Модний вісник
Изображение сайта

Як накачати прес дівчині (відео)

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Накачати м’язи преса дівчині — реально , але для цього доведеться займатися регулярно. І питання, як накачати прес , все частіше і частіше задає кожна з нас, адже сьогодні модно бути здоровою і з відмінною фігурою. Головне — визначитися, який вам потрібно результат, може, ви просто бажаєте зробити свій живіт плоским і підтягнутим.

Як накачати прес дівчині

Як накачати прес в домашніх умовах

Якщо ви хочете накачати прес самостійно удома, доведеться перемогти властиву дівчатам лінь і забути про відмовки, аби не проводити тренування. Варто мати на увазі, що якщо в області живота є складочки, то, аби привести себе в повний порядок, не виходячи з дому, доведеться приділити увагу не лише силовим тренуванням. Поєднання збалансованого харчування і регулярних занять допоможе ефективно прибрати живіт і накачати прес.

В домашніх умовах качати прес краще на підлозі, оскільки для даного виду тренувань має бути забезпечена рівна жорстка основа. Від м’якої — ефекту мало, і можна травмувати хребет. Заняття слід проводити через 2 години після їди і мінімум за 2 години перед сном.

Як правильно качати прес дівчатам

Спочатку необхідно правильно зробити розминку перед роботою над пресом. Це розігріє м’язи і підготує організм до навантаження. Можна зробити присідання, нахили в різні боки, обертання тулубом і так далі Розминатися можна самим звичайним способом, багато дівчат навіть просто танцюють під музику. Вистачає 5-10 хвилин, і можна переходити до основного.

Як правильно качати прес дівчатам

Качаючи прес, дуже важливо правильно дихати. Вдих має бути у момент мінімального навантаження, а видих — при максимальному. Перерва між підходами не повинна продовжуватися більше декількох хвилин. Щодня займатися не варто, правильно проводити тренування через день, що і ефективніше.

Вправи для преса

Для кожного м’яза преса є свої вправи. Небагато дівчат знають, що м’язи живота діляться на верхні, нижние і косі.

Для верхнього преса:

Лягаємо на спину, витягуємо уздовж тулуба руки і згинаємо ноги в колінах. Вправа виконується таким чином. На вдиху піднімаємо верхню частину тулуба і тягнемо руки вперед. Стежте, аби поперек був завжди притиснутий до підлоги. На видиху повертаємося в первинне положення. Робимо стільки повторень, скільки зможемо.

Для нижнього преса:

Лягаємо на спину, руки витягуємо уздовж корпусу і згинаємо в колінах ноги. Повільно на вдиху піднімаємо ноги на кут 30 — 45 градусів і затримуємо на декілька секунд. На видиху також повільно повертаємося в первинне положення. Не зупиняючись, зробіть стільки повторень, скільки зможете. При виконанні вправи дуже важливо утримувати кут, при якому відчувається максимальне навантаження.

Вправи для преса для дівчат

Для косих м’язів преса:

Лягаємо на спину, руками беремося за голову, а зігнуті в колінах ноги піднімаємо так, щоб вони були перпендикулярні підлозі. На вдиху опускаємо ноги вправо, а на видиху повертаємо назад вгору. Потім те ж саме вліво. І так декілька повторень без зупинки.

Є і багато інших ефективних вправ на прес. Наприклад, добре качає м’язи живота піднімання ніг. Для його виконання лягаємо на спину і витягуємо руки уздовж тіла. Повільно на вдиху піднімаємо прямі ноги на кут не більше 45 градусів і також повільно на видиху опускаємо, не торкаючись, підлоги. Безперервно зробіть стільки раз, скільки зможете.

За скільки можна накачати прес

Час, за який можна накачати прес дівчині, в першу чергу залежить від початкового стану м’язів і жирового прошарку. Ви повинні розуміти, що немає жодної вправи на прес, яка б спалювала жир на животі, оскільки всі вони направлені на зміцнення м’язів. Тому за наявності у дівчини жиру на животі прес ви не побачите.

Якщо головна мета полягає саме в тому, аби досягнути плоского живота, то необхідно позбавитися від жирового шару. В цьому випадку доведеться відкоректувати харчування. Причому, якщо треба накачати прес кубиками, дівчині потрібно буде докласти немало зусиль.

За скільки можна накачати прес

Слід знати, що рельєфність можна отримати лише в тому випадку, якщо товщина жирового прошарку на животі не перевищує 1 см. Тому накачування преса до кубиків не має сенсу, якщо присутній великий шар жиру, оскільки м’язи все одно будуть приховані під ним. Тут потрібна і низькокалорійна дієта, і аеробні навантаження, наприклад — тривалий біг.

Тому варто задуматися, чи потрібні кубики на пресі, адже дівчатам досить мати красивий плоский і підтягнутий живіт. Дуже явний рельєф додасть мужності, що жіночій статі зовсім ні до чого.

Багато хто помилково вважає, що можна накачати прес за тиждень дівчині. Це нереально, навіть якщо мало жирового прошарку. Схуднути можна за декілька днів. А дане завдання виявиться складнішим.

Як правильно качати прес дівчатам, відео

Джерело dіffеrеd.ru

(Visited 587 times, 1 visits today)