Модний вісник
Изображение сайта

Пляжні плаття 2014

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Пляжне плаття і туніки деколи складно відрізнити, різниця тут лише в складності крою і деталях, які роблять модний образ більш індивідуальним і цікавим. Колекції пляжних платтів 2014 здатні порадувати найвимогливішу модницю: для нового сезону дизайнери підготували масу цікавих ідей і моделей на будь-який смак.

Пляжні плаття 2014

CM Cia.Maritima, Vix Paula Hermanny, Dolores Cortes (3,4), Mara Hoffman Swim, Aguaclara Swimwear

Довгі пляжні плаття без сумніву стали дизайнерськими фаворитами. Серед популярних фасонів нових колекцій — прямі сарафани, та розкльошені на бретелях-спагетті, моделі беби-долл, сарафани з американською проймою або однією бретеллю і відкритою спиною, моделі без бретелей, а також прості плаття без рукавів з V-подібним вирізом.

Пляжні плаття 2014

Aguaclara Swimwear, Caitlin Kelly, CM Cia.Maritima, Luli Fama, Mara Hoffman (5,6)

У новому сезоні дизайнери відмовляються від компромісів: найактуальніша альтернатива популярним максі-платтям — моделі з екстремальним міні. Серед популярних фасонів міні-платтів для пляжу зустрічаються моделі з глибоким вирізом-човником, плаття-футляри і плаття-сорочки.

Пляжні плаття 2014

Mara Hoffman, L*Space By Monica Wise, Caffe Swimwear, Manglar, Vix Paula Hermanny, A.Che Swimwear

Не менш актуальні простіші фасони на бретелях-спагетті, плаття-футболки і плаття-майки. Простота крою цих моделей компенсується яскравим принтом і декором. Облягаючі трикотажні міні-плаття інколи доповнюються куліскою з боків.

Пляжні плаття 2014

Caitlin Kelly, Caffe Swimwear (2,3), Luli Fama, Mara Hoffman, Suboo

У моді оригінальні деталі крою: асиметрія декольте і подолу, вирізи на талії, багатошаровість, драпіровки, волани і глибокі вирізи. Для пляжних платтях сезону актуальний декор мереживом, вишивкою і бахромою, плетеними і в’язаними вставками.

Пляжні плаття 2014

Manglar, Dolores Cortes, Chanel (Шанель), Anna Sui (Анна Суі), Naila, Sauvage

Багато дизайнерів, у якості альтернативи платтям, пропонують пляжні халати різної довжини. Як правило, вони складають комплект з купальним костюмом. Фасон модного пляжного халата обмежений лише фантазією, деякі з моделей більше нагадують легкі накидки.

Пляжні плаття 2014

Anna Kosturova, Nanette Lepore, L*Space By Monica Wise, Mara Hoffman, Aguaclara Swimwear, Maaji

Серед найбільш популярних матеріалів для пляжних платтів 2014 — шовк і інші легкі тканини з блиском, трикотаж, шифон і мереживо, тонкі натуральні матеріали. Як і раніше в моді плетене і в’язане полотно.

Пляжні плаття 2014

Anna Kosturova, Vix Paula Hermanny, Naila, L*Space By Monica Wise (4,5), Caitlin Kelly

Найактуальніші кольори для однотонних пляжних платтів — білий, чорний, помаранчевий і яскраво-червоний, карамелеві відтінки блакитного і рожевого. Також в моді контрастні поєднання двох кольорів.

Пляжні плаття 2014

Caffe Swimwear, CM Cia.Maritima, Dolores Cortes, Mara Hoffman, Nanette Lepore, Poko Pano

Пляжні плаття з яскравим принтом стали безумовним трендом нового сезону. Дизайнери використовують для своїх моделей зображення екзотичних пейзажів, тварин, птиць, змій і квітів, мікс-принти, леопардовий малюнок різних відтінків, контрастні смужки, ікат і пейсли, етнічні орнаменти.

По матеріалам vеrystylіsh.ru

(Visited 64 times, 1 visits today)