Модний вісник
Изображение сайта

Хутряні шапки: must-have зима 2012-2013 (фото)

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Що може бути розкішніше, тепліше, приємніше, красивіше, чим хутро? Не даремно модниці всього світу так сильно полюбили його. Особливою актуальністю цього сезону користуються різні аксесуари з хутра. На окрему увагу серед них заслуговують хутряні шапки зима 2012-2013. Про них і пропонуємо поговорити.

Хутряні шапки 2013 можуть бути виконані з різного хутра, проте перевагу слід віддавати натуральному. Особливою популярністю користується хутро лисиці, єнота, песця, нірки.

Що стосується моделей і фасонів, то тут дизайнери порадували модниць як класичними варіантами, так і вельми екстравагантними. Кожна знайде що-небудь на свій вишуканий смак. На окрему увагу заслуговують хутряні шапки з широкими полями і високим «куполом». З таким аксесуаром залишитися непоміченою неможливо, особливо, якщо він виконаний в яких-небудь яскравих кольорах.

Для прихильниць класичного стилю підійдуть лаконічніші моделі хутряних шапок зима 2012-2013. Відмінно виглядають папахи, виконані з короткого хутра. Вони ідеально підійдуть до зимового пальта, шубки, дублянки і навіть елегантного пуховика.

Любителькам спортивного стилю слід звернути увагу на хутряну шапку-вушанку. Можливо, виглядає вона не дуже жіночно, але дуже стильно і дещо пустотливо. Шикарно личить під короткі дублянки, пуховики, шкіряні куртки.

Примітно, що шапка-вушанка 2012-2013 може бути виготовлена з хутра повністю, або частково. Наприклад, вуха і лобова частина — з хутра, а решта — з шкіри або в’язаного трикотажу. Перші — тепліше, проте другі менш громіздкі, тому виглядають трохи акуратніше. До речі, такі хутряні шапки можуть бути прикрашені симпатичними помпонами, що додає образу безпосередності.

Купуючи хутряну шапку зима 2012-2013, можна поекспериментувати з кольором і принтом, якщо це дозволяє звичний стиль в одязі. Допустимі яскраві колірні рішення: червоний, синій, зелений, жовтий. З узорів актуальні геометричні і абстрактні, а також звіриний принт.

Вибираючи хутряну шапку 2013 зверніть увагу на молодіжні моделі. Вони можуть бути виконані у вигляді кепки. Виглядає дуже цікаво і оригінально. Можливо, не самий відповідний варіант для суворої зими, проте для теплої погоди дуже навіть до речі.

Хутряні шапки 2013 заслуговують на почесне місце в гардеробі кожної модниці, адже це ознака доброго смаку. До того ж, хутряна шапка — це тепло і затишно.

(Visited 22 times, 1 visits today)