Модний вісник
Изображение сайта

Прості зачіски на кожен день

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Світ жінки настільки складний, що нам часом буває важко все встигати і виглядати при цьому прекрасно. У метушні ми витрачаємо так багато зусиль і часу на те, аби і макіяж і зачіска були бездоганні. Тим часом, існує безліч варіантів простих зачісок на кожен день, які дозволять і виглядати відмінно і не витрачати силу-силенну часу на їх створення! В першу чергу йдеться про зачіски на коротке волосся, хоча і для середнього і довгого волосся варіантів швидких укладань існує досить багато.

Пам’ятайте, що для того, аби зачіска виглядала добре, волосся має бути доглянутим — це головна умова вдалої зачіски!

Прості зачіски на кожен день для короткого волосся

Прості зачіски на кожен день для короткого волосся Прості зачіски на кожен день для короткого волосся Прості зачіски на кожен день для короткого волосся Прості зачіски на кожен день для короткого волосся Прості зачіски на кожен день для короткого волосся Прості зачіски на кожен день для короткого волосся Прості зачіски на кожен день для короткого волосся Прості зачіски на кожен день для короткого волосся

Отже, почнемо з простих, але стильних зачісок для короткого волосся. Звичайно, що в основі будь-якої зачіски лежить стрижка. Якщо стрижка виконана добре, то не складе великих труднощів укласти волосся. Для укладання волосся в строгу зачіску «а-ля гарсон» необхідно трохи мусу або гель, підійде і віск, гребінець з рідкими зубчиками, гребінець з хвостиком-роздільником.

Засіб для укладання потрібно ретельно розподілити по волоссю, прочесати його, зробити ідеальний проділ (бічний, зубчастий або прямий), волосся від скронь зачесати за вуха. Сушити без фену. Ця зачіска приголомшливо виглядатиме із строгим костюмом брюк або бриджами, чоловічою сорочкою і жилетом — до речі, колір волосся для неї бажаний темний або шатен.

Прості зачіски на кожен день Прості зачіски на кожен день Прості зачіски на кожен день Прості зачіски на кожен день Прості зачіски на кожен день Прості зачіски на кожен день

Для створення легковажнішого стилю, який підійде не лише для офісу, але і для вечірки , необхідний лише мус або віск і фен. Розчешіть волосся, розподіліть мус кінчиками пальців, почніть сушити волосся феном, нахиливши голову і підкручуючи пасмочки волосся руками, направляючи їх в різні боки. Як тільки волосся підсохне, ваш неповторний пустотливий стайлинг буде готовий! Завершуючий штрих: пальцями, змоченими в мусі, витягніть тонкі пасмочки прямо в обличчя і підвійте їх пальцями.

Прості зачіски на кожен день

Романтичний образ: знадобляться мус або віск і праска. За допомогою праски надаємо пасмам форму хвилі, на завершення пригладжуємо руками, змоченими в невеликій кількості засобу для фіксації.

Прості зачіски на кожен день для волосся середньої довжини.

Зачіски на кожен день для волосся середньої довжини робляться теж надзвичайно просто.

Прості зачіски на кожен день Прості зачіски на кожен день

Діловий стиль: скрутіть волосся з боків, направляючи їх за вуха і трохи вниз — зводячи два валики разом в основі шиї, скріпіть їх витонченою шпилькою. Збризніть лаком для фіксації. Зачіска для офісу готова, але якщо випустити пасма в лоба і на скронях і підвити їх на плойку, то кращої зачіски для дружньої вечірки не придумати!

Зачіска для офісу Зачіска для офісу

Для дому або дискотеки можна зробити і таку зачіску на волосся середньої довжини, проте, для неї знадобляться шпильки (звичайні або з декоративними голівками). Розчешіть волосся, зробіть бічний проділ прямо поряд з вухом (без різниці, справа або зліва). Паралельно лобу почніть плести тонку косу, захоплюючи невеликі пасмочки. В результаті у вас вийде горизонтальна коса, що доходить до вуха, протилежного тому, поряд з яким проділ. Зберіть волосся з потилиці і з’єднайте його з косою, зробивши бічний хвостик. скріпіть його красивою гумкою, а косу в декількох місцях зафіксуйте декоративними шпильками. Вийде дуже красиво і оригінально. Якщо волосся вибивається з коси — нічого страшного, просто змочіть його мусом і підвіюйте на плойку, це додасть стайлингу жіночності і чарівності.

Цю просту зачіску можна зробити і на довгому волоссі, лише хвіст потрібно буде завити на бігуді або плойку.

Волосся незначної довжини можна укласти в бічні «ракушки»: для цього запасіться двома красивими гумками і шпильками. Розділіть волосся в проділ, що йде від верхівки по центру вниз і як можна вище з обох боків скрутіть джгути (поодинці з кожного боку), скріпіть гумками. Потім скрутіть їх в ракушки, зафіксуйте шпильками, а кінчики підвійте або заховайте під ракушки.

Прості зачіски на кожен день для довгого волосся.

Для довгого волосся придумувати зачіски — одне задоволення. Спробуйте створити зачіску з максимальним об’ємом. Для цього на чисте волосся нанесіть один із засобів для укладання, скрутіть волосся в декілька не тугих вузла і просушите феном — після того, як ви розв’яжете вузли і прочешете волосся, вашому об’єму позаздрить будь-яка модель! Така зачіска на кожен день зробить ваші робочі дні яскравішими.

зачіска на кожен день для довгого волосся зачіска на кожен день для довгого волосся зачіска на кожен день для довгого волосся Прості зачіски на кожен день для довгого волосся зачіска на кожен день для довгого волосся зачіска на кожен день для довгого волосся

Строгу ділову зачіску для волосся значної довжини можна зробити таким чином: розчешіть волосся від обличчя назад, змочіть гелем або мусом. Зберіть волосся в хвіст, розділіть об’єм волосся на дві частини (впоперек хвоста), а верхню частину на два вертикальні пасма — з них зробіть бант і скріпіть шпильками. Зачіска готова.

Ніколи не забувайте про зачіску, адже красиве волосся — це те, що дає нам можливість виглядати дуже жіночними і загадковими!

По матеріалам dаmskіуdоm.cоm

(Visited 118 times, 1 visits today)