Модний вісник
Изображение сайта

Пляжна мода 2013

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Пляжна мода 2013 яскрава і всіляка. Дизайнери пропонують безліч актуальних стилів і великий вибір моделей з унікальним дизайном, здатних задовольнити найвередливіший смак.

Пляжна мода 2013

Dorit, Pin-up Stars, Luli Fama, Naila (Найла), Anna Kosturova (Анна Костурова), Nicolita (Ніколітта)

Серед пляжних платтів сезону, на особливу увагу заслуговують оригінальні плаття-сорочки, плаття-спідниці і яскраві пляжні халати. Для пляжних тунік актуальна асиметрія і укорочена довжина, також в моді пляжні комбінезони, широкі брюки, парео і спідниці.

Пляжна мода 2013

Keva_J, Lisa Blue (Ліза Блю), Luli Fama, Nicolita (Ніколітта), Wildfox Swim, A.Z.Araujo

Одним з трендів пляжної моди стали комплекти з парео, брюками, шортами або спідницями, виконані з ідентичної з купальником тканини.

Пляжна мода 2013

Aguaclara, Suboo (Субу), Nicolita (Ніколітта), Wildfox Swim, Anna Kosturova (Анна Костурова) (5,6)

Серед матеріалів модного пляжного одягу, найбільш популярні напівпрозорі тканини, особливо в’язане і плетене полотно. У моді квіткові і абстрактні принти, особливо з використанням яскравих неонових кольорів.

Пляжна мода 2013

Caffe, CIA.Maritima, Lisa Blue (Ліза Блю), Michael Kors (Мішель Корс), DKNY, Herve Leger

Найпопулярніші фасони купальників сезону бандо, монокіні і суцільні моделі. Серед стилів пляжної моди 2013 дуже популярний пін-ап 50-х, спорт і графіка 80-х, а також дизайн, що нагадує нижню білизну.

Пляжна мода 2013

Aquarella Swimwear, Lisa Blue (Ліза Блю), L*Space by Monica Wise, Dolores Cortes, Aguaclara, Red Carter (Ред Картер)

У моді купальники з бахромою і воланами, оригінальними рукавами, переплетенням смужок і вставками з плетеного полотна. У новому сезоні актуальні купальники ніжних пастельних відтінків і яскравих неонових кольорів, в моді металік, а також зображення переливів морської води, графічні і анімалістичні принти.

Пляжна мода 2013

Mara Hoffman (Мара Хофман), Agua Bendita, Dolce & Gabbana (Дольче і Габбана), Caffe (4,5)

Вибираючи модну пляжну сумку варто звернути увагу на моделі із забарвленої соломки, в’язані і сумки з тканини, а також оригінальні мініатюрні моделі і клатчі.

Пляжна мода 2013

DKNY, Agua Bendita, Rene Caovilla, Melissa Shoes (Мелісса Шуз), Loeffler Randall, Colin Stuart

На пляжі не обійтися без комфортного пляжного взуття, в новому сезоні дизайнери пропонують приміряти сандалі в грецькому стилі, мінімалістичні моделі ляпанців яскравих кольорів і пляжні еспадрилі з плетінкою. У моді натуральні матеріали, етнічний декор і аплікації в стилі ретро.

Джерело vеrуstуlіsh.ru

(Visited 23 times, 1 visits today)