Модний вісник
Изображение сайта

Зачіски на Новий рік 2015

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Зачіски на Новий рік 2015 настільки різні, цікаві і оригінальні, що кожна дівчина зможе підібрати варіант за своїм смаком. Цього сезону в моді знову неаккуратне, розпущене волосся, романтичні коси, а також оригінальні зачіски в стилі ретро.

Косички

Популярність кіс не затихає, і їх, як і раніше, можна зустріти в багатьох колекціях дизайнерів. Цією зимою тонку косу використовують як прикрасу і доповнення до основної зачіски, так, наприклад, Emilio Pucci вирішив плести її у вигляді обруча, а дизайнер Valentino в своїх колекціях використовував зачіски з обплетеною по колу косою.

Зачіски з кісками на Новий рік 2015

Не втрачають своєї актуальності і «риб’ячі хвости», такий варіант на одну сторону можна було побачити в Thierry Colson. Складну і хитромудру французьку косу представив в своєму показі Gretchen Jones. Такий варіант виглядає неймовірно ніжно і ідеально підійде для створення романтичного жіночного образу. Класичні дві косички використовував в своїх колекціях Marc by Marc Jacobs і Francesc by Frank. Причому останній — представив варіант, коли коси починають плести від самої верхівки, при цьому волосся від скроні підведене і загорнуте усередину. Дуже стильна і красива зачіска, яка, поза сумнівом, припаде до вподоби багатьом модницям в новорічну ніч 2015.

Зачіски з кісками на новорічну ніч 2015

Гламурний твіст

Чарівні зачіски з використанням завитків і в стилі твіст були відмічені в Armani Prive. Підняте у високу зачіску волосся було прикрашене всілякими буклями і переплетеннями з локонів. Ідеальний варіант до вечірнього елегантного плаття на Новий рік 2015 представив в своїх показах Frankie Morello, який дещо відновив і удосконалив популярну раніше «ракушку». Ці зачіски виглядають дуже жіночно і елегантно і при цьому досить витримано, що необхідно сучасним модницям.

Зачіски в стилі твіст

Розпущене волосся

Розпущене волосся є природною прикрасою будь-якої дівчини. Так вважають багато дизайнерів, і саме такий варіант зачіски вони обирають для своїх моделей. Tom Pesho і Charlotte Collins використовують розпущене, але зачесане на одну сторону волосся, а ось Emilio Pucci і Mary Katrantzou використовують вільно спадаючі і дещо завиті локони. Нарочито недбало укладене волосся можна також зустріти в Theyskens Theory, а ось дизайнер Mulberry використовує в своєму показі зачіски з начісуванням. Що не кажіть, а завдяки різним секретам навіть, здавалося б, найпростіша новорічна зачіска може виглядати дуже стильно і цікаво.

Розпущене волосся

Пучок

Зачіска пучок прекрасно доповнить образ на Новий рік 2015. При цьому він може бути акуратним або недбалим, з випущеними пасмами волосся.

Класичний

Зачіска у вигляді гладко зачесаного пучка — відмінне доповнення як до вечірнього вбрання, так і до повсякденного лука. У своїх показах багато дизайнерів використовували саме такий пучок, який завжди підкреслює стриманість, елегантність і стиль образу. Високий пучок, зроблений на верхівці, можна було побачити в Valentino і Louis Vuitton, а класичний варіант виконання був присутній в Charlotte Collins і David Mallett.

Зачіска з класичним пучком

Нарочито недбалий

Недбалий, немов дещо розпушений і розпатланий варіант виглядає дещо вільніше і при цьому абсолютно не псує образ, а навпаки, додає йому особливого шарму і стилю. Так, наприклад, Philip Lim представив моделі з пучком внизу і викладеними довкола нього окремими пасмами волосся. А Dolce&Gabbana використовував в своєму показі недбалий пучок, що складається з переплетень і витягнутих пасм. Така зачіска більше була схожа на красиву квітку. Christopher Kane’s і L’Oreal використовують безладні пучки для своїх моделей, аби підкреслити легкість і невимушеність образу.

Зачіска із дещо недбалим пучком

З прикрасами

Більшість дівчат із задоволенням прикрашають свої зачіски, вважаючи, що саме вони роблять їх жіночними, привабливими і сексуальними. Такої ж думки дотримуються і дизайнери, які активно використовують для створення романтичного образу всілякі заколки, шпильки або пов’язки. На Новий рік 2015 особливою популярністю користуватимуться головні прикраси у вигляді квітів, причому це можуть бути крупні бутони, наприклад, троянди, які використовує в своїх показах Guido Palau. Не менш красиво і романтично виглядають дрібніші квіти і бутони, наприклад, Guido Palau і Armani Prive. З такими прикрасами навіть звичайний недбалий пучок виглядатиме неймовірно красиво і стильно. Також, як додаткова прикраса для зачісок, використовуються пов’язки і обідки, наприклад, у вигляді медальйонів і карбівок або розкішний обідок і гребінь в одному квітковому стилі, як в Dolce&Gabbana. Зачіски з прикрасами підходять до вечірнього плаття і є прекрасним довершенням в створенні новорічного образу.

Зачіски з прикрасами на Новий рік 2015

Ретро

Мода на ретро-стиль не здає своїх позицій і тепер особливою популярністю користуються зачіски тієї епохи. Так, наприклад, класичну хвилю використовує в своїх зачісках L’Oreal. Високі зачіски з начісуванням присутні у таких дизайнерів як John Richmond і Pat McGrath. Такий варіант відмінно підійде упевненим в собі дівчатам, а також тим, хто любить яскраво виділитися на тлі натовпу. Дизайнер Danielly Issa використовує в своїх показах ретро-зачіски разом з хусткою, пов’язаною довкола голови. Такий образ виглядає дуже органічно і яскраво.

Зачіски в стилі ретро

Хвіст

Багато дизайнерів пропонують дівчатам зробити на святковий вечір класичний хвіст, наприклад, Jason Wu, Anna Sui. А ось Ermanno Scervino пропонує поєднувати елегантний хвіст з високим начісуванням в зоні верхівки.

Класичний хвос для волосся

Шикарні локони

Якщо говорити про локони, то це, напевно, найкращий спосіб додати жіночності і сексуальності своєму образу. Адже, що може бути ніжніше і красивіше, ніж легкий локон, що обрамував овал обличчя. Зачіски з локонами використовує в своїх показах Luigi Moreno і Tom Fod. Явно виражений більш тугий локон, що починається трошки нижче за верхівку можна зустріти на показах в Emilio Pucci, Charlotte Collins і Orlando Pita.

Зачіски з локонами

Екстравагантна

Екстравагантні зачіски ідеально підійдуть для дівчат, які люблять епатувати публіку і бути в центрі уваги. Оригінальні варіанти були присутні в таких дизайнерів, як: Alexander McQueen, Wayne, Vivienne Westwood, Teddy Charles.

Екстравагантні новорічні зачіски

Прикраси для волосся

Якщо говорити про прикраси для волосся на Новий рік 2015, то цього сезону вони досить різні. Так, наприклад, використовувати невеликі обідки у вигляді діадем пропонує Roberto Cavalli. Акуратний і елегантний тонкий обідок використовував в своїх показах іменитий дизайнер Louis Vuitton. Оригінальні накінечники для пучка у вигляді скручених кіс використовував модний будинок Marisol Parisian. Обідок із квітковим декором пропонує носити Olimpia Le-Tan, а Jennifer Behr застосувала для своїх зачісок резинки з хутряними помпонами. Окремо хочеться згадати неймовірно розкішні гребені, які використовувалися в показах в Maison Michel.

Прикраси для волосся на Новий рік 2015

Ознайомившись з підбірками, ви обов’язково зможете підібрати зачіску на Новий рік 2015 і бути чарівною і стильною. Головне продумати всі деталі і обрати варіант, найбільш відповідний вашому образу.

(Visited 119 times, 1 visits today)