Модний вісник
Изображение сайта

Як схуднути: які продукти виключити з раціону

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Дієта може перетворитися на порочний круг, що складається з жертв, успішої,як здається, втрати ваги, а потім повторного її набору.

Які продукти виключити аби схуднути Хоча існують, без перебільшення, сотні самих різних дієт і програм схуднення, найпростіший спосіб скинути вагу — харчуватися переважно свіжими фруктами і овочами і обмежувати розміри порцій.

Але найголовніше при дотриманні здорового харчування — виключити з раціону висококалорійні продукти, що не містять в собі жодних корисних поживних речовин.

Цукор

Цукор і похідні цукру можна виявити в багатьох продуктах технологічної обробки. В похідних цукру багато назв: декстроза, сахароза, глюкоза, лактоза, фруктоза і багатий фруктозою кукурудзяний сироп. Коли ви з’їдаєте велику кількість цукру, і він потрапляє в кров, організм випускає інсулін, який сприяє відкладенню жиру. В результаті ви швидко товстітимете. У деяких людей вживання цукру ще сильніше стимулює психологічне і емоційне жадання солодкого.

Є дві форми вуглеводів, що відрізняються складом: прості і складні. Прості вуглеводи швидко розщеплюються на цукор в організмі і мають малу поживну цінність. А ось складні вуглеводи, які ви знайдете в суцільнозерновому хлібі і рослинній їжі, розщеплюються не так швидко і не до кінця. Утримуйтеся від вжитку простих вуглеводів, що не несуть жодної користі здоров’ю.

Продукти, смажені в маслі

Більшість продуктів самі по собі містять досить жирів і рідини, аби їх можна було приготувати. Ми звикли додавати вершкове або рослинне масла, а також маргарин, коли готуємо, але не всім продуктам потрібний додатковий жир. Котлети можна смажити без добавки масла, а перед їдою слід дозволити стекти з них рідині і жиру.

Сосиски можна відварювати, замість того, щоб смажити їх на вершковому маслі. Прагніть не додавати додатковий жир під час готування або для додання страві смаку. Як тільки ви спробуєте продукти в їх природному вигляді, ви більше не повернетеся до тих додаткових калорій.

Газовані напої

На дієті ви чи ні, але від газованих напоїв слід утриматися. До таких напоїв відноситься газована мінеральна вода, газована солодка фруктова вода і практично будь-який напій, який пузириться. Вуглекислий газ в таких бульбашках підсилює здуття живота, створює гази і зменшує час, потрібний шлунку на спустошення. Крім того, газовані напої інколи викликають відчуття втоми.

Фруктові напої

Здавалося б, що може бути корисніше чим фруктовий сік, але насправді багато такі соки містять дуже велику кількість різних видів цукру. Насправді до складу більшості фруктових напоїв входить лише дуже невеликий відсоток справжнього фруктового соку.

Краще замість соку з’їсти шматочок фрукта, від якого ви отримаєте натуральний цукор, живильні речовини і клітковину. Читайте етикетки, аби точно знати, з чого складається напій, що купується вами. Вибирайте лише повністю натуральні фруктові соки, якщо хочете понизити кількість споживаних калорій.

Хліб

Якщо лише це не хліб, виготовлений з пророслих зерен, уникайте всіх продуктів, приготованих з білої муки. В процесі виготовлення білої муки зерна позбавляються ненасичених жирних кислот, вітаміну Е, а також більше половини кальцію, фосфору, заліза, магнію, марганцю, калія, міді, тіаміну, рибофлавіну і Ніацину. А що ж залишається? Трохи білка, крохмаль і хімічні речовини, що залишилися після процесу очищення.

Джерело fаshіоnblоggеr.ru

(Visited 24 times, 1 visits today)