Модний вісник
Изображение сайта

Стильні і прості зачіски з косами своїми руками

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Прості зачіски з косами в стилі nude , які можна змайструвати за декілька хвилин без великих зусиль і уміння, стали трендом минулого сезону і залишаться популярні навіть в наступному. Легка недбалість і неймовірна романтичність кісок додають образу пікантності і ніжності.

8 уроків про те, як зробити зачіску з косами

Пучок з кіс

Пучок, високий або низький, став дуже популярною зачіскою. Варіантів його виконання досить багато, але нам потрібний той, який легкий, зручний і красиво виглядає. Одним з таких прикладів є пучок з кіс. Аби зробити таку зачіску вам потрібно буде виконати декілька нескладних кроків:

прості зачіски з косами - пучок з кіс прості зачіски з косами - пучок з кіс 2 прості зачіски з косами - пучок з кіс 3

1. Ретельно розчешіть волосся, аби не залишилося заплутаних ділянок.

2. Зберіть волосся у високий хвіст.

3. Розділіть хвіст на дві частини і кожну з частин заплетіть в звичайну косу. Закріпіть їх тонкими гумками.

4. Закрутіть коси в пучок і закріпіть їх шпильками.

Завдяки структурі кіс пучок виглядає об’ємно. Можна обернути його стрічкою або акцентувати увагу великим бантом-шпилькою.

Класичний «риб’ячий хвіст»

Дуже проста зачіска з косами (можна з декількома, а можна і з однією), яка знов на піку популярності. Для природної зачіски сповна підійде класичний варіант, саме він цього літа красується у волоссі більшості модниць.

зачіски з косами - класичний риб'ячий хвіст зачіски з косами - класичний риб'ячий хвіст 2 зачіски з косами - класичний риб'ячий хвіст 3

1. Волосся зберіть в хвіст на одну сторону і зафіксуйте гумкою — це дозволить заплести косу з першого разу, якщо у вас немає досвіду.

2. Розділіть волосся на дві рівні частини. У класичному варіанті «риб’ячого хвоста» потрібні лише два пасма. Відокремите невелику частину від одного пасма і закиньте на протилежне. Зробіть те ж саме з другим. Так плететься вся коса. Для того, щоб коса виглядала «набитою», відділяйте як можна дрібніші пасма.

3. Закріпіть отриманий результат гумкою, а верхню гумку зніміть.

Зачіска з косами «однорога»

Чом би не внести елемент казковості до свого образу і відчути себе принцесою з диснеєвської історії? Тим більше що зачіска з «кісою однорога» або «вірьовкою» під силу навіть тим, хто ніколи в житті не плів кіс.

зачіски з косами своїми руками - коса однорога
зачіски з косами своїми руками - коса однорога 2
зачіски з косами своїми руками - коса однорога 3

1. Зберіть волосся в низький хвіст в основі шиї і зав’яжіть гумкою.

2. Розділіть його на дві пасма, потім, закручуючи пасма в протилежних напрямах, завертайте їх довкола один одного по ходу, ніби плетете вірьовку.

3. закріпіть кінець коси міцною гумкою і не забудьте зняти гумку, якою ви затягували хвіст.

Літній мікс з «риб’ячого хвоста», французької коси і «черепашки»

Цей варіант не назвеш дуже простою зачіскою з кісок, але ви сповна можете спробувати його, збираючись на пляж або пляжну вечірку.

як зробити зачіску з косами в морському стилі

як зробити зачіску з косами в морському стилі 2

як зробити зачіску з косами в морському стилі 3

як зробити зачіску з косами в морському стилі 4

як зробити зачіску з косами в морському стилі 5

1. То, звідки ви почнете плести косу, безпосередньо впливатиме на зовнішній вигляд майбутньої зачіски. Ми рекомендуємо почати з верхньої частини голови, а для додання динамічності, порушити симетрію на користь правої або лівої сторони (на ваш вибір).

2. Відокремте дві пасма на верхівці і починайте плести «риб’ячий хвіст» як описувалося раніше, вплітаючи нижні пасма в основні по ходу, як в техніці плетіння французької коси.

3. Не забувайте направляти косу по діагоналі до основи шиї у вибрану вами сторону. Після того, як волосся зібране в основі шиї, закріпіть його пружною гумкою і продовжуйте заплітати «риб’ячий хвіст».

4. Можна зупинитися і на цьому етапі, але ефектніше, все ж, закрутити косу, що вийшла, в бічний пучок і закріпити шпильками.

Струмені водоспаду

Новий, живий, не побитий і, головне, неймовірно популярний тренд цього сезону Waterfall Twist або струмені водопаду. Цей стиль простий у виконанні, досить лише освоїти ази плетіння струменів і цівок.

зачіски з косами своїми руками - струмені водопаду

зачіски з косами своїми руками - струмені водопаду 2

зачіски з косами своїми руками - струмені водопаду 3

зачіски з косами своїми руками - струмені водопаду 4

1. Аби уникнути пасмочок, що вибиваються, і нечітких ліній, ретельно розчешіть волосся.

2. Кіски-водопади личать як прямому, так і хвилястому волоссю, але для першого разу краще, все ж, випрямити волосся.

3. Відокремте досить широке пасмо волосся в передній частині голови ближче до лоба і розділіть його надвоє. Перекрутіть передню частину поверх задньої. Потім захопіть тонку пасмочку з волосся, що знаходиться вище, і помістіть між двома скрученими частинами. Знов їх перекрутіть і знов пропустіть посередині нову пасмочку.

4. Повторюйте дію, поки не наберете бажану кількість «каскадів» (зазвичай 5 -6). Як тільки ви вирішили зупинитися, закріпіть всі частини коси-водопаду жорсткою шпилькою.

5. Освоївши одинарний «водопад», за тим же принципом перекручень і протягувань плететься другий ряд, а за бажання і третій.

Не кожна зачіска з косами робиться просто, але для виконання цього варіанту необхідно мінімум часу. Він універсальний і добре личить власницям жирної шкіри, оскільки дозволяє прибрати волосся з лоба, аби чубок швидко не забруднювався.

Голландська коса на чубку

Ще одна хороша ідея чубка — заплести його в косу. Варіантів безліч, але ми пропонуємо дуже простий і в, теж час, ефектний — голландську косу.

зачіски з косами - голландська коса на чубку

зачіски з косами - голландська коса на чубку 2

зачіски з косами - голландська коса на чубку 3

1. Розчешіть волосся і відокремте чубок, волосся, що залишилося, зберіть в хвіст або заколіть, аби воно не заважало.

2. Починайте від основи чубка за принципом французької коси, поступово вплітаючи вузькі пасмочки до основних. Лише у нашому випадку (а ми робимо зачіску з голландською косою), пасма не кладуться одне на одне, а запускаються один під одного.

3. Продовжуйте плести косу уздовж лоба, поки не вплетете весь чубок до протилежного кінця. Закінчивши косу, зафіксуйте її непомітною гумкою, запустіть за вухо і заколіть невидимкою.

Зачіска з косами у формі серця

Трохи грайлива, проста у виконанні і смілива зачіска, що підійде молодим і романтично дівчатам.

зачіска з косами у формі серця

зачіска з косами у формі серця 2

зачіска з косами у формі серця 3

зачіска з косами у формі серця 4

зачіска з косами у формі серця 5

1. Зробіть рівний проділ посередині, відокремте дві рівні частини волосся в передній частині голови, ближче до потилиці (ви будете плести дві однакові кіски з двох сторін, з’єднавши які отримаєте зачіску у формі серця).

2. Розчешіть одну з відокремлених частин і починайте плести французьку косу вперед у напрямку до лоба. Дотримуйтеся лінії півкола доки не дійдете основи вуха. Від цієї точки продовжуйте плести звичайну рівну косу. Закінчивши, закріпіть її гумкою.

3. Виконайте те ж саме, плетучи другу косу. З’єднаєте коси в нижній частині потилиці.

«Хвіст русалки»

Неймовірно жіночний і, в той же час, універсальний стиль. Він личить як для світської вечірки, так і для походу на пляж.

як зробити зачіску з косами - хвіст русалки

як зробити зачіску з косами - хвіст русалки 2

як зробити зачіску з косами - хвіст русалки 3

як зробити зачіску з косами - хвіст русалки 4

1. Розділіть волосся на дві частини. Одну частину зав’яжіть в хвіст, аби не заважала, а іншу заведіть на плече і починайте плести перевернуту косу. Закінчивши, закріпіть її гумкою.

2. Візьміть частину, що залишилася, і заплетіть в таку ж бічну косу на плече.

3. Злегка струсіть обидві коси, аби ослабити їх і додати легку недбалість. Скріпіть коси шпильками з внутрішньої сторони, аби створилося враження, що це одне складне плетіння. Кінці об’єднайте гумкою. Зачіску можна доповнити обручем або великою шпилькою.

(Visited 1 110 times, 1 visits today)