Модний вісник
Изображение сайта

Як «скинути» живіт і бока — відповідь знайдена!

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Після того, як побувавши на морі, я надивилася на струнких дівчат, прийшло бажання підправити і свою фігуру. Досить швидко я відшукала методику, за допомогою якої можна прибрати живіт, витративши на це лише 2 тижні.

Все сталося пару місяців назад, коли ми з чоловіком відпочивали в Греції. Тоді я відмітила, як мій благовірний поглядає на молоденьких дівчат в бікіні, що загоряють біля басейну. Першим поривом було влаштувати йому скандал. Адже зовсім недавно (якихось пару років назад) я виглядала прекрасно — була довговолосою натуральною блондинкою з відмінною фігурою. На той момент жодна з цих юних осіб не склала мені конкуренцію.

Але, трохи заспокоївшись, поглянула на себе в дзеркало, і побачила там красиву блондинку з ЖИВОТОМ І БОКАМИ! Проте, моя фігура змінилася після пологів, але мої подруги, народивши, зуміли повернутися на «подіум». І навіть брали участь в рекламі відкритих купальників! Не те що я. Заспокоїлася, розслабилася, не бажаюи звертати увагу на прозорі натяки чоловіка. Звичайно, потрібно прибрати живіт і боки. І терміново! Питання — як?

Як прибрати живіт і боки — очистити організм від шлаків

Після повернення додому я почала вивчати методи по приведенню себе у форму. Поспілкувалася з людьми, які знайшли спосіб і зуміли позбутися від живота. Основний висновок був такий: аби прибрати живіт, потрібно очистити кишечник.

Так влаштований наш організм, що в кишечнику з часом накопичуються шлаки. Вони починають розкладатися і виділяти токсини. Для захисту від такої мерзенності організм утворює водно-жировий прошарок довкола всіх важливих органів (печінка, шлунок і так далі).

Отже живіт утворюється невипадково. А аби від нього позбутися не слід голодувати і сидіти на строгих дієтах. Для того, щоб прибрати живіт потрібно правильно налаштувати очисну систему організму, допомогти їй на початковому етапі, а далі вона зможе працювати самостійно.

Як же очищати кишечник? За допомогою клізм! Якщо хочете позбутися живота — забудьте про гидливість і неприємні відчуття, адже клізма має бути найзвичайніша на 1,5-2 літри. Це в салонах пропонують поставити на 40 літрів і вливати через дві трубочки, що, між іншим, вимиває мікрофлору. Звичайна клізма виводить шлаки, очищає кишечник, унаслідок чого організм поступово позбавляється від водно-жирового прошарку за непотрібністю.

Весь процес «прибрати живіт і боки за допомогою клізми» у мене зайняв два тижні. Клізми я ставила через день і регулярно втрачала вагу і зайві сантиметри в об’ємі. Клізму робила з розрахунку: на 1,5 літра води брала десертну ложку солі. Через 2 тижні моя вага знизилася на 6 кг, а об’єм талії на 10 см. По-моєму, початок був покладений прекрасно. Далі слідував другий етап — очищення печінки. Подробиці розповідати не буду, адже на цю тему повно інформації і в інтернеті, і в літературі. Скажу лише, що на другому етапі живіт став ще меншим.

Як прибрати живіт і боки за допомогою спорту

Прибрати живіт і боки допоможе спорт. Це необхідно для приведення шкіри і м’язів живота в тонус. Ваша шкіра на животі розтягнулася, і тому не зможе повернутися у вихідний стан за 2 тижні. Після скидання зайвих кг, ймовірно, на ній залишаться розтяжки, смужки і затягування, які виглядають неестетично. Для того, щоб їх не було, потрібно виконувати вправи, направлені на збільшення м’язового тонусу живота. Це качання преса і кручення обруча.

Починати потрібно з обруча, яким розігріваються м’язи, посилюється кровообіг і обмін речовин. Потім робляться вправи на прес. Жодних особливостей в їх виконанні немає. Я 15 хвилин качала прес щодня, при цьому ноги вставляла під ліжко

Жінкам варто запам’ятати, що немає необхідності в тому, аби при виконанні вправ піднімати тулуб високо. Сповна досить кута в 45 градусів. Зате дуже важлива кількість повторень, а також темп. За раз обов’язково потрібно виконати 50 повторів.

Якщо для вас 50 разів мало, зробіть 100. Дуже важливо, аби парі десятків останніх повторень робилися над силу. Коли закінчите з пресом, вставайте і знову беріться за обруч. Без перерв потрібно виконати три цикли вправ.

Як прибрати живіт і боки за допомогою правильного харчування

Для того, щоб швидко прибрати живіт і боки не слід обмежувати своє харчування, проте, його слід переглянути. Необхідно виключити калорійні і жирні продукти, які подовжують прощання з животом. Адже нам потрібно позбутися від нього швидко? Крім того, аби прибрати живіт потрібно багато пити рідини. Якщо ваша видільна система працює слабо — допоможіть їй сечогінними засобами. Для позбавлення від живота вона повинна працювати активно.

Sоurcе оnа-znаеt.ru

(Visited 280 times, 1 visits today)