Модний вісник
Изображение сайта

Зачіски 2015: найефектніші зачіски майбутньої весни

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Від золотих гребенів і декоративних шпильок до квіткових діадем і корон: цією весною до моди знову увійдуть жіночні і стильні аксесуари для волосся.

Ми зібрали найяскравіші образи з подіумів. Дивіться і надихайтеся!

collage

Весною 2015 будуть актуальні несподівані, ефектні, особливі аксесуари для волосся.

Вони відсилають до минулих епох, вони проголошують союз міцності і легкості, вони закликають нас бути помітними.

Квіткові корони і вінки

Незалежно від капризів погоди і моди, весна немислима без квітів. З пір’я пастельних відтінків і виблискуючих кристалів дизайнери Marchesa створили прекрасну квіткову корону, покликану увінчати розпущене волосся в бохо-стилі.

1

Як альтернативу пір’ю і коштовному камінню, Marchesa пропонує скромнішу квіткову діадему, що виконана в насичених тропічних тонах і перекликається з квітковими прикрасами на сукні.

2

Букет з яскраво-червоних троянд

У минулі часи пані прикрашали свої зачіски свіжими квітами. Dolce & Gabbana пропонує відродити цю прекрасну традицію. Прекрасний іспанський шиньйон у дусі Кармен зі свіжих троянд і гвоздик додає легкості зібраному у вузол волоссю і пом’якшує строгість зачіски.

3

3-1

Квіткові гребені

Ще одна тенденція цієї весни — нарочито недбало зібране в пучок волосся, сколене витонченим гребенем. Таку зачіску продемонстрували моделі на весняному показі Bottega Venetta. Пасма, що вислизнули, нарочитий безлад, — все тут покликане створити розслаблений casual-образ і підкреслити густину і здоровий блиск розкішного волосся.

4

Шкіряні шпильки

Із упевненістю можна заявити, що на подіумах цієї весною панує зачіска «bedhead», тобто відсутність видимої зачіски як такої. Художній безлад на голові покликані урівноважити химерні шкіряні прикраси. Завдяки ним класика жанру — «кінський хвіст» — стала справжнім витвором мистецтва в інтерпретації Карла Лагерфельда для весняної колекції Fendi.

5

Шкіряна оправа

А ось дизайнер Bora Aksu, схоже, надихався класичною дитячою літературою і вирішив пригадати Пеппі Довгий Чулок з її завзятими хвостиками. У fashion-интерпретації хвостики перетворилися на туго сплетені косички жорсткої форми. Ефект мокрого не причесаного волосся, у поєднанні з жорстко структурованою формою створює почуття свіжості і незабутньої легкості.

6

Золотий акцент

Девізом Celine завжди були лаконічність і аристократизм, і на весняному показі дизайнери цього модного дому залишилися вірні собі. Розкішну природність акуратно укладеного довгого волосся підкреслює золота шпилька у формі кола.

Металевий акцент може змінити будь-яку зачіску і без особливих зусиль створити витончений, елегантний образ.

7

Не менш привабливий і, в той же час, мінімалістський аксесуар був відмічений на показі Guy Laroche: лаконічні золотисті заколки перетворили звичайний кінський хвіст на вишуканий і стильний витвір перукарського мистецтва.

Невибагливо, але з натяком на розкіш, — такий головний принцип весняних зачісок, що проголошують свято простоти.

8

Морські раковини

Покази Valentino — це завжди яскрава і розкішна казка, де сплетення базових елементів і незвичайних, стилізованих деталей створює химерні романтичні образи. Цього сезону по подіуму простували прекрасні морські богині, чиє хвилясте волосся було прикрашене витонченими золотистими раковинами і морськими зірками.

Вплетена у волосся тіара, прикрашена дарами моря, стала одним з самих незвичайних аксесуарів, відмічених на показах spring-summer 2015.

9

10

Фамільні коштовності

Позолота, розкіш і блиск — відмінні риси модного дому Dolce & Gabbana: від виблискуючих підбор у дусі бароко до розшитих виблискуючими нитками сумок, кожна деталь і кожен аксесуар тут без помилкової скромності повідомляє про свою приналежність до еліти.

У сезоні весна-літо 2015 Dolce & Gabbana представили публіці розкішні позолочені прикраси для волосся, що немов витягли з королівської скарбниці.

11

Обручі для волосся

На показі Barbara Bui стилісти перевершили себе, створивши зачіску з подвійною текстурою, де ефект мокрих пасом перекликається з акуратно укладеними локонами.

Об’єднати ці протилежності допоміг зубчастий обруч для волосся, чия лаконічність і непримітність зіграла тут ключову роль і не перетягнула на себе увагу, ідеально долучившись до образу.

12

Квіткові тіари

Окрім витончених гребенів, нарочито недбало вставлених в пучок волосся, дизайнери Bottega Venetta представили до уваги fashion-публіки розкішні тіари з металу і самоцвітових каменів.

Ці жіночні, витончені прикраси для волосся — один з must have майбутньої весни.

13

Ще більш розкішніші і яскравіші за тіару від Bora Aksu: романтичні мережива, позолочені деталі, квіткові пелюстки і виблискуючі коштовні камені об’єднані тут в прекрасний весняний вінок, покликаний увінчати собою як ретельно укладену зачіску, так і творчий безлад, поспішно заплетені коси або лаконічний ponytail.

І зрозуміло, ця пишність не має потреби у супроводі інших прикрас і завжди виступає соло.

14

Тюрбани і шарфи

Сильне, яскраве враження справили на показі Missoni візерунчасті шарфи, закручені у формі тюрбана. Тюрбан — простий і ефектний спосіб додати образу невловимий східний акцент і зробити поставу насправді величною.

15

Ті ж шовкові шарфи Missoni, майстерно обгорнуті довкола «пучка балерини», придбали зовсім інше звучання. Гладко зачесане волосся відмінно римується з гладкістю, невагомістю шовку, створюючи романтичний і ніжний образ.

Це ще одна витончена і проста зачіска, яка стане однією з наймодніших в сезоні весна-літо 2015.

16

Риболовна сіть

Якщо ж візерунчасті шовкові шарфи не вписуються у ваш гардероб, і ви віддаєте перевагу чомусь більш брутальному і строгому, погляньте на аксесуар, запропонований дизайнерами Veronique Leroy і Barbara Bui.

Монохромний, нарочито недбало обрізаний клапоть ажурної тканини-сітки підійде, аби обернути пучок волосся, підкреслить ефект мокрих пасом, відтінятиме поспішно заплетену косу.

17

18

Шпильки і заколки

Самим традиційним шпилькам, гумкам і заколками для волосся теж знаходиться місце на подіумах. Доказом тому служать зачіски моделей на показі Tibi.

Тут за допомогою звичайної гумки для волосся споруджений не звичний «кінський хвіст», а елегантна, вишукана зачіска: розпущене волосся прибране від обличчя і вільно лежить на спині.

19

(Visited 953 times, 1 visits today)