Модний вісник
Изображение сайта

Як підібрати собі стрижку

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Як підібрати собі стрижку

Як підібрати собі стрижку Частенько складно зрозуміти, чи підійде вам стрижка, якщо ви бачите лише її фотографію в журналі. У виборі вам можуть допомогти спеціальні програми по комп’ютерному підбору стрижок.

У багатьох перукарських салонах вам зможуть запропонувати послугу підбору стрижки по фотографії. Для цього потрібно прийти туди зі своїм оцифрованим або звичайним фото. Вартість такої послуги невисока, і її плюс в тому, що ви зможете на місці проконсультуватися з майстром, чи можливо зробити за допомогою вашого волосся вподобану стрижку або укладання.

Підбір зачіски можна зробити і у домашніх умовах. Для цього спочатку сфотографуйтеся на цифровий фотоапарат. Зображення має бути зроблене у форматі «на паспорт», тобто лише з головою і плечима, не потрібно фотографуватися цілком.

Потім скачайте одну із спеціальних програм по підбору зачісок. Можна використовувати для цього безкоштовну програму jkiwi.
Програма видасть вам безліч варіантів різних стрижок. Знайдіть вподобану і «приміряйте» її. Таким чином виберіть декілька варіантів, які вам найбільш близькі. Збережіть їх на своєму комп’ютері і роздрукуйте. Ви зможете узяти їх з собою з перукаревю і наочно пояснити, який результат ви хочете отримати. Можливо, перукар внесе корективи до ваших планів, але ви хоч би розумітимете загальну концепцію майбутньої зачіски.

Крім того, про сервіси та програми для роботи над своєю зовнішністью ви можете прочитати у цій статті.

Як підібрати собі стрижку: відео

(Visited 123 times, 1 visits today)