Модний вісник
Изображение сайта

Зачіски на середнє волосся: фото і стильні ідеї зачісок

Рубрика: краса/здоров'я   Мітки:   |  

Бажання бути різною властиво кожній жінці, і це стосується не лише стилю одягу і макіяжу, але і зачіски. Власниці волосся середньої довжини можуть бути спокійні — для них є безліч варіантів, які зможуть задовольнити потреби і тих, хто замислюється про кардинальну зміну іміджу, і тих, хто хоче тільки дещо змінити образ.


Image53

Ми підготували для вас огляд найстильніших стрижок на середньому волоссі, фото моделей наочно продемонструють, як виглядатиме та чи інша зачіска з різним типом і кольором волосся.

Класичне каре

Стрижка каре на середньому волоссі — класика, яка не має собі рівних. Цей варіант зачіски ідеально підходить жінкам, які ведуть активний спосіб життя, адже каре не вимагає багато часу на укладання і при цьому дозволяє виглядати дуже жіночно.


Image71

Image49


Image50

Залежно від форми і особливостей обличчя, ви можете обрати каре з чубочком і без нього, обидва варіанти однаково добре виглядають як на тонкому, так і на густому волоссі.


Image24

Image51

Така жіноча стрижка, як каре, практично ніколи не виходить з моди, тому, обираючи її, можна бути впевненою в тому, що з сезону в сезон ви будете в тренді.


Image23

Image65

Боб-каре

Стрижку боб-каре можна впізнати з тисячі, її головними особливостями є підведена верхівка, відносно коротка довжина волосся і відкрита шия. Популярністю користується як прямий зріз, так і варіанти з подовженими передніми пасмочками.


Image2

Image18

Image44

Стрижки на волоссі середньої довжини за типом «боб» личать жінкам будь-якого віку. Найоптимальніша довжина зачіски — трішки нижче за лінію підборіддя, але варіацій у стрижки багато, тому можете обрати довжину, виходячи зі своїх переваг.


Image36

Image42

Стрижка боб на середньому волоссі з косим чубочком — варіант найжаданішої зачіски серед жінок, він дозволяє приховати дрібні недоліки обличчя і «краде» вік.


Image31

Image37

Модний каскад

Каскад — це стрижка на середньому волоссі, що додає об’єму зачісці за допомогою градуйованого переходу пасмам різної довжини. Каскад часто обирають власниці тонкого волосся — прямого і навіть в’юнкого.


Image1

Image26

Image35

Image34

Стрижка каскад на середньому волоссі відмінно виглядає в будь-якому кольорі, але вимагає щоденного укладання — використання фіксуючих засобів дозволяє підкреслити «шаруватість» зачіски, в чому, власне, і полягає сенс каскаду.


Image7

Image13

Image14

Від лінії підборіддя, вище або нижче — обирайте будь-яку довжину контрольної пасмочки для стрижки каскад на середньому волоссі, фото представлених моделей демонструють, наскільки варіативною може бути зачіска.


Image3

Image8

Подовжене каре

Красиві стрижки на середньому волоссі не завжди мають бути складними, прості форми і симетричність виглядають не менш привабливо, і приклад тому — подовжене каре, яке відрізняється універсальністю.

Якщо поглянути на стрижку попереду, то можна побачити, що вона має декілька варіантів — подовжене каре носять із чубочком і без, проділ може бути прямим або косим, незмінним залишається лише одне — прямий зріз.


Image4

Image48

Image20

Image60

Image56

Image63

Перевага такої стрижки полягає в тому, що з нею можна створювати різні укладання — накручувати волосся, прибирати його в пучок, робити начісування і багато чого іншого.


Image11

Image68

Image67

Стрижка ід «горщик»

Модні стрижки на середньому волоссі під «горщик» останнім часом стали дуже популярними, стилісти відійшли від горезвісної форми і тепер «горщик» виглядає не так ексцентрично, як раніше.


Image32

Image72

Така незвичайна стрижка, звичайно, привертатиме до себе увагу, тому обирати її потрібно дуже обережно. «Горщик» ідеально підійде дівчатам з овальною формою обличчя і тонкими рисами.


Image16

Image28

«Горщик» — це стрижка на середньому волоссі, попереду і ззаду якої йде чітка окантовка — пряма, коса або фігурна, — вона підбирається відповідно до особливостей форми обличчя і голови.


Image15

Image43

Драбинка

Стрижка драбинка на середньому волоссі — гарний варіант для дівчат, які хочуть змінити зовнішність, але до серйозних експериментів ще не готові.


Image54

Image69

Драбинка спереду дозволяє зберегти вихідну довжину волосся, але при цьому надає масу варіантів для укладання.


Image25

Image58

Багатоступінчасті стрижки на середньому волоссі після 40 сприяють досягненню відразу декількох ефектів — додають образу жвавості, зачісці — об’єму, і дозволяють виглядати дуже елегантно. Не дивно, що драбинку часто обирають жінки зрілого віку.


Image6

Image70

Стрижки з поголеною скронею

Ефектні, неоднозначні, але, в той же час, стильні стрижки з поголеною скронею або потилицею — варіант для сміливих дівчат, які хочуть виділитися з натовпу і не бояться пильних поглядів.


Image21

Image22

Image33

Особливість такої стрижки полягає в асиметрії, якщо з одного боку довжина волосся досягає 3-5 мм, то на іншому обов’язково має бути начісування — прийом повинен читатися безпомилково.


Image29

Image41

В короткої стрижки на середньому волоссі вигляд ззаду і вигляд збоку може кардинально відрізнятися — в цьому і полягає головна «фішка» зачіски для молодих модниць.


Image38

Image47

Каре з косим зрізом

Каре має багато різновидів і модні жіночі стрижки на середньому волоссі з косим зрізом — одна з його найпоширеніших альтернатив. Як і у випадку із бобом-каре, передні пасмочки роблять довшими, але на потилиці немає «ніжки», волосся повністю закриває шию.


Image9

Image19

Обираючи зачіску з косим зрізом, слід мати на увазі те, що вона повинна мати прямий проділ, так ви найкраще зможете підкреслити форму каре. Допустимі стрижки на середньому волоссі з чубочком, але робіть його прямим і рівним, якщо дозволяє форма обличчя.


Image10

Image17

Каре з косим зрізом має чіткі контури, тому укладання має бути максимально простим — на ідеально гладкому, витягнутому волоссі геометрія зачіски виглядає відмінно.


Image12

Image27

Пряма стрижка

Прямі стрижки на середньому волоссі для жінок, можливо, виглядають не так цікаво, як каскад або каре, але це один з універсальних варіантів, який має безліч переваг.


Image5

Image57

Image62

Image66

По-перше, прямі стрижки йдуть практично всім жінкам, незалежно від віку. По-друге, їх не потрібно часто «оновлювати», вони не вимагають особливого навику укладання. Ну, і по-третє, середня довжина волосся дозволяє створювати зачіски в найрізноманітніших стилях.


Image55

Image61

Прямі стрижки на середньому волоссі без чубочка особливо красиво виглядають з косим продолом — асиметрія додає образу елегантності, завдяки чому виграє весь образ в цілому.


Image59

Image64

Незвичайне фарбування волосся

Головний плюс середньої довжини волосся полягає в тому, що його не так жалко зрізати і воно відмінно підходить для різних типів фарбувань. Питання лише в тому, наскільки далеко ви можете зайти в експериментах з іміджем.


Image39

Image52

Мелірування, омбре, брондірування — непогані засоби зробити зачіску цікавішою, але використання яскравих кольорів і нестандартних поєднань справляє просто карколомне враження. Погляньте на стрижку на середньому волоссі ззаду, фото моделі з горизонтальним фарбуванням виглядає дуже оригінально.


Image30

Екстремальні кольори найефектніше виглядають на коротких зачісках. Рожевий, блакитний, помаранчевий — ви можете обрати будь-який колір і будь-яку комбінацію, незвичайні відтінки волосся вже давно перестали бути чимось екстраординарним.


Image40

Image45

Image46

Жіночі стрижки на середньому волоссі досить різноманітні, і обирати їх потрібно відповідно до особливостей обличчя, адже неправильно підібрану зачіску не завжди можна швидко і легко виправити.

(Visited 8 times, 1 visits today)