Модний вісник
Изображение сайта

Весільні зачіски: фото, 200 найкращих ідей для наречених

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Весільні зачіски: фото, 200 кращих ідей для наречених

Подеколи на вибір зачіски для урочистої події витрачається навіть більше часу, ніж на вибір плаття. Просто тому, що пишне максі можна замінити чим завгодно, а ось вдале, підкреслююче ваші достоїнства, укладання — неможна.


7-1

Тут буде все: від класики (див. весільні зачіски на довгому волоссі з фатою) до експериментів з формами, декором і тканинами. Ми намагалися зібрати максимум фото і ідей для вашого особливого образу.

Весільні зачіски з діадемою

Напівкруглий обідок або, швидше, вінець з обробкою зі світлого металу, кристалів, тканини і каменів здатний змінити будь-яке укладання.


Image6

Існує декілька способів носити діадему: у поєднанні з гарнітуром з сережок і кольє або без додаткових прикрас взагалі.


wh3

Довгі кучері добре доповнює виріб з перлами. На середній довжині можна зробити просту зачіску, в яку впишеться складний вінець з використанням контрастних матеріалів.


Image1

WW9

WW2

Об’ємні укладання з плетінням або начісуванням гармонують з діадемами-обідками, тобто прикрасами рівномірної ширини.


ww7 (2)

ww7 (1)

До речі, в моду входить декор з ефектом мережива, який оживляє, але не обтяжує зачіску.


Image9

wedding-hair2

Image15

Зверніть увагу на авторські прикраси. Якщо час дозволяє, майстер може встигнути створити щось особливе, що відповідає вашому характеру.


Image14

Весільні зачіски з фатою

Звичайно, традиції впливають на весільні зачіски з фатою. Фото нижче ілюструють різні культурні коди, дотримання яких бажано в тому або іншому середовищі. Відповідно, тонка вуаль повинна закривати волосся і, в деяких випадках, обличчя.


Image173

Image158

Image159

Image162

Image164

І, все ж, частіше передбачається деякий баланс між зручністю нареченої і традиціями. Закріплена в основи начісування фата не лише акуратно обрамувала обличчя, але й дозволила приховати його на час церемонії.


Image151

Image152

Дуже популярне рішення, коли волосся збирають в пучок або раковину, до яких і кріпиться вуаль. Останню можна зафіксувати за допомогою шпильок, але набагато ефектніше виглядатимуть гребінь, шпилька або бант. Таке укладання робить фігуру дуже тендітною.


Image153

Image156

Image157

Image167

Image171

Зверніть увагу, що весільні зачіски з довгою фатою організовують так, щоб декор збігався за малюнком з відрізом вуалі.


Image155

Image161

Image166

Весільні зачіски з фатою на середньому волоссі нерідко передбачають додаткові аксесуари: діадему, стрічки, квіти. Всі вони допомагають візуально врівноважити укладання.


Image168

Image165

Image170

Image160

Image169

Цікавий варіант тематично обіграти високу зачіску — використовувати коротку фігурну вуаль.


Image154

Image172

Весільні зачіски з косами

Плетіння раніше передбачала будь-яка весільна зачіска. Коса, в будь-якому разі, -найприродніша прикраса будь-якого укладання. Тому, якщо ваша довжина дозволяє, майстер запропонує таке рішення в числі перших. Незмінно актуальним для весілля є грецький стиль, в якому плетіння, — тільки елемент чогось більшого. Для такого стилю характерні вузли на потилиці, рівне невелике начісування від лоба до верхівки, багатий декор.


Image34

Image40

Image36

Image38

Класичний варіант — “корона”, коли одну або декілька кіс укладають вінцем довкола голови. Бічні пасма можна обробити плойкою і випустити поверх вух.


Image39

Image46

Image43

Одна коса зі складним плетінням — витончене рішення для тонкого волосся: розтягнуті в сторони ланки зорово роблять зачіску пишнішою. Перевагу найкраще віддати “риб’ячому хвосту” або численним вузлам.


Image48

Image45

Image44

Image35

У якості акцентів можна використовувати контрастні квіти, масивні шпильки, діадеми.


Image37

Image42

Image41

Image47

Весільні зачіски з квітами

Важко зробити однозначний вибір на користь яких-небудь конкретних варіантів, коли йдеться про уквітчанні весільні зачіски. Можна лише відзначити, що для каре і середньої довжини зазвичай використовуються великі суцвіття: хризантеми, піони, троянди.


Image19

Image23

Image25

Image24

Дуже ніжним рішенням будуть локони на косий проділ і грецька зачіска з вінком.


Image32

Image33

Image28

Image21

Image30

Якщо ви обираєте плетіння, то пам’ятайте, що за допомогою ароматних акцентів можна витончено підкреслити лінію зачіски.


Image31

Image29

Для укладання, в якому прямі пасма переходять у вузол, буфон або косу, своєрідним “розмежувачем ” буде крупна троянда.


Image22

Image26

Не бійтеся, що квітів буде багато — зокрема, для лютневих і березневих весіллів не гріх розвести цілий садок.


Image18

Image27

Якщо ви хочете зробити оригінальний акцент на очах, то можна додати до розпущеного волосся ансамбль із вуалеткою.


Image17

Весільні зачіски з чубочком

Всі стилі весільних зачісок мають на увазі, що чубочок буде об’ємним. Не так вже важливо, чи будете ви прибирати пасма до скроні або віддасте перевагу прямій лінії. Проте, в другому випадку ми радимо відпустити ще й пасма зі скронь .


Image138

Тут спрацьовує закон зорового тяжіння: якщо не хочете, аби погляди зупинялися у вас на лобі, введіть до зачіски помітний елемент: шпильку, квітку, стрічку, діадему.


Image147

Image146

Image140

Якщо густина дозволяє, можна візуально відокремити чубочок від маси волосся. Для цього використовуйте косу, обідок.


Image142

Image143

Image149

Слухняні локони можна підвести від коренів, укласти на глибокий проділ і зачесати назад, а неслухняні — загорнути поверх стрічки.


Image139

Image150

Image137

Якихось певних вимог щодо укладань з чубочком немає. Давайте поглянемо на весільні зачіски, фото яких обіграють один образ, але різні настрої.


Image141

Що вам ближче до душі?

Весільні зачіски на розпущеному волоссі

Пряме волосся на весілля — швидше виключення, пов’язане з тематичним характером святкування.


Image130

В англійській мові навіть є такий вираз “кучері нареченої”. Це м’які локони, які спускаються від скронь вниз. Зазвичай їх носять розпущеними, на невеликий косий проділ.


Image132

Image127

Image129

Image123

Image122

Image118

Проте така зачіска буде зручною лише за відсутності вітру або для церемонії в приміщенні. В інших ситуаціях буде дещо зручніше, якщо пасма будуть зачесані назад або “притиснуті” косою, джгутами або стрічкою.


Image120

Image124

Image125

Image116

Романтичний настрій в стилі бохо допоможуть підтримати акценти на один бік: бутони, шпильки, плетіння.


Image117

Image121

Image136

Image131

Дуже графічно виглядає наречена, коли лінію волосся повторює фата.


Image135

Є і декілька відносно нових способів прикрасити весільні зачіски. Розпущене волосся можуть вінчати “квіткові нитки” — нанизані на стрічку або шнур штучні чи натуральні суцвіття.


Image134

Image133

Image126

Милий дівочий образ можуть також завершувати банти з пасм.


Image119

Image128

Весільні зачіски на довгому волоссі

Немає способу краще підкреслити лінію шиї і горду поставу, ніж висока зачіска, що складається з серії вузлів або джгутів. Дует зі складного укладання і плаття з відкритою (або напівпрозорою) спинкою буде неймовірно гармонійним.


Image52

Image53

Image54

Image55

Image67

V-подібні вирізи отримають абсолютно нове звучання, якщо ви зважитеся на косу або її аналоги. Незмінна класика — зібрані біля потилиці локони, які передують водоспаду кучерів.


Image64

Image65

Image63

Тим, кого не зачіпають помпезні зачіски, сподобається простий і ефектний маневр: укласти розпущені локони на косий проділ, підколоти пасмо до скроні і прикрасити композицію квіткою.


Image49

Image69

Альтернатива квітці — велика шпилька-брошка.


Image50

Image62

Image57

Так само спонтанно виглядає об’ємне укладання у стилі барокко. Секрет полягає в тому, аби укласти кінчики локонів в різні боки і підсилити об’єм плетінням або серією вузлів.


Image51

Image58

Image61

Якщо говорити про модні рішення, то зараз актуально показувати лінії завитка навіть на тлі складного плетіння або високої зачіски.


Image72

Image71

Image70

Image66

Image56

Весільні зачіски на середньому волоссі

У кожної нареченої є свій секрет. Інколи це дуже проста весільна зачіска, на зразок пучка з кучерів. Суть в тому, аби розтягнути пасма, з яких складається пучок, аби вийшла мереживна хмара.

202
Image85

Image110

Не менш прості в створенні весільні зачіски із використанням обідка або шпильок. Волосся (до речі, його не обов’язково робити кучерявим) підвертається назад так, щоб кінчиків не було видно.


Image74

Image77

Image80

Image102

Тут саме час відмітити, що фокус зачіски не обов’язково має бути в центрі: джгути, вузли і пучки можна і потрібно зміщувати убік — це дозволяє відкрити обличчя і промалювати лінію скул.


Image114

Image92

Image79

203

Image108

Набік, як ми вже знаємо, укладається і чубочок. Якщо ви плануєте прикрасити зачіску квіткою, то також прагніть не розташовувати його чітко за центром потилиці. Найбільш вдалий варіант — на 1-2 пальці за вухом.


Image109

Image103

Image101

Image73

Image91

Image105

Image81

Власниці неслухняного хвилястого волосся можуть вдатися до хитрощів: зробити акцент на скроні або понад лобом, аби прикувати увагу до обличчя, а не до укладання. Ця знахідка застосовна для будь-якої довжини, об’єму і фактури. У хід йде коротка вуаль, стрічки, обідки, квіти і пір’я.


Image96

Image89

Image84

Image94

Image95

Image83

Image113

Image97

Image111

Image104

Image88

Image75

Image115

Проста, природна, ніжна — всі ці слова описують укладання з вінком. Косий проділ, раковина на потилиці і прикраса з квітами перетворюють вас на лісову фею.


Image86

Image87

Image106

Низький пучок на потилиці виглядає елегантно і, до того ж, ідеально підходить для того, щоб підколювати фату.


Image90

Image82

Image100

А ось високий пучок створює відбиток сучасної IT-girl, навіть якщо ви обрали таку зачіску тільки тому, що вона обіграє трикутну форму обличчя


Image78

Image98

Image99

Оригінальне фарбування може оживити весільні зачіски на середньому волоссі. Фото нижче показують, як темні пасма роблять укладання об’ємнішим. Висвітлені відблиски вступають в цікаву гру з мереживною фатою.


Image107

Image112

Image76

Весільні зачіски на короткому волоссі

Власницям волосся до плечей показаний вінтаж. Гладкий чубочок, фігурні завитки, крупні прикраси ідеальні для невеликої довжини. Крім того, можливо, вони наштовхнуть вас на думку про тематичне весілля.


Image177

Image174

Image182

Image188

Image189

Image193

Image195

Image198

Хвилястий боб з квітами — мабуть, найпопулярніша коротка весільна зачіска, різноманітні фото якої можна побачити в будь-якому журналі на цю тему. Косий проділ, відгорнуті від обличчя локони, світлий акцент створюють повітряний романтичний образ.


Image175

Image178

Image190

Image185

Image200

Image201

Втім, мінімалізм теж буде гарним — особливо вигідно він виглядає на брюнетках і шатенках.


Image194

Image176

Навіть якщо ви не встигаєте відростити довжину до дня Х, не засмучуйтеся: красиві весільні зачіски можна зробити і на каре. Наприклад, половину корони, грецьку зачіску або французьку косу, яка переходить у раковину.


Image179

Image184

Image180

Начісування і буффон додадуть об’єму навіть тонкому короткому волоссю.


Image181

Не забувайте і про вінки. Особливий шик, коли вони відповідають порі року.


Image186

Image187

Image197

Дівчатам зі стрижкою “гарсон” або “піксі” краще обрати напівпрозору прикрасу з квітів або тонку стрічку, аби “не втратити” природний малюнок волосся.


Image196

Image183

І, звичайно ж, пам’ятайте про об’єм! Не важливо, чим ви користуєтеся і який стиль прагнете передати — коли ваша весільна зачіска тримає об’єм, ви — чарівні.


Image199

Image192

Image191

По матеріалам http://vashi-volosy.ru/

(Visited 3 340 times, 5 visits today)