Модний вісник
Изображение сайта

Зачіски і стрижки для круглого обличчя: створюємо елегантний образ

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Кругле обличчя — застава того, що ви виглядатимете молодо і мило незалежно від свого реального віку. З одного боку, це просто відмінно. Проте створити класичний елегантний образ буде непросто. В будь-якому разі, обов’язково потрібно присвятити трохи часу експериментам у пошуках найбільш вдалої стрижки і зачіски. До речі, їх не одна, і не дві, як може здатися спочатку. Власне, наша стаття покликана показати всі варіанти для різної довжини волосся. Загальне у них лише одне — вони личать кругловидим дівчатам.

toppp

1. Каскад

Більшість зачісок для короткого волосся мають на увазі, що пасма пострижені нерівномірно. Драбинка допомагає зробити обличчя вужче. Найкоротші каскади — завдовжки до підборіддя, а ось максимальна довжина необмежена нічим, окрім вашої фантазії. При цьому каскад можна робити як на пряме, так і на в’юнке волосся.

2-2

2. Короткий боб у французькому стилі

Боб, звичайно, варто узяти на замітку, адже він не покидає лідируючу позицію серед наймодніших коротких стрижок для круглого обличчя. Боб до підборіддя привертає увагу до нижньої частини обличчя і робить риси більш скульптурними. Різкі пасма стрижки у французькому стилі відтіняють плавні контури, які подарувала нам природа. Лише стежте, аби пасма залишалися прямими, а не закруглювалися усередину.

3-3

3. Прямий чубок

Прямий чубок — порятунок для круглого обличчя. Проте запам’ятайте, що чубок повинен лежати рівно (інші варіанти можуть зробити вас ще кругліше). Він може бути пишним і досить довгим, лише стежте, аби до середини лоба пасма ставали коротшими. Так ви привернете увагу до очей і приховаєте широкі скули.

4-4

4. Довгі хвилі

Такі пасма виглядають запаморочливо. Крім того, ви не зобов’язані дотримуватися якогось одного стилю: кучері добре виглядатимуть на будь-якій довжині, головне, аби вони зберігали плавну хвилю. Для цього можна заплести на ніч вологе волосся.

5-5

5. Стрижка піксі

Хочете вірте, хочете — ні, але стрижка піксі вас прикрасить. Відкиньте думки про те, що короткі стрижки для круглого обличчя не личать. Просто попросіть перукаря, аби він зробив короткі боки і профілював пасма над вухами. В результаті, ваша шия виглядатиме довше, а щоки — не такими пухкими.

6-6

6. Довга драбинка

Вище ми вже говорили, що ступінчасті стрижки добре виглядають на кругловидих дівчатах. Якщо вам не дуже подобається каскад, виберіть драбинку. Відстригайте форму від рівня підборіддя і нижче — це допоможе отримати додатковий об’єм і злегка витягнути обличчя.

7-7

7. Чубок набік

Кажучи про зачіски для круглого обличчя, потрібно згадати зачесаний на бічний проділ чубок. Він акуратно обрамує обличчя, але не закриє його. Більш того, він стане своєрідною страховкою від «оквадрачування «, що виникає при прямому проділі. А ще ця зачіска просто має бути в репертуарі в тих, хто відрощує волосся.

8-8

8. Кінський хвіст

Важливо пам’ятати, що вам допоможуть не лише стрижки для круглого обличчя, але і досить відомі зачіски. Так, високий кінський хвіст ідеально личить для власниць пухких щік. Він відкриває скули , подовжує шию і привертає увагу до ліній обличчя. Низький кінський хвіст теж підійде (лише не забудьте зачесати чубок назад і закріпити його).

9-9

9. Декоративні елементи

Будь-які хитрі штучки, на зразок шиньйонів або штучних пасм, добре підійдуть для луноликих панночок. Головне, аби ваші власні локони злегка вибивалися з боків і створювали природну «рамку». Пам’ятайте, що декоративні елементи добре виглядають не з густим, а з філірованою чубком.

10-10

10. Каре до підборіддя

Багато вдалих стрижок для круглих обличь передбачають, що пасма ледве досягають підборіддя. А, значить, придивіться до боба або якогось варіанту каре. Драбинки, круті і м’які кучері теж допустимі. Але старайтеся, аби стрижка не виглядала квадратною.

11-11

11. Довжина

Довге волосся відмінно допомагає зробити обличчя більш худеньким і врівноважити риси. Проте, працює це лише з пасмами до плечей і нижче.

12-12

12. Низькі хвилі

Таку зачіску ще називають хвилями в стилі бохо. Вона пом’якшує різкі риси обличчя і, як ви вже здогадалися, візуально витягує контури. «По правилах» хвилі повинні починатися від рівня скул, але можна запускати їх і від підборіддя.

13-13

13. Класичні кучері

М’які, контурні кучері здатні врятувати обличчя майже будь-якого типу, а не лише власниць круглих щік. Проте намагайтеся уникати тугих завитків: ваш рятівний круг — романтичні хвилі.

14-14

14. «Половинки»

Для цієї зачіски вам знадобиться розділити волосся на верхню і нижню половину. Верхню потрібно буде підвести і заколоти (можна зробити легке начісування для об’єму), а нижнюю — залишити розпущеною. Радує те, що таку зачіску можна носити хоч на іспит, хоч на офіційний захід.

15-15

15. Довгі і прямі

Ви здивуєтеся, але розпущене пряме волосся теж йде кругловидим дівчатам. Проте таку зачіску потрібно обіграти: додати об’єму в коріння, закласти скроневі пасма за вуха. Загалом, експериментуйте, і ви обов’язково знайдете для себе кращий варіант!

1-1

Як бачите, варіантів — маса, так що, регулярно пробуючи то одне, то інше, ви отримаєте справжнісінький арсенал вдалих зачісок. Проте, потрібно пам’ятати про наступні речі:

1. Ніколи не натягуйте волосся, роблячи кінський хвіст — так ви зробите обличчя ширше. Якщо по-іншому ніяк не виходить, випустіть тонкі пасмочки з боків — вони відвернуть увагу.

2. Не закругляйте кінчики волосся усередину — це зробить обличчя важче.

3. При виборі укладання віддавайте перевагу тим варіантам, які зроблять обличчя трохи довше і підкреслять ваші достоїнства.

4. Вечірня зачіска для круглого обличчя передбачає акцент на верхівці (вона також зробить вас візуально стрункіше).

Зачіски і стрижки для круглого обличчя (фото)

hairstyles for round face2 hairstyles for round face1 hairstyles for round face hairstyles for round face34 hairstyles for round face33 hairstyles for round face28 hairstyles for round face29 hairstyles for round face30 hairstyles for round face31 hairstyles for round face32

hairstyles for round face27 hairstyles for round face26 hairstyles for round face25 hairstyles for round face24 hairstyles for round face23 hairstyles for round face22 hairstyles for round face21 hairstyles for round face20 hairstyles for round face19 hairstyles for round face18 hairstyles for round face13 hairstyles for round face14 hairstyles for round face15 hairstyles for round face16 hairstyles for round face17 hairstyles for round face12

hairstyles for round face11 hairstyles for round face10 hairstyles for round face9 hairstyles for round face8 hairstyles for round face7 hairstyles for round face6 hairstyles for round face5 hairstyles for round face4 hairstyles for round face3

Ми перерахували, мабуть, всі кращі зачіски, а також довгі і короткі стрижки для круглого обличчя (фото допоможуть вам втілити їх в реальності), проте існує немало інших варіантів. Врешті-решт, ви можете узяти за основу щось з нашого списку, додати фантазію і отримати свій неповторний образ.

(Visited 7 608 times, 1 visits today)