Модний вісник
Изображение сайта

Хвилясте волосся: зачіски та догляд

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Кожен сезон мода диктує нам нові правила створення образу. Незмінною за всіх часів залишається лише одна модна тенденція — здорове, доглянуте волосся. Сяюче здоров’ям та красою волосся завжди привертатиме до себе належну увагу і заздрісні погляди.

volnistie-volosi-pricheski-uhod-2volnistie-volosi-pricheski-uhod-1

Більша частина спокусниць при створенні зачісок, як щоденних, так і урочистих, вважають за краще завивати волосся в завитки або кучері. Що й не дивно, адже хвилясте волосся — ознака жіночності, легкості і ніжності.

volnistie-volosi-pricheski-uhod-5volnistie-volosi-pricheski-uhod-3

Хвилясте волосся — зачіски і догляд за ними — справа досить морочлива. Деяким просто пощастило народитися з хвилястим волоссям, інші використовують різні способи формування завитків — від народних методів до найсучасніших засобів, котрі сприяють завиванню волосся.

volnistie-volosi-pricheski-uhod-8volnistie-volosi-pricheski-uhod-7

Миття і сушка хвилястого волосся.

Основна проблема, яка переслідує дівчат з хвилястим волоссям, — поєднання жирного коріння і сухих кінців. Якщо ж волосся хоч би один раз було пофарбоване, це призводить до його пошкодження. Якщо ви є щасливою власницею хвилястого волосся, його необхідно правильно навчитися мити і сушити.

volnistie-volosi-pricheski-uhod-10volnistie-volosi-pricheski-uhod-9

Сучасний ринок косметології і засобів для догляду за тілом, пропонує широкий вибір різних шампунів для різних типів волосся. Вибирайте лише ті шампуні, на яких є позначка «хвилясте волосся». У інших випадках при виборі шампуню орієнтуйтеся на тип свого волосся — тонке, густе, і на тип шкіри голови.

volnistie-volosi-pricheski-uhod-11volnistie-volosi-pricheski-uhod-12

Багатьох з нас привчили з дитинства правилу, що часто мити голову шкідливо. Ця заява абсолютна невірна. Волосся необхідно мити при перших ознаках його забруднення. Волосся не рекомендується мити дуже гарячою або холодною водою. Оптимальне миття волосся має включати подвійне нанесення шампуню, і ретельне його змивання.

volnistie-volosi-pricheski-uhod-13volnistie-volosi-pricheski-uhod-14

Не варто забувати і про використання бальзаму для волосся або кондиціонера. Витираючи волосся рушником, робіть це ніжними і м’якими рухами, аби не пошкодити його структуру. А ось розмови про те, як висушування феном шкодить волоссю — правдиві. Якщо час дозволяє, краще дати волоссю висохнути самостійно.

volnistie-volosi-pricheski-uhod-15volnistie-volosi-pricheski-uhod-17

Укладання хвилястого волосся

Хвилясте волосся — річ досить неслухняна, і в більшості випадків доводиться неабияк постаратися, щоб надати йому потрібну форму. Використання спеціальних шампунів і бальзамів для волосся допоможе зробити його більш слухняним і м’яким.

volnistie-volosi-pricheski-uhod-18volnistie-volosi-pricheski-uhod-21

Укладайте волосся за допомогою різних засобів фіксації — гелів, пінок, мусів для волосся, лаку, з позначкою «хвилясте волосся». Моделюючи зачіску, можна використовувати не лише різні гребінці, але і свої пальчики. Нанесіть на пальці трохи пінки або віск для укладання, і ви легко надасте волоссю потрібну форму і об’єм.

volnistie-volosi-pricheski-uhod-25volnistie-volosi-pricheski-uhod-26

Якщо ви хочете розпрямити свої завитки використовуйте для цього спеціальні прилади — щипці, плойку. Перед процедурою не забувайте наносити на волосся захисний гель або пінку, які захистять волосся від ламкості.

volnistie-volosi-pricheski-uhod-27volnistie-volosi-pricheski-uhod-28

Хочете хвилясте волосся?

Більшість власниць прямого волосся мріють мати пишні завитки і кучері. Один з найбільш простих варіантів досягти бажаного результату — довірити свою голову професіоналам. У салоні краси ви можете зробити укладку з ефектом хвилястого волосся, а можете зробити завивку. Завивка буває різних типів, залежно від того, хочете ви мати легку хвилю на волоссі, або круті дрібні завитки. В основному завивка тримається на волоссі до шести місяців.

volnistie-volosi-pricheski-uhod-30volnistie-volosi-pricheski-uhod-29

З технічним прогресом зробити завитки в домашніх умовах не є великою проблемою. Якщо ви використовуєте плойку або щипці для того, щоб завивати волосся, заздалегідь нанесіть на них спеціальні захисні засоби. Вони убережуть волосся від ламкості і сухості.

volnistie-volosi-pricheski-uhod-32volnistie-volosi-pricheski-uhod-33

Для того щоб завити волосся, можна використовувати і простіші способи — бігуді.

volnistie-volosi-pricheski-uhod-34volnistie-volosi-pricheski-uhod-35

Різні види бігудів допоможуть додати волоссю потрібний завиток — крутий, або легку хвилю. Сучасні бігуді дозволяють закрутити волосся швидко, а завитки триматимуться цілий день.

volnistie-volosi-pricheski-uhod-36volnistie-volosi-pricheski-uhod-37volnistie-volosi-pricheski-uhod-38volnistie-volosi-pricheski-uhod-39volnistie-volosi-pricheski-uhod-40volnistie-volosi-pricheski-uhod-41volnistie-volosi-pricheski-uhod-43volnistie-volosi-pricheski-uhod-45volnistie-volosi-pricheski-uhod-46volnistie-volosi-pricheski-uhod-48volnistie-volosi-pricheski-uhod-49volnistie-volosi-pricheski-uhod-51volnistie-volosi-pricheski-uhod-52volnistie-volosi-pricheski-uhod-53volnistie-volosi-pricheski-uhod-54volnistie-volosi-pricheski-uhod-55volnistie-volosi-pricheski-uhod-57volnistie-volosi-pricheski-uhod-58volnistie-volosi-pricheski-uhod-59volnistie-volosi-pricheski-uhod-60volnistie-volosi-pricheski-uhod-61volnistie-volosi-pricheski-uhod-62volnistie-volosi-pricheski-uhod-64volnistie-volosi-pricheski-uhod-65volnistie-volosi-pricheski-uhod-66volnistie-volosi-pricheski-uhod-67volnistie-volosi-pricheski-uhod-68volnistie-volosi-pricheski-uhod-69volnistie-volosi-pricheski-uhod-70volnistie-volosi-pricheski-uhod-72volnistie-volosi-pricheski-uhod-73volnistie-volosi-pricheski-uhod-74volnistie-volosi-pricheski-uhod-75volnistie-volosi-pricheski-uhod-76volnistie-volosi-pricheski-uhod-77volnistie-volosi-pricheski-uhod-80volnistie-volosi-pricheski-uhod-81volnistie-volosi-pricheski-uhod-84volnistie-volosi-pricheski-uhod-85volnistie-volosi-pricheski-uhod-86volnistie-volosi-pricheski-uhod-87volnistie-volosi-pricheski-uhod-88

(Visited 417 times, 1 visits today)