Модний вісник
Изображение сайта

Самі незвичайні плаття

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Маленьке чорне плаття повинно бути в гардеробі кожної дівчини, адже це класика. Плаття займають невід’ємну частину гардероба. Дизайнери постійно створюють цікаві моделі і фасони платтів, проте деякі з цих платтів не зручні і не створені для повсякденного життя, зате вони запам’ятовуються і справляють враження на оточуюючих, повністю відображають модні тенденції. Ось рейтинг самих незвичайних платтів:

Десяте місце дістається платтю-намету. Для походу в ліс таке плаття не підійде, оскільки рухатися в нім досить важко, зате ви виглядатимете незвично, а вашим друзям буде де переночувати.

незвичайне плаття

Дев’яте місце належить платтям модельєра Робіна Беркуса. Натуральні матеріали досить часто використовують модельєри при створенні своїх шедеврів, такі вбрання хоч і недовговічні, зате екологічні і дуже красиві. Робін Беркус при створенні своїх шедеврів використовує лілії, кульбаби, ромашки, кукурудзяне листя.

незвичайне плаття

Восьме місце дістається дерев’яному платтю. Створювати одяг з тканини легко, а ось з дерева ні, але плаття вийшло дуже симпатичним.

незвичайне плаття

Незвичайне весільне плаття з туалетного паперу на сьомому місці. Сказати точно, скільки рулонів туалетного паперу було витрачено на плаття важко. Хтось купує плаття відомих брендів, а хтось плаття з туалетного паперу. Можна сказати одне, хоч і плаття миле і незвичайне, але не всі наречені погодяться одягнути його в найважливіший день.

незвичайне плаття

Комп’ютери міцно увійшли до нашого життя, тому модельєри не змогли обійти цю тему. Шосте місце займає плаття, створене з деталей комп’ютера.

незвичайне плаття

П’яте місце належить платтю, яке зробили з податкових декларацій. Модельєри знайшли податковим деклараціям інше використання, результат — стильне плаття для вечірки.

незвичайне плаття

Плаття Кейси МакМахон займає четверте місце. Це незвичайне плаття-клітинка для птиць. Варто відзначити, що птиці в клітці справжні і рухатися самостійно в цьому нестандартному платті неможливо.

незвичайне плаття

Третє місце належить шоколадному платтю. У очах чоловіка, особливо якщо він ласун, ви станете привабливіші в платті від іспанського дизайнера Paco Rabanne.

незвичайне плаття

Китайський фарфор знаменитий по всьому світу, так чому ж не створити з нього плаття? Китайський модельєр Лі Сяофенг спорудив фарфорове плаття, якому ми віддаємо друге місце.

незвичайне плаття

Плаття, що займає перший рядок нашого хіт-параду самих незвичайних платтів, відрізняться психологізмом. Головна особливість — демонстрація ваших емоцій. У плаття вбудовані спеціальні датчики, які відразу ж уловлюють зміни пульсу, температури, серцебиття. Коли ви спокійні плаття має синє або біле забарвлення, а коли нервуєте — помаранчеве.

незвичайне плаття

Джерело thе-drеss.ru

(Visited 224 times, 1 visits today)