Модний вісник
Изображение сайта

Зачіски своїми руками: схеми і рекомендації

Рубрика: мода/стиль   Мітки:   |  

Тим, хто часто робить складні зачіски, добре знайомо це почуття, коли хочеться новизни, а натхнення, як на зло, узяло вихідний. Саме для них ми і склали цю збірку «рецептів» цікавих зачісок. Допоможе він і тим дівчатам, які давно мріяли перейти від простої косички і хвостиків до чогось складнішого, але не наважувалися. Проглянете наші зачіски на кожен день, фото і рекомендації, і ви зрозумієте, що все набагато простіше, ніж здається. І навіть тим, хто задається питанням: «Як зробити зачіску самій?», теж буде що почерпнути.

w

Отже, починаємо.

Зачіски своїми руками на середнє волосся

Об’ємний кінський хвіст

Як зробити звичайний кінський хвіст пишніше і довше? Ну дуже просто! Для цього нам знадобляться всього 2 резинки і 5 хвилин часу.

4cbe364e9ae39503b593ec38eb25e4eb

Зачісуємо волосся назад, розділяємо на дві половини: верхню і нижню. Верхні пасма начісуємо, збираємо в хвіст, фіксуємо резинкою. Після цього нижні пасма збираємо в хвіст і теж фіксуємо (рівно під основою першого хвоста). Акуратно розчісуємо. Зачіска готова.

Равлик

Равлик, як і пучок (про який ми поговоримо нижче) є оптимальною зачіскою для середнього волосся на кожен день. Вона виглядає елегантно, але не вимагає особливої спритності, часу або інструментів.

71483ffcc2381260b4fc2b3bd725b202

Для равлика нам знадобиться симпатична шпилька-застібка. Волосся на потилиці збираємо в хвіст, після чого робимо легке начісування (можна навіть за допомогою пальців). Пасма в хвості скручуємо в джгут і завертаємо усередину. Фіксуємо зачіску уздовж напряму волосся, аби розпрямити хвостики і усунути недоліки. Після цього закріплюємо шпилькою проти напряму росту волосся.

Зачіска в грецькому стилі

Мабуть, найшвидша зачіска для середнього волосся. Для неї нам знадобиться тонкий обруч (або стрічка). Після того, як ви надінете його, зробіть легке начісування на потилиці. Тепер можна загорнути пасма з-під обруча вгору, створюючи подібність пучка. Кінчики бічних пасм теж заховайте під обруч. Погодьтеся, зачіски на середнє волосся своїми руками ніколи не здавалися вам такими простими.

ab3b6d1df7cf36775c9aed0747f51690

Простий шиньйон

Хороший варіант грецької зачіски, якщо обруча під рукою немає. Нам знадобиться тонка резинка (хоча майстрині говорять, що при відповідній вправності можна обійтися і без неї). Зліва і справа підхоплюємо пасма 2-2,5 пальця завтовшки і скручуємо кожну в джгут (у напрямку до потилиці). Джгути і вільні пасма збираємо в хвіст і фіксуємо резинкою. Після цього кінці пропускаємо над резинкою так, щоб вони щільно прилягали до неї. Фінальний акорд — зробити ще одне «коло» і заховати кінчики так, як ми робили це в попередньому прикладі. Розпряміть пучок. Зачіска готова.

cda3328627f5a22e7e9fb23c30fdfbb8

Низький пучок із родзинкою

Починаємо з начісування від кореня. Після цього розподіляємо пасма на дві половини: більшу верхню і меншу нижню. Верхню притримуємо шпилькою, і в цей же час збираємо бічний пучок з нижньої. Для цього «нижнє» волосся відводимо до вуха, фіксуємо м’якою резинкою і створюємо рівний невеликий пучок (можна закріплювати і шпильками). Верхній шар волосся зачісуємо назад і укладаємо за годинниковою стрілкою уздовж пучка. Кінчики ховаємо усередину. Якщо ви любите романтичні зачіски, то залиште одне пасмо вільним.

902910334d5be9881aa037c6dc040b27

Косичка на середнє волосся

Розподіляємо волосся на 3 рівних частині: з двох бічних плетемо косички і закріплюємо резинками трошки нижче за потилицю, центральну залишаємо вільною. Знімаємо резинки і плетемо велику косу з пасм всіх трьох частин так, щоб вона діставала до плечей (можна трошки нижче). Фіксуємо велику косу резинкою. Вільні кінці пропускаємо над резинкою так само, як і у випадку з шиньйоном (див. 4). Композицію, що вийшла, можна прикрасити крупною шпилькою.

6f3bc740c449b044d8aa2f3ac29dd3c5

Зачіски своїми руками на довге волосся

Об’ємний пучок

Зачіска на всі випадки життя: робиться просто, виглядає стильно і дозволяє волоссю не заважати нам, чим би ми не займалися. Правильний пучок на довге волосся надає об’єм: він досягається за допомогою щільної товстої резинки.

BIG BUN

Зберіть пасма в хвіст на потилиці, закріпіть резинкою. Тепер акуратно начешіть кожне пасмо від місця перехоплення. Після цього починайте рівномірно підвертати локони під резинку. Завдяки начісуванню, все вийде рівномірно і пишно.

Боковий акцент

Відмінно підійде для тих днів, коли розпущене волосся вже наскучило, але міняти свій романтичний імідж, як і раніше, не хочеться. Робимо рівний проділ і з одного боку від лінії росту волосся починаємо плести «водоспад» (нагадуємо, це косичка, при якій верхнє пасмо «пропускається» вниз, тоді як бічні укладаються горизонтально). Плетемо до середини голови (це 1-1,5 пальця від вуха), після чого закінчуємо «водоспад» так: верхнє пасмо пропускаємо вниз, а до внутрішнього бічного пасма прихоплюємо нову верхню, після чого плетемо косу вниз. Таке хитрування дозволяє не «обрізати» плетіння, а акуратно вписати його в розпущене волосся.

creative_hairstyles_that_you_can_easily_do_at_home_640_high_17

Боковий вузол

Продовжуємо тему красивих вузлів (адже, по суті, це найлегші зачіски). Для даної конструкції нам знадобиться засіб-фіксатор, яке наноситься перш, ніж ви почнете працювати.

Hairstyles-for-Long-Hair-Step-by-Step-10-620x1658

Волосся розподіляють на косий проділ, збираються в два хвости: більший (ближній) і менший (далекий). Хвости зв’язуються у простий вузол, потім ще раз в простий вузол. Після цього короткий край (від меншого хвоста) підвертається усередину і фіксується шпилькою. На довгий край можна зробити начісування. Ця зачіска оптимально підходить для рівних стрижок (у каскаді пасма вибиватимуться з протилежного боку).

Напів-бабетта

Якщо вам імпонує стиль Адель, то візьміть на озброєння цю зачіску. Розділить пасма на косий проділ. Починайте робити начісування від потилиці; зупиніться, дійшовши до половини (1,5-2 пальці від вуха). Бокове пасмо з більшого боку заведіть назад і зафіксуйте за допомогою шпильок. Побризкайте лаком.

53a0f304996a7_-_cos-02-mod-hair-info-new-de

Пишна ракушка

Ще один приклад дуже легкої зачіски на кожен день. Робимо начісування від кореня задніх пасм. Збираємо волосся в хвіст і скручуємо м’яким, нетугим джгутом. Фіксуємо шпильками. За рахунок об’єму симпатично виглядає на хвилястому волоссі.

53a0f7ac26964_-_cos-02-twist-infographic-de

Корона

Коси — найпопулярніші зачіски на довге волосся своїми руками, а «корона», без сумніву, найпопулярніша з них.

53a0f7ad67add_-_cosmo-milkmaid-full

Розділяємо волосся на неглибокий косий проділ. Збираємо у два хвости (залишаючи по тоненькій вільній пасмочці), фіксуємо резинкою, яку обмотуємо вільним пасмом. Плетемо косу (російську, французьку або риб’ячий хвіст) з кожного хвоста. Готові коси укладаємо від потилиці до протилежної скроні, закріплюючи шпильками.

Пишна коса

Ви здивуєтеся тому, як просто зробити цю зачіску для довгого волосся. Наносимо засіб-фіксатор. Зачісуємо волосся назад і ділимо на дві частини: меншу верхню і більшу нижню. На верхніх пасмах робимо сильне начісування від кореня, після чого плетемо коротку російську косу до западинки на потилиці. Після цього підхоплюємо бічні пасма з нижньої частини і продовжуємо плести російську косу набік. Фіксуємо резинкою, яку обмотуємо вільними пасмами. Підводимо від коріння короткі пасма в лоба і скронь. Зачіска готова.

53a0b7e74a8df_-_cosmo-infographic-sidebraid

Гнізда

Ця зачіска виглядає ніжно і фантазійно, адже робиться за 10 хвилин! Все, що потрібне — розділити волосся на 4 рівних хвоста, і кожен з них послідовно закрутити у тугий джгут і викласти з нього круг (фіксується шпилькою). Хвостики, що залишилися, можна не ховати, а красиво укласти уздовж «гнізд». Немає нічого складного для такої зачіски в домашніх умовах.

creative_hairstyles_that_you_can_easily_do_at_home_640_high_22

Зачіски своїми руками на коротке волосся

Гламурна безладність

Ультракоротку стрижку можна укласти за допомогою круглої щітки і фену. Для цього підніміть пасма від кореня, укладіть кінчики в потрібну сторону і побризкайте фіксатором. Аби отримати «Шипи», потрібно обробити кінчики мусом.

53a0dccba0ea3_-_cosmo-infographic-spike-hair

Грецька зачіска на коротке волосся

Власницям каре необов’язково використовувати обручі для того, щоб зробити грецьку зачіску. Можна закрутити джгути від скронь, зафіксувати їх шпильками, а потім загорнути нижні пасма вгору. Лише обов’язково побризкайте конструкцію лаком, аби вона довго трималася.

short2

Кругове плетіння

Ви здивуєтеся, але на коротке волосся можна зробити самій собі зачіску високої складності. Наприклад, розділить волосся на потилиці на дві половинки. Кожну з них використовуйте для французької коси. Кінці закріпіть на потилиці, заховавши вільні пасма під протилежну косу.

short1

Двошарові косички

Ще одна не дуже проста, але вражаюча зачіска для каре. Ділимо волосся на верхню і нижню половини. З нижньої частини волосся робимо кругове плетіння і підколюємо його «невидимками». Верхню частину збризкуємо фіксатором, робимо начісування, після чого скручуємо джгути від скронь до потилиці. На потилиці формуємо вузол, завертаємо вільні пасма вгору і закріплюємо шпильками. Ще раз наносимо фіксатор.

enhanced-buzz-12088-1376323233-34

«Равлики»

Насправді, це варіант «гнізд», адаптований для невеликої довжини. Волосся ділимо на три рівні частини, починаємо роботу з середньої. Пасма скручуємо в джгут, а той укладаємо кільцем і закріплюємо шпильками. Повторюємо процедуру для сусідніх частин. В даному випадку краще ховати хвостики, що залишилися, усередину.

short

Романтичні кучері

Ця зачіска найкраще описує вираження «вітер в голові». Вона личить власницям каре, що бажають створити живописний, але романтичний безлад. Для цього нам знадобиться плойка, засіб для захисту волосся при термообробці, фіксатор. Перед початком роботи з плойкою обов’язково обробіть пасма захисним засобом. Після цього починайте закручувати локони, просуваючись від потилиці до скронь. Передню частину волосся закручуйте тугими локонами в напрямі від себе. Коли все буде готово, обробіть зачіску фіксатором, притисніть кучері пальцями, після чого зробіть начісування від коріння.

492d03ee26b9d59bdc6adba672aac302

Робимо рівномірно

Власницям асиметричних стрижок інколи хочеться створити ефект рівномірної зачіски. Немає нічого простішого! Відразу після миття підсушіть волосся феном, укладаючи плоскою щіткою. Закруглюватимете кінчики волосся за допомогою плойки. Тепер нанесіть невелику кількість мусу і витягніть довгі пасма вперед, розподіливши їх уздовж лінії лоба.

dcb252ca4ac98188dd8acc94bc42c1a6

І ще декілька варіантів легких зачісок, які можна зробити самій собі:

41d0a5b72feea62b855d0f3bdcd6460b 53a0c29a813ef_-_cosmo-infographic-party-hair creative_hairstyles_that_you_can_easily_do_at_home_640_high_15 creative_hairstyles_that_you_can_easily_do_at_home_640_high_16 DIY_1.1_AUG_6_WRAPPED_PONYTAIL DIY_1.4_AUG_9_FISHTAIL_BRAID DIY_2.6_AUG_13_BRAIDED_HEADBANDS DIY_2.10_AUG_17_TOUSLED_SWEEP DIY_3.14_AUG_23_BUBBLE-PONYTAIL DIY_3.15_AUG_24_HI-BRAIDED-TOPKNOT DIY_4.16_AUG_27_BRAIDED_BUN DIY_4.20_AUG_31_LOOP_PONYTAIL Hairstyles-for-Long-Hair-Step-by-Step-8 Hairstyles-for-Long-Hair-Step-by-Step-13 40c6b53313a7dcce5abda06481d38b8d 640e6c971693a75cdc25f1ed4b4a6ae0 d06f0ce6b19b3296b14572150b27905d DIY_3.13_AUG_22_BRAIDED-CHIGNON Ponny Tail medium hair

Зачіска на середнє волосся самій? Легко! Вишукана коса за 5-10 хвилин? Доступно! Вузол, з яким можна і на роботу, і на виставку? Звичайно! Цікаві зачіски для короткого волосся своїми руками? Будь ласка! Сподіваємося, що саме так ви бачитимете домашнє перукарське мистецтво після прочитання цієї статті.

(Visited 82 707 times, 28 visits today)