль, свіжої весняної зелені, темно-зеленого скла і оперення маленької пташки під назвою зимородок — в особливому тренді. Елегантні довгі плаття таких тонів зайняли ключові місця в осінньо-зимових колекціях Oscar de la Renta, Carolina Herrera, Monique Lhuillier і ще цілого ряду авторитетних брендів. Шовк, оксамит, атлас і шифон найвигідніше підкреслюють глибину і насиченість цих відтінків.

новорічні плаття 2014 фото

Cristiano Burani, Marchesa, Bibhu Mohapatra.

У шифонових хмарах

На думку ряду дизайнерів, сповна святково виглядають коктейльні плаття з прозорого шифону чорного або темно-сірого кольору. Саме таким вбраннями рекомендують запастися до новорічної ночі 2014 Marchesa, Bibhu Mohapatra і Cristiano Burani. Блискучий декор, густа вишивка або незвичайні геометричні вставки надають кожній моделі ексклюзивного вигляду. І взагалі темний шифон — воістину чарівна тканина, яка дозволяє перетворити подобу до невпізнання. У кращу сторону, звичайно.

новорічні плаття до року Коня 2014

Lorenzo Riva, David Koma, Gucci.

У сліпучому блиску

Блискуча тканина або сяючий декор — ще одне перевірене рішення для платтів на Новий рік 2014. Дресс-код цього чудового свята допускає просто сліпуче сяяння. І не варто боятися, що ви будете схожі на наряджену ялинку. До речі, бренд Gucci запевняє, що в схожості з новорічною ялинкою немає нічого поганого: плаття, запропоноване цією маркою, прикрашене золотистою бахромою, яка дивно схожа на пухнасту святкову мішуру.

оксамитові і мереживні плаття на Новий рік 2014

Marios Schwab, Luisa Beccaria, Blugirl.

У оксамиті і мереживах

З роллю вбрання для Нового року Коня 2014 відмінно впораються оксамитові і мереживні плаття. Рекомендується вибрати відтінок потемніше — фіолетовий або зовсім чорний. Так ви виглядатимете загадковіше, в образі буде присутня інтрига. Зверніть увагу на те, що, наприклад, коктейльне оксамитове плаття від Marios Schwb має досить пікантний дизайн з ілюзією відкритих плечей. Цей прийом називається імітацією ню: тобто плечі здаються голими, тоді як насправді вони прикриті тонкою і абсолютно прозорою тканиною. Органічно поєднуються з цією дизайнерською знахідкою довгі і неначе «розрізаючі» по вертикалі рукави.

довгі вечірні плаття на Новий рік 2014 фото

Jenny Packham, Gianfranco Ferre, Badgley Mischka.

У довгому і розкішному

Звичайно, більшість жінок і дівчат вважатимуть за краще зустрічати Новий рік 2014 в платтях зручної середньої довжини. До радикального міні, зрозуміло, пора року якось не дуже розташовує. Але для максі можна зробити виключення. Новорічні плаття в підлогу краще вибирати в тих випадках, якщо ви збираєтеся слухати бій курантів в шикарному ресторані або іншому не менш респектабельному місці. Простий крій і вражаюча фактура плаття — якраз те, що вам потрібно. Брати приклад можна з Badgley Mischka, Gianfranco Ferre і Jenny Packham.

Sоurcе mоdnое-plаtуе.ru

(Visited 68 times, 1 visits today)